Bi Haftada Neler Olabilir ki ?

Türkiye’nin En Büyük İnternet Ses ve Beste Yarışması “Bi’Yetenek” Başladı!

0 8.706

Türkiye’nin En Büyük İnternet Ses ve Beste Yarışması “Bi’Yetenek” Başladı!

 

Kınay Production ve 21 Medya ortaklığıyla düzenlenen, Karnaval grup’un medya sponsoru olduğu beste  ve ses yarışması Bi’Yetenek tüm hızıyla devam ediyor.

 

Halk Oylaması Aşaması Başladı

01-31 Ocak tarihleri arasında olacak olan halk oylaması süreci başladı.

Ön eleme sürecinden geçen yarışmacılar www.biyetenek.kim web sitesinden yayınlanan videoları ile kıyasıya bir mücadeleye başladılar.

Oylama süreci 01-31 Ocak tarihleri arasında olacak ve Şubat ayı başında halk oylamasında ilk 10 da yer alacak yarışmacılar açıklanacak.

 

Jüri Özel Ödülü

Biyetenek  yarışmasında halkın belirlediği ilk 10 haricinde ise juri, yarışmaya katılan bütün yarışmacılar arasından bir kişiyi daha seçecek ve bir ödül de bu kişiye verilecek.

 

Büyük Final ve Ödüller

Halk oylaması ile ilk 10 içerisinde yer alan yarışmacılar performans mekanında juri karşısında sahne alacak. Burada kazan ilk 3 kişiyi de juri belirleyecek. (Müzik sektörünün önemli isimlerinden oluşacak juri  isimleri ise yakın zamanda açıklanacak)

 

Oy Veren Katılımcılara Ödüller

Web sitesi üzerinde online olarak yapılan oylamaya katılıp beğendiği yarışmacılara oy veren katılımcılar ise sürpriz hediyeler kazanma şansı yakalayacak. Ödüller arasında Türkiye’nin önde gelen festivallerine bilet kazanma şansı da var..

Birbirinden güzel sesleri ve besteleri olan yarışmacıların videolarını izlemek ve onlara oy vermek için biyetenek.kim adresini ziyaret edebilirsiniz..

 

 

Türkiye’nin en büyük online ses ve beste yarışması “Bi Yetenek” başvuru almaya başladı.. Hemen sende başvur, Türkiye’nin yeteneği ol..Detaylar profildeki linkte…#biyetenek #kinayproduction #21medya #karnaval #yarışma #istanbul #türkiye #online #yetenek #yarisma

Bi Yetenek paylaştı: 22 Aralık 2018 Cumartesi

 

Bi’Yetenek Kim? Nedir

 

Bi’yetenek te Yarışacaklar

Son dönemlerde çok sayıda müzisyenin, sektörde yer edinmeye çalışmasıyla birlikte müzik yapabilmek için kurulan hayaller gün geçtikçe zorlaşıyor. Maddi ve manevi olarak destek görmek isteyen müzisyenler sıyırabilmek için birçok zorlukla sanat yapmaya çalışıyorlar. Müzik sektörünün nabzını yoklayan yapımcı Murat Kınay ve 21 Medya bu alanda ki eksikliği kapatmak için  ‘’ Bi Yetenek’’ Projesini hayata geçiriyor.

 

Kınay Production ve 21 Medya ortaklığıyla yapılan beste ve ses yarışması  ‘’ Bİ’ Yetenek ‘’ 1 Aralık 2018 tarihinde başvuruları almaya başlıyor.

 

Karnaval grup’un medya sponsoru olduğu yarışmada Türkiye’nin ilk defa online yetenek yarışması gerçekleştiriliyor olacak.

Kınay Production’un  yapımcılığını üstlenmiş olduğu  Bİ YETENEK yarışması , katılım gösteren müzisyenlere çok sayıda fırsat sunuyor.

 1 aylık yarışma sonucunda oylama neticesinde şarkılarını kliplendirme fırsatıyla birlikte yapılacak karma albümde isimlerini duyurma fırsatı yakalayacaklar. Ayrıca büyük şehirlerde konser yapabilme fırsatı  ve yaz festivallerine katılım şansı yakalayacaklar. Yarışmacılar kendi söz ve bestelerini çektikleri amatör videoları göndererek bile başvuru yapabilecekler.

 

Başvuru  ve Detaylı Bilgi İçin

http://biyetenek.kim/

 

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak..

Sosyal Medya & Etkinlik Ajansı
Sosyal Medya & Etkinlik Ajansı
bi haftada
Denizde İftar
bi yetenek
İstanbul İftar Vakti