Bi Haftada Neler Olabilir ki ?

Türkiye’nin en büyük online ses ve beste yarışması “Bi Yetenek kim” Kazananları Belli Oldu..

0 5.237

Türkiye’nin en büyük online ses ve beste yarışması “Bi Yetenek kim” Kazananları Belli Oldu

 

Iğdır’dan otostopla gelip yarışmada birinci oldular!

Iğdır’lı ailenin çiftçi çocuğu olan Maksut Çavlu, Türkiye’nin en büyük online ses ve beste yarışması ‘’Bi Yetenek Kim ‘’ yarışmasında birinci oldu.

Maksut Çavlu

“İlk Üç” Juri Oylaması ile Belirlendi

Performansları İnternet üzerinden oylanan yarışmacılardan en yüksek oy alan 10 finalist canlı performans gecesinde kıran kırana yarıştılar. Müzik sektörüne birçok isim kazandıran, sektörün öncü isimleri ; Engin Akıncı , Tolga Görsev, Yalçın Birol, Hakan Dedeler , Burçin gülbahar jüri üyeliği yaptıkları’’ Bi Yetenek Kim Yarışmasında ‘’ ilk üçü seçtiler.

Kınay Production ve 21 Medya’nın projelendirdiği Bi Yetenek Kim yarışmasıyla kendini gösterme fırsatı yakalayan Maksut Çavlu, tüm imkânsızlıklara rağmen birinci olmanın mutluluğunu anlattı.
Ağrı’da müzik öğretmenliği okuyan yarışmacı ‘’ grup arkadaşlarım ve ben her birimiz farklı şehirlerden gelerek ‘’ Bi Yetenek Kim ‘’ yarışmasında birleştik. Çok zor imkanlarla bir araya geldiğimiz için yarışma öncesinde prova dahi alamadık. Yarışmaya gelebilmek için otostop bile çektik . Çektiğimiz tüm sıkıntılara değdiğini düşünüyorum. Çok değerli jüri üyeleri bizleri dinledi. Uzun yıllardır beste yapıyorum, fakat yaşadığımız bölge gereği kendimizi ifade etmekte güçlük çekiyoruz. Bu yarışma benim için ses oldu. Bizi gördüler. Kınay Production ve 21 Medya’ya ayrıca emeği geçen herkese teşekkür ediyorum’’.dedi.

Paradox
Ahmet Tetik (Vertigo)

 

 

 

 

 

 

Yarışmanın Kazanan İlk Üç İsmi

Yarışmanın Birincisi “Olmuyor Sensiz” isimli parçasıyla Maksut Çavlu olurken;

Yarışmanın ikincisi “Hayatın Kuralı” isimli Rock parçaları ile Paradox grubu ;

Üçüncüsü ise “Ses Ver” isimli Rap şarkısıyla Ahmet Tetik (Vertigo) oldu .

Maksut Çavlu

 

Paradox
Ahmet Tetik

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bi’Yetenek Kim? Nedir

 

Bi’yetenek te Yarışacaklar

Son dönemlerde çok sayıda müzisyenin, sektörde yer edinmeye çalışmasıyla birlikte müzik yapabilmek için kurulan hayaller gün geçtikçe zorlaşıyor. Maddi ve manevi olarak destek görmek isteyen müzisyenler sıyırabilmek için birçok zorlukla sanat yapmaya çalışıyorlar. Müzik sektörünün nabzını yoklayan yapımcı Murat Kınay ve 21 Medya bu alanda ki eksikliği kapatmak için  ‘’ Bi Yetenek’’ Projesini hayata geçiriyor.

 

Kınay Production ve 21 Medya ortaklığıyla yapılan beste ve ses yarışması  ‘’ Bİ’ Yetenek ‘’ 1 Aralık 2018 tarihinde başvuruları almaya başlıyor.

 

Karnaval grup’un medya sponsoru olduğu yarışmada Türkiye’nin ilk defa online yetenek yarışması gerçekleştiriliyor olacak.

Kınay Production’un  yapımcılığını üstlenmiş olduğu  Bİ YETENEK yarışması , katılım gösteren müzisyenlere çok sayıda fırsat sunuyor.

 1 aylık yarışma sonucunda oylama neticesinde şarkılarını kliplendirme fırsatıyla birlikte yapılacak karma albümde isimlerini duyurma fırsatı yakalayacaklar. Ayrıca büyük şehirlerde konser yapabilme fırsatı  ve yaz festivallerine katılım şansı yakalayacaklar. Yarışmacılar kendi söz ve bestelerini çektikleri amatör videoları göndererek bile başvuru yapabilecekler.

 

Başvuru  ve Detaylı Bilgi İçin

http://biyetenek.kim/

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak..

Sosyal Medya & Etkinlik Ajansı
Sosyal Medya & Etkinlik Ajansı
bi haftada
Denizde İftar
bi yetenek
İstanbul İftar Vakti