Bi Haftada Neler Olabilir ki ?

Bi’Haftada Burçlar: 3-9 Haziran 2019 Haftası Burçlar

0 4.738

Astrolog Seda Turan’nın Yorumları ile 3-9 Haziran 2019 Haftası Burçlar

 

Koç Burcu Haftalık Yorum

3-9 Haziran 2019

Eğitim, Kariyer, İş hayatının ön plana çıkacağı bir hafta sevgili Koç..

Kariyer, eğitim hayatınında ciddi bir hareketlilik gündeme gelebilir sevgili Koç. Yeni işbirlikleri, ortaklıklar gündeme gelebilir. Projelerini geliştirebilir, kendini ifade edeceğin alanları kolaylıkla bulabilirsin. Finansal anlamda seni destekleyen gökyüzü, beklemede olan alanları hareketlendirecek. Girişimci ruhun ciddi fırsatları doğurabilir.

Özel hayatında yine iletişimin ön planda olacağı bir hafta.. Yeni haftanın gündemi seyahatleri, gezileri destekliyor. Bayram tadında bir hafta olabilir. Eşin, partnerin, ailen ile sevgi dolu zamanlar geçirebilirsin. Sadece agresif tutumlar, söylemler sergilememeye, sarf etmemeye özen göstermelisin.

Bekar bir Koç isen, yeni bir aşk büyük bir şaşa ile hayatına dahil olabilir. Ciddi sürprizlere açık bir hafta. Gelecek olan davetleri asla geri çevirme.

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..
-Astrolog Seda Turan

Boğa Burcu Haftalık Yorum

3-9 Haziran 2019

Kazançlarının ön plana çıkacağı bir hafta olacak sevgili Boğa..

Finansal anlamda iyileştirici etkilerin ön plana çıkacağı bir hafta olacak sevgili Boğa.. Ekonomik anlamda yeni fırsatlar, yeni kazanımlar ön plana çıkabilir. Beklemede olduğun ödemeler ile ilgili geri dönüşler alabilirsin. Durağanlık yaşadığın alanlarda ciddi hareketlilik gündeme gelecek.. Emek verdiğin sektörde ön plana çıkabilirsin..

Özel hayatında süregelen evliliğin, ilişkin ile ilgili ciddi iyileşmeler, iletişimler, samimiyet ön plana çıkabilir. Henüz ilişkisini noktalamış bir Boğa isen, yeni enerjilere yönelmeyi tercih edeceksin. Süregelen evliliğin, ilişkin ile ilgili memnuniyetinin artacağı, sürprizlere açık bir hafta olacak..

Bekar bir Boğa isen, şansı yanında hissedeceğin gelişmeler yaşayabilirsin. Ani seyahatler, davetler, organizasyonlar yeni bir aşkı beraberinde getirebilir.

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..
-Astrolog Seda Turan

İkizler Burcu Haftalık Yorum

3-9 Haziran 2019

Bu hafta iş, eğitim, kariyer temaları ön plana çıkıyor sevgili İkizler..

Kariyer, eğitim hayatında bir süredir seni üzen konularda ciddi şifalanmalar, iyileşmeler ön plana çıkacak sevgili İkizler.. Bir süredir beklediğin terfi, zam, transfer gerçekleşebilir. Geriye dönük yatırımlarından, işbirliklerinden dönüşler, teklifler gündeme gelebilir. Yeni işbirliklerini, yatırımları, uluslar arası projeleri, girişimler destekleyen bir süreç..

Özel hayatında seyahatler, sosyal ilişkiler, sohbetler, ailevi ilişkiler ön plana çıkabilir. Eşin, partnerin ile son derece yakınlaşabilir, yeniden aşık hissedebilirsin.. Güzel bir hafta..

Bekar bir İkizler isen, yeni arkadaşlıklara, flörtlere, ilişkilere açık bir ruh hali içerisinde olacaksın.. Aşk mı? Neden olmasın?

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..
-Astrolog Seda Turan

Yengeç Burcu Haftalık Yorum

3-9 Haziran 2019

Derinlere ineceğin bir hafta sevgili Yengeç..

Geçmişinle yüzleşiyorsun bir süredir, farkında mısın? Özellikle duygusal meseleler üzerine ciddi yüzleşmeler yaşadın. Kabuk değiştiriyorsun adeta.. Bu süreçte ise, yeni benliğine uyumlanma dönemin tadında geçecek diyebilirim.. Evliliğinde, ilişkinde ne beklediğine, ne istediğine ciddi ciddi odaklanabilirsin. Duygusal hassasiyetlerin ön plana çıkabilir. Eşine, partnerine karşı sağduyulu olmayı ihmal etmemelisin. Ailevi ilişkilerden, kardeş ilişkilerinden kaynaklanan problemleri, hassasiyetleri özel hayatına maletmemelisin.. Ayrıca daha neşeli, daha keyifli olacağın bir hafta..

Bekar bir Yengeç isen, önceliklerinin değiştiğini farkındasın.. Ciddi ciddi artık ”ben” dediğin bir süreç olacak.. Yeni ilişkilerde, arkadaşlıklarda, flörtlerde önceliği kendine vereceksin.. Sadece fazla duygusal yaklaşmamaya özen göstermelisin.

Kariyer, eğitim hayatın ile ilgili destekleyici bir hafta olacak.. Finansal anlamda sürpriz gelişmeler gündeme gelebilir.

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..
-Astrolog Seda Turan

Aslan Burcu Haftalık Yorum

3-9 Haziran 2019

Bu hafta hareketlilik ön plana çıkıyor sevgili Aslan..

Ciddi bir hareketlilik, ciddi iletişimler gündeme geliyor sevgili Aslan.. Kariyer, eğitim hayatın ile ilgili ciddi anlamda hareketlilik gündeme gelebilir sevgili Aslan.. Bir an da kendini bulunduğun sektörün ”Şöhret” isimleri ile bir arada bulabilir, sen de aynı şekilde ciddi ivme alabilirsin. Sadece gelir-gider bilançosunda dengesizlik biraz üzebilir. Zira fazlası ile tüketim odaklı olabilirsin, dikkat..

Özel hayatında yine hareketlilik ön plana çıkıyor sevgili Aslan. Eşin, partnerin ile kah orada, kah burada olacağınız günler geçirebilirsiniz.. Eşine, partnerine karşı son derece nüktedan, espiritüel tutumlar sergileyebilirsin..

Bekar bir Aslan isen, seni derinden etkileyecek, ani bir aşka yelken açabilirsin. Gece gezmelerin ön plana çıkabilir, sağlığına dikkat etmelisin.

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..
-Astrolog Seda Turan

Başak Burcu Haftalık Yorum

3-9 Haziran 2019

Sorumluluk alman gereken bir hafta sevgili Başak..

Kariyer, eğitim hayatın ile ilgili planlı, düzenli, disiplinli hareket edebilir isen, bir an da ciddi fırsatlar, ciddi kazanımlar karşına çıkabilir sevgili Başak.. Finansal anlamda ciddi dönüşler, ciddi kazanımlar el de edebilirsin. Uluslar arası ticari ilişkiler, işbirlikleri gündeme gelebilir.

Özel hayatında daha özenli, daha dikkatli olman gereken bir hafta olacak diyebilirim. Eşine, partnerine karşı son derece hassas, meraklı, araştırmacı, sorgulayıcı bir ruh hali ile yaklaşabilirsin. Ancak bu nokta da baskıcı olmaktan kaçınmalısın. Seyahatler, ziyaretler, romantizm ön plana çıkabilir. İletişimin, ulaşımın, seyahatlerin ön planda olacağı bir hafta..

Bekar bir Başak isen, ailevi ilişkilerin ön plana çıkabilir. Ciddi gelişmeler, gündemler seni de yakından ilgilendirebilir. Aşk adına umut vadeden bu hafta, sürprizlere açık olmalısın. Medeni durumun her ne olursa olsun, bu hafta güzelliğin, caziben, karizman, görünümün senin için önemli olacak..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..
-Astrolog Seda Turan

Terazi Burcu Haftalık Yorum

3-9 Haziran 2019

Son derece hareketli ve karlı bir hafta sevgili Terazi..

Kariyer, eğitim hayatında yeteneklerin ile sivrileceğin, öne çıkacağın bir hafta olacak diyebilirim. Ancak bu noktada önemli uyarım; girişimci ruhunu ön plana çıkarman.. Kendine güvenmeli, akışta kalmalı ve hareket halinde olmalısın. Zira gökyüzü sana şans vadediyor. Ciddi fırsatlar gündeme gelebilir.

Özel hayatında kalabalık bir hafta olacak diyebilirim. Evli, ilişkisi olan bir Terazi isen, eşin, partnerin ile seyahatlere, ziyaretlere gidebilirsiniz. Aynı şekilde evininde kalabalık misafirlere açık olacağı bir hafta.. Duygusal anlamda tatmin yaşayacağın bu hafta, kişisel gelişime, terapilere merak salabilir ve hatta eşini, partnerini de dahil edebilirsin.

Bekar bir Terazi isen, dostluk, arkadaşlık, kardeş ilişkilerine odaklanabilir, pekiştirebilirsin. Yakın ilişkilerin gündeme geleceği bu hafta, neşen, enerjin ile herkesi büyüleyebilirsin. Soyutlanmamalı, kalabalıklardan kaçınmamalısın.

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..
-Astrolog Seda Turan

Akrep Burcu Haftalık Yorum

3-9 Haziran 2019

Kazançlarının ön planda olacağı keyifli bir hafta sevgili Akrep..

Sebat eden, emek veren bir kişiliğin var.. Eğitim, kariyer hayatında ön plana çıkabilirsin. Emek verdiğin, üzerinde çalıştığın projelerin ile ilgili karlı kazanımlar el de edebilirsin. Finansal anlamda seni destekleyen gökyüzü beklediğin ödemeleri almanı sağlayabilir. Bu hafta girişimci ruhunu beslemeli ve geri planda çekimser durmamalısın.

Özel hayatında romantizmin, duygusal paylaşımların ön plana çıkacağı bir hafta. Eşin, partnerin ile aranızda pürüzler olsun istemiyorsun. İletişimi şifa, iyileştirici yönde kullanabilir, yapıcı tutumlar sergileyebilirsin. Eş, partner ailesi ile ilişkileri pekiştirebilirsin. Sürpriz yolculuklar hareketlilik ve renk katabilir hayatına.

Bekar bir Akrep isen, gökyüzü sana ani bir aşk getirebilir. Sürpriz yolculuklar, ziyaretçiler, davetler, toplantılar, sosyal ortamlar karşılıklı ilerleyecek bir etkileşimi, flörtü hayatına dahil edebilir.

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..
-Astrolog Seda Turan

Yay Burcu Haftalık Yorum

3-9 Haziran 2019

Özel yaşamının ve ailevi ilişkilerinin ön plana çıkacağı bir hafta sevgili Yay..

Özel hayatında dönüm noktası niteliğinde bir sürece girdin.. Sen de içindeki değişimlerin farkındasın aslında. Evliliğin, ilişkin ile ilgili nihayi kararı verebilir, radikal adımalr atabilirsin. Evliliğinde, ilişkisinde sorunları olmayan bir Yay isen, eşin, partnerin ile neşeli bir hafta geçireceksiniz diyebilirim.. Yerinde duramayacağın bu hafta enerjine yetişmekte güçlük çeken eşini, partnerini teşvik edeceksin.

Ailevi ilişkilerde gizemlerin, sırların, sağlık sorunlarının ön plana çıkacağı bu hafta, sen de sağlığını ihmal etmemelisin.

Bekar bir Yay isen, ani ilişkilere, flörtlere açık bir tutum sergileyebilirsin. Yanılmamaya, hata yapmamaya özen göstermelisin.

Kariyer, eğitim hayatın ile ilgili destekleyen bu hafta, yeni kazanımlar gündeme gelebilir. Aynı zamanda fazlası ile tüketim odaklı olabilir, ciddi harcamalar yapabilirsin, dikkat.

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..
-Astrolog Seda Turan

Oğlak Burcu Haftalık Yorum

3-9 HAZİRAN 2019

Yeniliklerin ön plana çıkacağı bir hafta sevgili Oğlak..

Bekar bir Oğlak isen, bu hafta ciddi bir ilişki ani bir şekilde hayatına dahil olabilir. Hiç beklemediğin bir an da yeni bir aşka yelken açabilirsin. Arkadaşlık, dostluk ilişkilerinin ön plan da olacağı bu hafta, ailevi ilişkilerde barışçıl, yapıcı etkiler ön plana çıkacak. Kişisel gelişimin, görünümün, stilin, imajın ön plana çıkacak.. Daha bakımlı, daha özenli olmaya meyillisin.

Evli, ilişkisi olan bir bir Oğlak isen, eş, partner ailesi ilişkileri pekişebilir. Sık sık ailevi toplantılar, ziyaretler gündeme gelebilir. Eşinin, partnerinin kazanımları yüzünüzü güldürecek. Ebeveyn bir Oğlak isen, çocukların ile keyifli zamanlar geçireceğin bir hafta. Tatilci bir Oğlak isen, sağlığına özen göstermelisin. Ani sıcak artışı dermatolojik sorunlar getirebilir.

Kariyer, eğitim hayatın ile ilgili gökyüzü seni destekliyor sevgili Oğlak. Finansal kazanımlarında artış gündeme gelebilir. Beklediğin ödemeler ile ilgili geri dönüşler alabilirsin. Yeni işbirlikleri, ortaklıklar, uluslar arası işbirlikleri, projeler gündeme gelebilir.

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..
-Astrolog Seda Turan

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

3-9 Haziran 2019

Şanslı hissedeceğin bir hafta sevgili Kova..

Bu hafta oldukça şanslı etkileşimler gündeme gelebilir.. Özel hayatında barışçıl, evliliğini, ilişkini, ailevi ilişkileri destekleyen bir hafta sevgili Kova.. Duygusal anlamda gerilimlerin son bulacağı, iletişime dayalı sorunların şifalanacağı bir hafta olacak sevgili Kova.. Ailevi ziyaretler, tatil programı, günlük aktivitelere hayatına hareketlilik kazandıracak..

Bekar bir Kova isen, ani bir ilişki hayatına hareketlilik kazandırabilir. Duygusal anlamda etkileneceğin biri ile sürpriz bir aşka yelken açabilirsin.

Kariyer, eğitim hayatında yeni projelerin, yeni ortaklıkların ön plana çıkacağı bir hafta.. Finansal anlamda tüketim odaklı olmamaya özen göstermelisin.

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..
-Astrolog Seda Turan

Balık Burcu Haftalık Yorum

3-9 Haziran 2019

Ailevi ve dostluk ilişkilerinin ön planda olacağı bir hafta sevgili Balık..

Bekar bir Balık isen, dostlarından, kardeşlerinden, yakın arkadaşlarından ayrılmak istemeyecek, sık sık bir araya gelmek isteyeceksin. Sürpriz ziyaretler gerçekleştirebilir, biraz spontane bir hafta geçirebilirsin. Samimi sohbetler, sabahlara kadar süren ev partileri gündeme gelebilir. Yeni bir aşk ile ilgili sürpriz heyecanlar hayatına renk katabilir.

Evli, ilişkisi olan bir Balık isen, yine ailenden ayrı bir hafta geçirmek istemeyeceksin. Aynı zamanda eş, partner ailesi ile olan ilişkileri pekiştirmek adına da girişimlerde bulunacağın bir hafta olacak diyebilirim. Samimiyetin, sıcaklığın, şifanın ön planda olacağı bu hafta, barışçıl bir tabiata bürünüyorsun.

Kariyer, eğitim hayatın ile ilgili yenilikler gündeme gelebilir. Ancak finansal anlamda biraz özenli olmalısın. Zira evin, ofisin için yeni düzenlemelere gidebilir, tüketim konusunu abartabilirsin.

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..
-Astrolog Seda Turan

Günlük, Aylık yorumlar ve Detaylı bilgi için ” sedaturan.com.tr  ” adresini ziyaret edin.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak..

Sosyal Medya & Etkinlik Ajansı
Sosyal Medya & Etkinlik Ajansı
bi haftada
21 Produksiyon
bi yetenek
Ambulans Burada
UMUT OTO LİNK BİTTİ -->