Bi Haftada Neler Olabilir ki ?

CNR Avrasya Boat Show 23 Şubat – 3 Mart 2019 tarihleri arasında CNR Expo Yeşilköy’de buluşturacak.

0 4.622

CNR Avrasya Boat Show bir tutkudur!

Deniz bir tutkudur. Bir kere tattın mı bir daha bırakamazsın bu duyguyu. Hele bir de manzaran gün batımıysa…
Sadece bir cümle ne de güzel anlatmış denize gönül vermiş olanların duygusunu! İşte bu tarif edilemez deniz tutkusunu kendine pusula edinen CNR Holding, binlerce deniz severi 23 Şubat -3 Mart 2019 tarihleri arasında 14’üncü kez CNR Expo Yeşilköy’de buluşturacak.
CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık ve Deniz Endüstrisini ve Denizciliği Geliştirme Derneği (DENTUR) iş birliğinde organize edilen CNR Avrasya Boat Show her yıl olduğu gibi bu yıl da dünya denizcilik sektörünün önde gelen 1500’ün üzerinde markasına ev sahipliği yapacak.
85 bin metrekare alanda düzenlenecek fuarda; yat, süper yat, mega yatların yanı sıra motor yat, yarış tekneleri, katamaran, yelkenli deniz araçları, gezi tekneleri, sürat tekneleri, jetskiler, ribler, flyboard, kano, şişme bot, ekipmanlar, aksesuarlar, su sporları ve balıkçılığa dair birçok ürün ziyaretçilerin beğenisine sunulacak.
Yüzde 20 daha fazla ticaret
Türk denizcilik sektörünün en prestijli ve renkli organizasyonu olan CNR Avrasya Boat Show, bu yıl da sektörün gelişimine katkıda bulunacak. Geçen sene hem ziyaretçi hem satış rekoru kırılan fuarda, nitelikli yerli ve yabancı alıcılar sayesinde alınan 230 milyon dolarlık sipariş, fuar sonrası 600 milyon dolarlık bir ticaret hacmine ulaştı. Sektörün ticaret hacmini büyük oranda artıran fuarda, bu sene de yüzde 20 daha fazla ticaret yapılması öngörülüyor.
Renkli etkinlikler ve ilgi çekici seminerler 
Ürün çeşitliliğinin ve sunumların çok ilgi çektiği CNR Avrasya Boat Show, bu yıl da birbirinden renkli etkinlikleri ile hem katılımcılarına hem de ziyaretçilerine dopdolu bir içerik sunacak. Fuar boyunca düzenlenecek etkinlikler, seminerler ve renkli konuklar yine göz dolduracak.

 

Fuar Adı: CNR Avrasya Boat Show 2019

Organizatör: Pozitif Fuarcılık A.Ş.

İş Birliği: DENTUR

Üye Olunan Kuruluşlar: IFBSO, ICOMIA

Tarih: 23 Şubat – 03 Mart 2019 Yer: Cnr Expo Yeşilköy / İstanbul – TURKEY

Destekleyen Kuruluşlar: UDHB, İMEAK, KOSGEB, İBB

Fuar Alanı: 85.000 M2

Ziyaret Saatleri: 23 Şubat-02 Mart 2019 11.00 – 20.00 / 03 Mart 2019 11.00 – 19.00

 

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak..

Sosyal Medya & Etkinlik Ajansı
Sosyal Medya & Etkinlik Ajansı
bi haftada
Denizde İftar
bi yetenek
İstanbul İftar Vakti