Bi Haftada Neler Olabilir ki ?

EVTEKS – 24. İstanbul Uluslararası Ev Tekstili Fuarı (EVTEKS), CNR EXPO Yeşilköy’de

0 877

Nisan’da doğa ile birlikte tasarımda uyanacak

Bu yıl, tazelik, yenilik, uyanış ve buluşma temaları ile konseptlendirilen ve baharın her dokunuşunun hissedileceği EVTEKS, sadece kendi coğrafyasına değil, dünyaya da daha güçlü hazırlanıyor.

 

Dünyanın en büyük iki ev tekstili fuarından biri olan EVTEKS – 24. İstanbul Uluslararası Ev Tekstili Fuarı (EVTEKS), CNR EXPO Yeşilköy’de CNR Holding kuruluşlarından İstanbul Fuarcılık ve Türkiye Ev Tekstili Sanayici ve İşadamları Derneği (TETSİAD) iş birliğinde 24-28 Nisan 2018 tarihlerinde düzenlenecek. EVTEKS, 1.000’den fazla markayı dünyanın dört bir yanından 150 bin ziyaretçiyle buluşturucak.

 

Doğadan ve bahardan esinlerek, özellikle gelecek sezon tasarımları ve dünyada ev tekstili sektöründeki yenilikçi ürünleri ziyaretçilerle buluşturacak olan EVTEKS, 2018 yılını Nisan Etkisi ile karşıladı. Bu yıl, tazelik, yenilik, uyanış ve buluşma temaları ile konseptlendirilen ve baharın her dokunuşunun hissedileceği EVTEKS, sadece kendi coğrafyasına değil, dünyaya da daha güçlü hazırlanıyor.

 

EVTEKS NİSAN, doğayı örnek alarak ev tekstilinde tasarım trendi açısından dünyaya yön veren uyanışı, gelecek sezonun ürün ve tasarımlarını sunmayı, dünya ev tekstili oyuncularını yenilikte buluşturmayı hedefliyor.

 

Her yıl olduğu gibi dünyaca tanınan trend sunum firması Nelly Rodi’nin EVTEKS 2018 için moda trend araştırmaları da tüm hızıyla devam ediyor. Araştırma ve analiz sonrasında, ev tekstilinde 2019’un moda trendlerinin ilk uygulanmış örnekleri EVTEKS’te görücüye çıkarılacak.

 

Fuar : 24. İstanbul Uluslararası Ev Tekstili Fuarı
Organizatör : İstanbul Fuarcılık A.Ş.
Tarih : 24-28 Nisan 2018
Yer : İstanbul CNR Expo Fuar Merkezi
Ziyaret Saatleri : 24-27 Nisan arasında 09.00 – 19.00 / 28 Nisan Cumartesi 09.00 – 17.00
İşbirliği : TETSİAD (Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri ve İş Adamları Derneği)
Destekleyen Kuruluşlar : T.C. Ekonomi Bakanlığı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, KOSGEB
Beklenen Katılımcı Sayısı : 1000
Fuar Alanı : 160.000 m2
Beklenen Ziyaretçi Sayısı : 125.000

 

 

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak..

Sosyal Medya & Etkinlik Ajansı
Sosyal Medya & Etkinlik Ajansı
bi haftada
Denizde İftar
bi yetenek
İstanbul İftar Vakti