Bi Haftada Neler Olabilir ki ?

“Benim Festivalim” 9 Mayıs’ta KüçükÇiftlik Park’ta

0 3.542

Benim Festivalim’e Sadece Gençler Katılabilir!
Şehrin eğlence merkezi KüçükÇiftlik Park, 9 Mayıs’ta şehrin en havalı gençlik festivali “Benim Festivalim” ile kapılarını 18 yaş altı genç dostları için açıyor.

Bu Festival Senin!
KüçükÇiftlik Park’ın genç dostlarına hediyesi, daha üçüncü yılında gençlerin vazgeçilmezi haline gelen Benim Festivalim, ülkemizin sevilen sanatçı ve gruplarından oluşan zengin line-up’ı, eğlenceli, eğitici ve öğretici içerik programları, teknoloji ve spor alanları, ilham verici söyleşileri ile bu yıl yine dopdolu.

Temponun hiç düşmediği benzersiz bir festivale hazır olun!
Sunduğu nitelikli içerikleriyle benzerlerinden ayrışan Benim Festivalim, gençleri öğrenmeye teşvik edecek atölyeler, trend konularda yapılacak söyleşiler, gençlerin yetenek ve yaratıcılıklarını sergileyebilecekleri aktiviteler ile gençleri sadece müziğe değil birbirinden keyifli etkinliklere de doyuracak. Gün boyu sürecek color up çılgınlığına bu yıl sim pırıltısı da eklenecek.

Sadece 18 yaş altı gençlerin katılabildiği Benim Festivalim, URU organizasyonu ile 9 Mayıs Cumartesi günü KüçükÇiftlik Park’ta.

 

Bilet Fiyatları

Benim Biletim – 130.00 TL (Bez çanta, toz boya, sim, festivale özel rozet, t-shirt, bileklik ve daha birçok sürpriz hediye dahildir.)
Standart Bilet – 70.00 TL

Tarih

9 Mayıs 13:00

Mekan

KüçükÇiftlik Park

  • Kadırgalar Cad. No:4
  • MAÇKA / İstanbul

, Biletix

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak..

Sosyal Medya & Etkinlik Ajansı
Sosyal Medya & Etkinlik Ajansı
bi haftada
21 Produksiyon
bi yetenek
Ambulans Burada
STDW
Umut Durmaz
Koli Paketi
Web Sitesi Kampanya
Umut Durmaz
Fevkalade İşler Atölyesi
UMUT OTO LİNK BİTTİ -->