Bi Haftada Neler Olabilir ki ?

Chill-Out Festival Istanbul 2019

0 5.710

Chill-Out Festival Istanbul 2019

15-16 Haziran
12:00 – 00:00
Garden Fiesta

Türkiye’nin 1 numaralı festivali Chill-Out Festival, İstanbul’daki 14. buluşması için katılımcılarını 15-16 Haziran’da bir kez daha Garden Fiesta’da yaratılacak ayrıcalıklı atmosferine davet ediyor.

Kendi yarattığı festival standartlarını her yıl daha ileri taşımayı ve birçok yerli ve yabancı örneğe ilham olmayı sürdüren Chill-Out Festival’de İstanbul için avantajlı 1. dönem biletler Biletix’te.Dünyanın dört bir yanından özenle derlenen heyecan verici sanatçı listesi ise çok yakında…

Lounge FM’in gelecek zamanlara ışık tutan rafine müzik seçkisini; 2006 yılından beri Türkiye’de eşi olmayan etkinlik içeriği, hizmet kalitesi ve doğayı özneleştiren mekan seçimleri ile hayata geçiren Chill-Out Festival’in bu yılki İstanbul buluşmasında yerinizi en avantajlı fiyatlarla ayırmak için acele edin…

#chilloutfestival #istanbul
chilloutfest.com
facebook.com/chilloutfest
instagram.com/chilloutfestival
youtube.com/c/ChilloutfestivalTR
soundcloud.com/chilloutfestival
open.spotify.com/user/chilloutfestival

Festivalin 1. dönem avantajlı biletlerinin satışı 1 Nisan’da sona erecek ve aynı gün 2. dönem avantajlı bilet fiyatlarına geçilecektir.

Festival sanatçılarının duyurulmasına da aynı gün parçalar halinde başlanacaktır. 1 Mayıs’ta tüm sanatçı listesi paylaşılarak 3. dönem bilet fiyatlarına geçiş yapılacaktır.

 

Biletler İçin Biletix

Tarih

15-16 Haziran

Mekan

Garden Fiesta

  • Bahçeköy, Kılıçpınar Mevkii
  • SARIYER / İstanbul

, Biletix

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak..

Sosyal Medya & Etkinlik Ajansı
Sosyal Medya & Etkinlik Ajansı
bi haftada
21 Produksiyon
bi yetenek
Ambulans Burada
UMUT OTO LİNK BİTTİ -->