Bi Haftada Neler Olabilir ki ?

CNR 6. Uluslararası Kitap Fuarı

0 4.613

Kitap baharı CNR Kitap Fuarı ile gelecek!

Uzun yıllara dayanan fuarcılık tecrübesini, İstanbul, Mersin ve Gaziantep’de düzenlediği kitap fuarlarına aktaran CNR Holding, her yıl yüzlerce yayınevi ve yazarı, yüzbinlerce ziyaretçiyle buluşturarak bu alandaki gücü ve başarısını taçlandırdı.
Avrupa’nın en önemli kültürel etkinlikleri arasına girmeyi başaran CNR kitap fuarları,  bilimden teknolojiye, felsefeden siyasete, çocuk ve genç edebiyatından klasiklere kadar çok geniş bir kitap yelpazesiyle her yaş gurubundan, her kesimden kitapseveri kucaklayarak okumanın gücünü, birleştiriciliğini tüm Türkiye’ye gösterdi.
Kitapseverlerden aldığı bu güçle yenilenen, gelişen, modern ve yepyeni bir yüzle 2019’da da okurların karşısına çıkmaya hazırlanan Uluslararası CNR Kitap Fuarı,  hiç olmadığı kadar zengin ve geniş bir katılımla yayın dünyasında bahar havası estirecek.
Bu yıl Kitap ve Mutluluk “KUTADGU BİLİG” temasını kendine pusula edinen CNR Kitap Fuarı’na,  yurt içi ve yurt dışından yüzlerce yayınevi, yazar, sivil toplum kuruluşları katılacak. Fuarda, imza günleri, okuryazar buluşmalarının yanısıra temeya uygun olarak paneller, söyleşiler, çocuk etkinlikleri ve dinletiler ve sürpriz renkli etkinlikler de yer alacak.
CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık tarafından organize edilecek olan Uluslararası CNR Kitap Fuarı, 9-17 Mart 2019 tarihleri arasında İstanbul’un merkezinde Metro, Metrobüs, Marmaray gibi tüm ulaşım araçlarına yakınlığı ile önemli bir lokasyon avantajına sahip CNR Expo Yeşilköy’de düzenleniyor!
Okumaya gönül verenlerin her yıl heyecanla beklediği bu fuarı 2019 takviminize almayı unutmayın!

 

 

Fuar Adı :6. CNR Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı
Organizatör : Pozitif Fuarcılık A.Ş. – CNR Holding
Tarih : 09 – 17 Mart 2019
Yer : CNR EXPO Yeşilköy İstanbul Türkiye
Fuar Alanı : 25.000m2
Ziyaret Saatleri : 10.00 – 20.00

 

 

Detaylı bilgi için fuar websitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak..

Sosyal Medya & Etkinlik Ajansı
Sosyal Medya & Etkinlik Ajansı
bi haftada
21 Produksiyon
bi yetenek
Ambulans Burada
UMUT OTO LİNK BİTTİ -->