Bi Haftada Neler Olabilir ki ?

ENTECH – Çevre Teknolojileri ve Şehircilik Fuarı 

0 2.615

 ENTECH – Çevre Teknolojileri ve Şehircilik Fuarı

 

Yaşanabilir bir Türkiye için ENTECH

Dünyanın en büyük fuarlarının düzenlendiği CNR Expo Yeşilköy, çevre teknolojileri alanında, Avrasya’nın en büyük fuarı olma hedefi ile düzenlenecek olan ENTECH’e ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

 

CNR Holding; gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmak için 33 yıllık fuarcılık tecrübesini, yüz binlerce datadan oluşan ziyaretçi ve katılımcı ağını ENTECH için seferber etti. Tanıtım ve pazarlama faaliyetleri CNR’ın Londra ve Dubaiofislerinin yanı sıra 128 yetkili acente ağı üzerinden yürütülen ENTECH – Çevre Teknolojileri ve Şehircilik Fuarı, 13-16 Eylül 2018 tarihleri arasında hayata geçirilecek.

 

Sektördeki en son gelişme ve yenilikler, sürdürülebilir çevre teknolojileri, çevreye duyarlı ürün ve uygulamaların sergileneceği ENTECH; kamu kuruluşları, dernekleri, belediyeleri, akademisyen ve özel kuruluşları sosyal sorumluluk bilinci ile bir araya getirecek.

 

Türkiye’nin temiz çevre ve temiz gelecek hedeflerine ulaşması için önemli bir organizasyon olan ENTECH, CNR Holding kuruluşu CNR Uluslararası Fuarcılık tarafından, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve KOSGEB destekleri ile 10 bin metrekarelik bir alanda düzenlenecek.

 

Fuar İsmi: ENTECH – Çevre Teknolojileri ve Şehircilik Fuarı

Organizatör: CNR Uluslararası Fuarcılık

Destekleyenler: Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, KOSGEB

Tarih: 13-16 Eylül 2018

Yer: CNR Expo Yeşilköy – İstanbul

Ziyaret Saatleri: 13 Eylül 2018 10.00-19.00 / 16 Eylül 2018 10.00-18.00

 

Fuar Web Sitesi:

 cnrcevrefuari.com 

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak..

Sosyal Medya & Etkinlik Ajansı
Sosyal Medya & Etkinlik Ajansı
bi haftada
21 Produksiyon
bi yetenek
Ambulans Burada