Bi Haftada Neler Olabilir ki ?

TURDAYIM.COM Hem Eğlence Hem Kültür Odaklı Turları İle İlgi Çekiyor..

0 674

Turizm Sektörünün Yükselen Değeri TURDAYIM.COM Hem Eğlence Hem Kültür Odaklı Turları İle İlgi Çekiyor..

 

Turdayım.com kimdir ?

 

Turizm sektöründe 10. yılını kutlayan Piray Turizm 2019 Yılında Online tabanlı yeni bir Oluşum ile Turdayim markasını yaratmış ve faaliyetlerine genç markası Turdayim.com olarak devam etmektedir.
Turdayim.com’dan biraz bahseder misiniz ?
Turdayim.com, gezginler için her yıl, deneyimlerinden oluşturduğu farklı gezi koleksiyonlarını hazırlar; her biri özgün ve kişiye özel pek çok yolculuğu seçiminize sunar. Destinasyon seçiminde özellik ve özgünlük isteyen hür ruhlar için, düşledikleri ölçülerde ‘tatil tasarımları’ yapar. İşte bu yüzden Turdayim.com, tümüyle kişiselleştirerek sunulan gezi önerilerinde hem ürün hem de hizmet kalitesinin en üst düzeyde olduğunun garantilenmesi demektir.

 

Bir yolculuğu hayal etmek, tasarlamak, istenilen düzeye getirmek.. Böylelikle size, yalnızca size özgü ve unutulmaz bir deneyim yaşatmak… İşte bizim işimiz, bizim tutkumuz, bu!

 


Yolculuk etmek insanoğluna daima çok çekici gelmiştir: Yeni yerler, yeni insanlar tanımak, ayrıcalıklı ve unutulmaz anlar yaşamak… Binlerce ağır sorumluluğu yüklenmiş , gündelik hayatın rutin koşuşturmalarından bunalmış kişilerin ‘tatil’ için ayırdıkları zamanın ne değerli olduğunu çok iyi biliyoruz. İşte bu nedenle Turdayim.com tümüyle kişiselleştirdiği gezi önerileriyle siz gezginleri en iyi şekilde ağırlamanın yollarını araştırır ve tatiliniz süresince hiç sıkılmadan, tam istediğiniz gibi unutulmaz anlar yaşamanızı garantiler.
Evinizin salonundan ya da çalışma masanızın üzerinden sizi alıp düşler dünyasına götürmeyi hedefliyoruz.

 

www.turdayim.com #çokgezenbilir

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak..

Sosyal Medya & Etkinlik Ajansı
Sosyal Medya & Etkinlik Ajansı
bi haftada
21 Produksiyon
bi yetenek
Ambulans Burada
STDW
Umut Durmaz
Koli Paketi
Web Sitesi Kampanya
Umut Durmaz
Fevkalade İşler Atölyesi
UMUT OTO LİNK BİTTİ -->