Bi Haftada Neler Olabilir ki ?

Bi’Haftada Burçlar: 20-26 Mayıs 2019 Haftası

0 5.726

Astrolog Seda Turan’nın Yorumları ile 20-26 Mayıs 2019 Haftası Burçlar

 

Koç Burcu Haftalık Yorum

20-26 Mayıs 2019

Dolunay enerjisinin etkin olduğu bir hafta sevgili Koç..

Duygusal hayatın ile ilgili tatminsiz hissedebilir, tepkilerini ölçülü tutmakta güçlük çekebilirsin. Evli, ilişkisi olan bir Koç isen, bu durum seni fazlası ile yorabilir. Zira eşin, partnerin ile dengeli iletişim kurmakta güçlük çekebilirsin.. Beklentilerin seni gergin tutumlar sergilemeye itebilir. Ailevi ilişkilerde de hassasiyetlerin ön plana çıkabilir. Mutlaka mantıklı olmaya özen göstermeli ve beklentilerinin gerçek ihtiyaçların olup olmadığına emin olmalısın.

Kariyer, eğitim hayatın ile ilgili büyük sıçrayışlar yakalayabilirsin. Seni yoran, hırpalayan işbirliklerini, projeleri sonlandırabilirsin.. Finansal anlamda büyük harcamalar, yatırımlar gündeme gelebilir. Bu konuda kendine hakim olmalısın..

Bekar bir Koç isen, bugünler önemli olacak diyebilirim. Zira fazlası ile flört havası var.. Hoşlandığın kişiye yaklaşmanın yollarını bulabilirsin.. Yeni bir ilişki, flört gündeme gelebilir..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

Boğa Burcu Haftalık Yorum

20-26 Mayıs 2019

Bu hafta önemli gelişmelere gebe sevgili Boğa..

Kariyer, eğitim hayatın ile ilgili büyük dönüşümler gündeme gelebilir. Sıkıntılı alanları masaya yatırabilir ve yeni girişimler de bulunabilirsin. Ciddi anlamda büyümeler, yatırımlar, anlaşmalar gündeme gelebilir. Memnun olmadığın bir sektör de isen, yeni bir arayışa girebilirsin..

Bekar bir Boğa isen, duygusal anlamda artık eskisi gibi olmadığını farkına varacaksın.. Beklentilerin şekil değiştiriyor.. Yeni bir ilişki arayışında isen, sosyal hayatına ağırlık verebilirsin.
Evli, ilişkisi olan bir Boğa isen, eşine, partnerine karşı sert tutumlar sergileyebilirsin.. Zira anlaşılmamaya pek tahammülün yok. Ailevi ilişkilerde dengeye ihtiyacın var.. İletişimler de, sorumluluk paylaşımlarında fazlası ile denge ihtiyacı duyacaksın.. Eşine, partnerine açık ve nezaketli konuşmalar yapmayı tercih etmeli ve açık olmayı denemelisin..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

İkizler Burcu Haftalık Yorum

20-26 Mayıs 2019

Bu hafta yüzleşmeler gündeme gelecek diyebilirim sevgili İkizler.

Kariyer, eğitim hayatın ile ilgili seni yoran, eleştiren, tepkisel tutumlar sergileyen insanlara karşı büyük tepkiler verebilirsin. Kendini ifade ederken biraz sert söylemler de bulunabilirsin. Yeni bir düzen, yeni bir oluşum söz konusu olabilir. Çalıştığın kurum ile ilgili değişimler seni de yakından etkileyecek. Yeni bir girişim, proje söz konusu ise, bu haftayı iyi analiz etmelisin..

Evli, ilişkisi olan bir İkizler isen, eşin, partnerin ile ilgili memnuniyetsizliklerin ön plana çıkabilir. Eşinin, partnerinin sorumluluk alanlarına yeteri kadar özen gösterip, göstermediğine takılabilir ve fazlası ile sorgulayıcı olabilirsin. Duygusal anlamda beklentilerin yön değiştiriyor.

Bekar bir İkizler isen, artık geçmişe takılmaman gerektiğinin farkındasın.. Yenilikçi bir auraya sahipsin. Farkındalığın oldukça arttı ve beklentilerin konusunda daha objektif hareket ediyorsun. Yeni bir sosyal çevre edinebilirsin.

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

Yengeç Burcu Haftalık Yorum

20-26 Mayıs 2019

Duygusal anlamda ciddi yüzleşmeler yaşadığın bir hafta olacak sevgili Yengeç..
Evliliğin, ilişkin, ailevi ilişkilerin ile ilgili oldukça net tutumlar sergileyeceksin. Eşin, partnerin ile ilgili hassas olduğun konularda artık daha rahat hareket edeceksin. Sorumluluk, finansal paylaşım, duygusal tatminsizliklerle ilgili eşine, partnerine açık olmayı tercih edeceksin. Yıkıcı tutumlar sergilemekten kaçınmalı, nezaketli söylemlerle kendini ifade etmeyi tercih etmelisin. Ailevi ilişkiler de ise, üzerine fazla gelindiğini düşünebilir, mesafeli tutumlar sergilemeyi tercih edebilirsin.

Kariyer, eğitim hayatın ile ilgili yeni bir dönem başlıyor. Finansal anlamda beklenti de olduğun konular da ciddi gelişmeler gündeme gelebilir. Beklenti de olduğun para girişleri bu hafta gündeme gelebilir. Yeni bir girişim, proje, işbirliği içerisinde isen, araştırmacı olmayı tercih etmeli ve detayları kaçırmamalısın.

Bekar bir Yengeç isen, ciddi bir flört, ilişki gündeme gelebilir. Yeni bir başlangıç yapabilirsin. Eski bir ilişkiye yeni bir şans vermeyi düşünüyor isen, mutlaka detayları gözden geçirmelisin. Ne yapmak istediğinden emin olarak hareket etmelisin..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

Aslan Burcu Haftalık Yorum

20-26 Mayıs 2019

Kariyer, eğitim hayatın ile ilgili büyük sıçrayışlar yapacağın bir hafta olacak diyebilirim sevgili Aslan..

Evli, ilişkisi olan bir Aslan isen, bu hafta eşinin, partnerinin desteğini yanından hissedeceksin. Ailevi ilişkiler de hoşgörünün, sağduyunun ön plana çıkacağı bir hafta olacak.. Duygusal anlamda tatmin yaşayacaksın.. Stresli konuşmalar, girişimler için emin olmadan hareket etmemelisin.

Bekar bir Aslan isen, bu hafta duygusal anlamda seni memnun edecek, sana iyi gelecek biri ile tanışabilir, yakınlaşabilirsin. Sosyal ilişkilerinde seni sevindirecek gelişmeler gündeme gelecek..

Kariyer, eğitim hayatın ile ilgili oldukça verimli bir hafta olacak.. Yeni başlangıçlar, ortaklıklar gündeme gelebilir. Temponun yüksek olacağı bu hafta, uluslar arası projeler de yer alma şansı bulabilirsin. Bulunduğun sektör de öne çıkma şansı bulabilirsin.

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

Başak Burcu Haftalık Yorum

20-26 Mayıs 2019

Bu hafta finansal anlamda sana iyi gelecek gelişmeler var sevgili Başak..

Evli, ilişkisi olan bir Başak isen, eşine, partnerine karşı biraz daha sağduyulu olman gerekebilir. Eşinin, partnerinin anlaşılmaya ihtiyacı olabilir. Tepkisel ve sorgulayıcı tutumların ilişkiniz, evliliğiniz için yorucu, yıpratıcı olabilir. Bitirmek istemiyor isen, biraz daha özen göstermen gerekiyor. Ailevi ilişkilerde ise, bir arada olmaya özen göstereceğiniz, sık sık sohbetler edeceğiniz bir hafta olacak diyebilirim.

Kariyer, eğitim hayatın ile ilgili bu hafta son derece verimli bir hafta olacak. Finansal anlamda yeni girişler söz konusu olabilir.. Bir süredir emek verdiğin proje, işbirliği, kariyer, eğitim hayatın ile ilgili son derece keyif verici gelişmeler gündeme gelebilir..

Bekar bir Başak isen, bu hafta ciddi bir ilişki, flört gündeme gelebilir. Seni anlayacak yeni biri ile keyifli bir sürece adım atabilirsin.. Sosyal ilişkilerinde dengeli olmaya özen göstermelisin..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

Terazi Burcu Haftalık Yorum

20-26 Mayıs 2019

Bu hafta duygusal anlamda keyifli gelişmeler var sevgili Terazi..

Evli, ilişkisi olan bir Terazi isen, eşin, partnerin ile yakınlaşacağınız bir hafta olacak diyebilirim sevgili Terazi.. Eşinin, partnerinin yapıcı yaklaşımları seni fazlası ile memnun edecek. Birlikte hareket etmekten, bir arada olmaktan, zaman geçirmekten keyif alacaksınız. Stresli, gergin konuların geride kalacağı bir süreç.. Ailevi ilişkilerde ise, daha sağduyulu olacağın bir hafta olacak.

Kariyer, eğitim hayatın ile ilgili bu hafta verimli bir hafta olacak. Yeni gelişmeler hayatına hareketlilik getirecek diyebilirim. Sosyal ilişkilerin, iş ilişkilerin eşit oranda, aynı paralel de ilerleyebilir. Yeni bir ortaklık ya da proje gündeme gelebilir.

Bekar bir Terazi isen, bu hafta yüzünü güldürecek.. Yeni bir flört, arkadaşlık, ilişki gündeme gelebilir. Eski eşin, partnerin sana ulaşmak isteyebilir ancak geçmişe yeni bir şans vermek istemeyeceksin..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

Akrep Burcu Haftalık Yorum

20-26 Mayıs 2019

Bu hafta duygusal anlamda sana iyi gelecek sevgili Akrep..

Evli, ilişkisi olan bir Akrep isen, bu hafta eşin, partnerin ile ilgili beklentilerin değişebilir. Ya da kendini ifade etme konusunda son derece şeffaf olmayı tercih edebilirsin. Artık bir şeyleri öfkeyle, yüksek konuşmalarla, tepkilerle çözmek istemiyorsun. Daha yapıcı olacağın bir dönem senin adına. Dolayısı ile bu durumdan en çok eşin, partnerin etkilenecek..

Kariyer, eğitim hayatın ile ilgili bu hafta sevindirici gelişmeler var. Tempo ve yarı da kalan işler her ne kadar yoracak olursa olsun, fazlası ile keyifli gelişmeler de gündeme gelecek. Finansal anlamda yeni gelişmeler gündeme gelebilir. Yatırım, alım-satım yapmayı düşünen bir Akrep isen, detayları es geçmeden hareket edersen eğer, oldukça karlı gelişmeler yaşayabilirsin.

Bekar bir Akrep isen, bu hafta oldukça hoş gelişmeler yaşanabilir. Duygusal anlamda daha anlayışlı olacağın bu hafta, arkadaşlıkların, ilişkilerinde keyifli ilerleyecek. Sık sık sosyalleşebilir, sana iyi gelen şeylere odaklanabilirsin. Yeni bir ilişki kurmak istiyor isen, ketum tutumlardan kaçınmalısın.

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

Yay Burcu Haftalık Yorum

20-26 Mayıs 2019

Bu hafta iyimser bir hafta senin adına sevgili Yay..

Evli, ilişkisi olan bir Yay isen, bu hafta eşin, partnerin ile ilgili duygusal anlamda daha yapıcı olmayı tercih edeceksin. Ailevi ilişkilerden kaynaklanan gerginlikleri çözmeye yönelik hareket edeceksin. Eşinin, partnerinin ihtiyaçlarına kulak asacağın bu hafta, duygusal anlamda memnuniyetin artacak..

Kariyer, eğitim hayatın ile ilgili miskinlik sergilemeyi nihayet geride bırakacağın bir hafta. Daha girişimci, daha araştırmacı bir tavra bürünebilirsin. Yeni başlangıçlar söz konusu olabilir. Yeni bir iş sahası, işbirliği gündeme gelebilir. Kredi yapılandırmaları, finansal gelişmeler gündeme gelecek.

Bekar bir Yay isen, geçmişe olan takıntıların iyileşiyor. Daha özgür hissedeceğin bir hafta olacak.. Yeni arkadaşlıklara, dostluklara açık olacağın bu hafta, yeni bir flört gündeme gelebilir. Bir süredir tanımaya çalıştığın kişi ile yakınlaşma şansı yakalayabilirsin.

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

Oğlak Burcu Haftalık Yorum

20-26 Mayıs 2019

Bu hafta etkili gelişmeler var sevgili Oğlak..

Ailevi ilişkilerden tut da, özel hayatına kadar Karmadan gelen hesaplaşmalar, gelişmeler gündeme gelebilir. Evliliğin, ilişkin ile ilgili net kararlar alabilirsin. Eşinin, partnerinin düşüncelerine, beklentilerine karşı sağduyulu yaklaşımlar sergileyeceksin. Ailevi ilişkilerde ebeveyn konuları gündeme gelebilir. Mutlaka hoşgörülü tutumlarını ve sabrını ortaya koymalısın.

Kariyer, eğitim hayatın ile ilgili bu hafta oldukça ciddi gelişmeler var. Ekonomik anlamda yeni bir sürece girebilirsin. Süregelen işbirliklerin, projeler,n ortaklıkların ile ilgili büyük dönüşümler yaşanabilir. Ekonomik anlamda daha kontrollü hareket edebilirsin. Bulunduğun sektör de ilerleme şansı yakalayabilirsin.

Bekar bir Oğlak isen, bu hafta seni etkileyecek biri ile tanışabilirsin. Gönlünü kazanmaya kararlı biri seni fazlası ile etkileyecek. Sosyal ilişkilerinde oldukça yapıcı bir hafta..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

20-26 Mayıs 2019

Bu hafta daha sakin hissedeceğin bir hafta olacak sevgili Kova.

Evli, ilişkisi olan bir Kova isen, eşine, partnerine karşı daha yapıcı tutumlar sergilemeyi tercih edeceksin. Bir süredir öfkeni kontrol etmekte güçlük çekiyordun.. Şimdi ise daha makul, daha sağduyulu olmayı tercih edeceksin. Bu tavrın ilişkine, evliliğine huzur getirecek diyebilirim.

Kariyer, eğitim hayatın ile ilgili yüzünü güldürecek gelişmeler var. Finansal anlamda oldukça yapıcı bir hafta zira beklemede olduğun ödemeler ile ilgili olumlu gelişmeler var. Yeni bir iş, proje, ortaklık düşünüyor isen, bu haftayı değerlendirmelisin.

Bekar bir Kova isen, bu hafta flörtöz tutumlar sergileyebilirsin. Ancak daha seçici olmayı tercih edeceksin. Sosyal ilişkilerinde mesafeli tutumlar sergileyebilirsin. İletişime dayalı anlaşmazlıkları, yanlış anlaşılmaları önlemek adına, mesafeli ve ketum olayı yeğleyebilirsin.

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

Balık Burcu Haftalık Yorum

20-26 Mayıs 2019

Bu hafta duygusal anlamda seni destekleyen bir hafta sevgili Balık..

Evli, ilişkisi olan bir Balık isen, eşinin, partnerinin sorumluluklarına, tutumlarına, finansal durumuna karşı fazlası ile hassas yaklaşımlar sergileyebilirsin. Birbirinizi anlamaya ihtiyacınız var. Ancak sen biraz daha sorgulayıcı tutumlar sergilediğin için, gergin konuşmalar gündeme gelebilir. Hesaplaşmak, sorgulamak yerine, daha makul olabilir isen, istediğin yönde rahatlamalar yaşayabilirsin.

Kariyer, eğitim hayatın ile ilgili seni destekleyen gökyüzü, finansal anlamda yeni büyümeler getirebilir. Detayları es geçmeden hareket etmeli ve yeniliklere karşı açık olmalısın.

Bekar bir Balık isen, bu hafta fazlası ile meraklı olabilirsin. İlgilendiğin biri söz konusu ise, fazlası ile üzerine düşebilir, araştırabilirsin. Yeni bir ilişki arayışında isen, sosyal ilişkilerine ağırlık vermelisin.

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

*Haftalık burç yorum içeriğimiz Değerli Astrolog Seda Turan’nın izni ile ” sedaturan.com.tr  ” adresinden alınmıştır.

Günlük, Aylık yorumlar ve Detaylı bilgi için ” sedaturan.com.tr  ” adresini ziyaret edin.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak..

Sosyal Medya & Etkinlik Ajansı
Sosyal Medya & Etkinlik Ajansı
bi haftada
21 Produksiyon
bi yetenek
Ambulans Burada
UMUT OTO LİNK BİTTİ -->