Bi Haftada Neler Olabilir ki ?

Bi’Haftada Burçlar: 9-15 Aralık 2019 Haftası

0 4.600

Astrolog Seda Turan’nın Yorumları Ile

9-15 Aralık 2019 Haftası Burçlar

Koç Burcu Haftalık Yorum

9-15 Aralık 2019

Geçmişle yüzleşip, artık önüne bakmak isteyeceğin bir süreç sevgili Koç..

Enerjisi yüksek, yapıcı bir hafta olacak. Ancak 12 Aralık 2019’da hava grubunun değişken nitelikli üyesi İkizler burcunda bir Dolunay gerçekleşecek ve haftanın genel enerjisi bu Dolunay etkisine sahip olacak diyebilirim. Özel hayatında hiç beklemediğin konular, kişisel gündeme gelebilir. Evli, ilişkisi olan bir Koç isen, evliliğin, ilişkin ile ilgili derilerde kalmış ancak henüz çözüme kavuşmamış konulara dönebilir, eşin, parterin ile yüzleşmek isteyebilirsin. Bekar bir Koç isen, eski ilişkilerin gündeme gelebilir. Ne yapmak istediğin konusunda emin olmalı, emin adımlar atmalısın. Ailevi ilişkilerde finansal meseleler ön plana çıkabilir. Fazlası ile hareketli bir hafta.

Kariyer, eğitim, finans, yaşam alanın ile ilgili yarım kalmış konuları harekete geçirmek adına fazlası ile hevesli, girişken olabilirsin. Ekonomik anlamda sevindirici gelişmeler var..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

-Astrolog Seda Turan

Boğa Burcu Haftalık Yorum

9-15 Aralık 2019

Finansal meseleler, aile bütçesi, kariyer alanlarının ön plana çıkacağı bir hafta sevgili Boğa..

Kariyer, eğitim, finans, yaşam alanın ile ilgili ciddi konuların gündeme geleceği fazlası ile hareketli bir hafta senin adına. 12 Aralık 2019’da İkizler burcunda bir Dolunay gerçekleşiyor. Dolunay enerjisi ile başlayan bu hafta sana destek çıkacak gibi görünüyor. Fazlası ile tempolu, girişken, değişimci bir tavra bürünebilirsin. Yenilikler yapacağın, emek verdiğin konularda ha edişler alacağın bir hafta..

Evli, ilişkisi olan bir Boğa isen, eşin, partnerin ile ilgili kariyer, eğitim, finans konularında ciddi meseleler gündeme gelebilir ve destek olman gerekebilir. Sevdiğin insana verdiğin değeri göstermek adına ideal bir hafta. Bekar bir Boğa isen, oldukça flörtöz bir tavra bürünebilirsin. Yeni başlangıçlar ya da yeni bir arkadaş çevresi gündeme gelebilir. Ailevi ilişkilerde son derece iyimser bir hafta. Alım-Satım, torak, miras, nafaka konuları gündeme gelebilir..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

-Astrolog Seda Turan

İkizler Burcu Haftalık Yorum

9-15 Aralık 2019

Hedeflerine odaklanacağın, idealist bir tavra bürüneceğin bir hafta sevgili İkizler..

12 Aralık 2019’da öz burcunda 19 derece bir Dolunay meydana geliyor. Hafta başı itibari ile enerjisini hissedeceğin Dolunay ile hayatında yorucu, tamamlanmamış, yarım kalmış konuları sonlandırmak, çözüme kavuşturmak adına efor sarf edeceğin bir hafta olacak. Kariyer, eğitim, finans, yaşam alanın ile ilgili yapmak istediğin değişimlere odaklanacağın bir hafta olacak. Bereketli bir hafta olacağını söylemek mümkün..

Evli, ilişkisi olan bir İkizler isen, eşin, partnerin ile açık konuşmalar yapmaya meyilli olabilirsin. Son derece yapıcı bir hafta. Yolunda gitmeyen gerek senden, gerek eşinden kaynaklanan konuları gündeme getirmek, yüzleşmek, çözüme kavuşturmak adına destekleyici bir hafta. Bekar bir İkizler isen, eski defterleri artık kapatmak isteyebilirsin. Sosyal ilişkilerinde enerjisi tükenmiş her ne varsa artık sonlandırmak isteyebilirsin. Ailevi ilişkilerde oldukça yapıcı bir hafta. Hukuksal bir konu var ise, miras, nafaka konuları var ise, bu hafta ciddi çözümler gündeme gelebilir..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

-Astrolog Seda Turan

Yengeç Burcu Haftalık Yorum

9-15 Aralık 2019

Ailevi ilişkilerinin, özel hayatının, kardeş, dost ilişkilerinin gündeme geleceği bir hafta sevgili Yengeç..

12 Aralık 2019’da İkizler burcunda bir Dolunay meydana geliyor. Dolunay enerjisi ile birlikte başlayacağımız bu hafta, son derece hareketli geçecek. Evli, ilişkisi olan bir Yengeç isen, eşin, partnerin ile açık konuşmalar yapabilir, bütçe planlaması, geleceğe yönelik adımlar, girişimler üzerine konuşabilir, planlamalar yapabilir, girişimlerde bulunabilirsiniz karşılıklı. Ailevi ilişkilerde ebeveynlerin, kardeşlerin sık sık fikirlerine danışabilir, desteğini bekleyebilirler. Kendini yalnız hissetmek istemediğin için, sık sık sevdiklerin ile bir araya gelebilir, sık sık sohbetler edebilirsiniz. Bekar bir Yengeç isen, dost, arkadaş çevrenden sürpriz bir teklif seni şaşırtabilir..

Kariyer, eğitim, finans, yaşam alanın ile ilgili değişimler yapmak isteyebilirsin. Aceleci bir tavra bürünebilirsin. Son derece hızlı akacak bu hafta zamana yetişmekte güçlük çekebilirsin..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim.. 
-Astrolog Seda Turan

 

Aslan Burcu Haftalık Yorum

9-15 Aralık 2019

Senin adına oldukça hızlı akan, hareketli, heyecanlı bir hafta sevgili Aslan..

Son derece aktif olacağın bu hafta, ilişkin, evliliğin, senin tercihlerin, beklentilerin ön plana çıkacak. 12 Aralık 2019’da İkizler burcunda bir Dolunay gerçekleşiyor. Haftanın ilk günü itibari ile enerjisini hissedeceğimiz bu Dolunay ile birlikte yenilik arayışına girebilirsin. Yeni hobi kursları, dil-lisan kursları, sosyal ilişkilerin, evin, ofisin, yaşam alanın ile ilgili yapacağın değişimler gündeme gelebilir. Eşinin, partnerinin desteğini bekleyeceğin bir hafta. İhtiyacın olan ise, sağlıklı, nezaketli bir üslup, bilgine. Bekar bir Aslan isen, sosyal ilişkilerin, gireceğin kalabalık ortamlar sana yeni bir flört getirebilir..

Kariyer, eğitim, finans, yaşam alanın ile ilgili değişimler yapacağın, kalabalık bir hafta olacak sevgili Aslan. Girişken, konuşkan, baskın bir tavra bürünebilirsin. Ortaklıklar, işbirlikleri ile ilgili oldukça yenilikçi adımlar atabilirsin..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..
-Astrolog Seda Turan

Başak Burcu Haftalık Yorum

9-15 Aralık 2019

Hareketli, rekabetçi, sürprizlere açık bir hafta sevgili Başak..

Son derece hızlı hafta olacağını garanti ederim. Yönetici gezegenin Merkür’ün diğer çocuğu olan hava grubunun değişken nitelikli burcu İkizler’de 19 derece bir Dolunay gerçekleşecek 12 Aralık 2019’da sevgili Başak. Senin için kariyerini, eğitimini, ilişkini, evliliğini, odaklanman gereken alanları gündeme taşıyacak. Evliliğin, ilişkin ile ilgili ciddi kararlar alabilirsin. Eşinden, partnerinden destek görebilirsin. İletişimde senin adına şanslı bir hafta. Ancak eşinin, partnerinin ailevi konuları gündeme gelebilir. Ailevi ilişkilerinde ise, oldukça sürpriz konular gündeme gelebilir. Bekar bir Başak isen, senin adına destekleyici bir hafta. Ancak girişken olmalı ve içe kapanık tutumlardan kaçınmalısın..

Kariyer, eğitim, finans, yaşam alanın ile ilgili şanslı gelişmelerin gündeme geleceği bir hafta olacak. Finansal anlamda yeni gelir kaynakları edinebilirsin..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..
-Astrolog Seda Turan

 

 

Terazi Burcu Haftalık Yorum

9-15 Aralık 2019

Senin adına hızlı, hareketli, fırsatlarla dolu bir hafta sevgili Terazi..

12 Aralık 2019’da yöneticisi olduğun hava grubunun değişken nitelikli üyesi İkizler burcunda 19 derece bir Dolunay gerçekleşiyor. Dolunay etkisi haftanın ilk günü itibari ile hissetmeye başlayacağız. Kariyer, eğitim, finans, yaşam alanın ile ilgili seni destekleyecek, finansal anlamda yeni kaynaklar sunacak bir süreç olacak. Kariyer, eğitim hayatın ile ilgili yoğun çalıştığın, emek verdiğin alanlarda hak edişlerini alacaksın..

Evli, ilişkisi olan bir Terazi isen, eşin, partnerin ile açık konuşmalar yapacağınız, birbirinize destek olacağınız bir hafta olacak. Evliliği, ilişkisi ile ilgili sorunlar yaşayan ancak bir türlü istediği sonuçları alamayan bir Terazi isen, bitirmek adına seni destekleyen bir hafta. Hukuksal meselelerde, finans, nafaka, miras konularında şanslı gelişmelerin olacağı bir hafta. Ailevi ilişkilerde bütçe planlamaları gündeme gelebilir. Bekar bir Terazi isen, kendini sorgulayacağın, kendine döneceğin, kendini geliştirmek adına kişisel gelişim alanlarına yöneleceğin bir hafta.

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

-Astrolog Seda Turan

Akrep Burcu Haftalık Yorum

9-15 Aralık 2019

Senin adına baş döndürücü hızda bir hafta olacak sevgili Akrep..

Finans, kariyer, eğitim, yaşam alanın ile ilgili son derece hareketli, yenilikçi, tutkulu bir hafta olacak sevgili Akrep. Oldukça bereketli bir hafta olacak diyebilirim. Süregelen projelerinde, işbirliklerinde kazançların artarken yeni gelir kaynakları edinmen de mümkün olabilir. Süregelen davalarında, ya da ailevi hukuksal, miras, nafaka konularında oldukça şanslı gelişmeler ön plana çıkabilir..

Evli, ilişkisi olan bir Akrep isen, eşin, partnerin ile ortak hareket edebilir, oldukça yakın bir iletişime sahip olabilirsiniz. Çocukları, kardeşleri olan bir Akrep isen, çocukların, kardeşlerin ile ilgili meselelerde fazlası ile ilgili olabilirsin. Aile bütçesi, çocukların gelecekleri, yatırım konuları ön plana çıkabilir. Bekar bir Akrep isen, yeni bir ilişki konusunda sürprizler yaşayabilirsin. Ailevi ilişkiler, yakın ilişkiler konusunda oldukça yapıcı, birleştirici bir hafta..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

-Astrolog Seda Turan

Yay Burcu Haftalık Yorum

9-15 Aralık 2019

Özel hayatının, ilişkinin, evliliğinin ön plana çıkacağı bir hafta sevgili Yay..

Evli, ilişkisi olan bir Yay isen, son derece hareketli bir hafta geçirebilirsin. Eşin, partnerin ile oldukça iletişim halinde olabilir, geleceğe yönelik, evliliğiniz, ilişkinize yönelik ciddi konulara değinebilirsiniz. Aranızdaki uyumun, tutkunun ön plana çıkacağı hafta olacak. 12 Aralık 2019’da hava grubunun değişken nitelikli üyesi İkizler burcunda bir Dolunay gerçekleşecek. Dolunay enerjisini haftanın ilk günü itibari ile hissetmeye başlayacağız. Özel hayatını ön plana çıkarak bir Dolunay süreci olacak. Bekar bir Yay isen, oldukça yapıcı, heyecan verici bir ilişki gündeme gelebilir. Sosyal ilişkilerin, yakın ilişkilerin adına oldukça renkli bir hafta. Duyacaklarına fazlası ile şaşıracaksın..

Kariyer, eğitim, finans, yaşam alanın ile ilgili oldukça hareketli bir hafta. Süregelen işbirliklerin, projelerin ile ilgili oldukça hareketli, yenilikçi bir hafta olabilir. Ancak emin olmadan adım atmamalısın. Araştırmacı ve öğrenime açık bir tavra bürünebilir isen, oldukça şanslı bir hafta geçirebilirsin..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

-Astrolog Seda Turan

Oğlak Burcu Haftalık Yorum

9-15 Aralık 2019

Sürprizlere açık, hareketli bir hafta sevgili Oğlak..

Evli, ilişkisi olan bir Oğlak isen, evliliğin ile ilgili oldukça hareketli bir hafta olacak. Son derece geleceğe odaklı, yenilikçi bir tavra bürünebilirsin. Son derece ciddi konuları ön plana alabilir, eşin, partnerin ile bir arada bu konulara odaklanabilirsiniz. Ekonomik anlamda fazlası ile araştırmacı, girişimci tara bürünebilirsin. İlişkisi olan bir Oğlak isen, partnerin ile ilişkinizi resmi bir boyuta taşıyabilirsiniz. 12 Aralık 2019’da hava grubunun değişken üyesi İkizler burcunda bir Dolunay gerçekleşecek. Dolunay enerjisi ile başlayacak bu hafta, önemli konuları gündeme getirebilir. Ailevi konularda toprak, mülk, miras, nafaka, hukuksal konular, ailevi kurumları-kuruluşları, işbirlikleri gündeme gelebilir. Ailedeki üyelerin kariyer hayatları, finansal meseleleri gündeme gelebilir. Bekar bir Oğlak isen, karşılaşacağın insanlar, alacağın telefonlar, teklifler seni ziyadesi ile şaşırtabilir. Sağlığın ile ilgili hiç bir konuda ihmalkar olmaman gereken bir süreçtesin..

Kariyer, eğitim, finans, yaşam alanı ile ilgili sorumluluklarda, gündelik sorumluluklarında gökyüzünün seni destekleyeceği bir hafta olacak. Son derece bereketli bir hafta. Girişimci yönünü ön plana çıkarmalı ve karamsar tutumlardan kaçınmalısın..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

-Astrolog Seda Turan

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

9-15 Aralık 2019

Hareketli, coşkulu, sevecen, evcimen bir hafta senin adına sevgili Kova..

Ailevi ilişkiler, özel hayatın, kardeşlerin, çocukların ön plana çıkıyor. Önemsediğin insanlar ve hayatları ile ilgili her detaya odaklanacağın, ilgi göstereceğin bir hafta. Evli, ilişkisi olan bir Kova isen, son derece yapıcı, birleştirici, toparlayıcı, yardım sever bir tavra bürünebilirsin. Bekar bir Kova isen, son derece hareketli bir hafta geçirebilirsin. Etkinlikler, davetler, yeni arkadaş grupları gündeme gelebilir. Yeni çevreler edinebilir, flört, ilişki kurma şansı bulabilirsin. Ailevi ilişkilerde yardımın gerekecek konular gündeme gelebilir. Ailedeki finansal konular, yatırımlar gündeme gelebilir. Yeni bir mülk, araç iş yatırımı gündeme gelebilir..

Kariyer, eğitim, finans, yaşam alanın ile ilgili oldukça tempolu bir hafta olacak. İşbirlikleri, ortaklıklar, tanınırlık, bilinirlik, medya işbirlikleri gündeme gelebilir. Finansal anlamda şanslı bir hafta..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

-Astrolog Seda Turan

Balık Burcu Haftalık Yorum

9-15 Aralık 019

Ailevi ilişkilerin, yaşam alanının, özel hayatının ön plana çıkacak bir hafta sevgili Balık..

Evli, ilişkisi olan bir Balık isen, son derece ailesine düşkün, sevdiğini koruyan, verdiği değeri açıkça gösteren bir tavra bürünebilirsin. Eşin, partnerin ile son derece uyumlu bir iletişim yakalayabilirsiniz. Evin, ofisin, gardırobun ile ilgili değişimler yapabilir, yenilikçi adımlar atabilirsin. Eşinin, partnerinin desteğini beklediğin bir hafta olacak. Çocukları, kardeşleri olan bir Balık isen, ilgini, sevgini açıkça ve cömertçe sergileyebilir, her türden ihtiyaçlarına yetişmeye çalışabilirsin. Bekar bir Balık isen, sosyal ilişkilerini ikinci plana atabilir, ailene, yakın dostlarına zaman ayırabilirsin. Ailedeki sevecen, sempatik tutumlar ön plana çıkıyor ve kendini konfor alanında hissetmene neden oluyor bu hafta..

Kariyer, eğitim, finans, yaşam alanın ile ilgili oldukça yapıcı bir hafta. Yapmak istediğin değişimleri destekleyen bir hafta. 12 Aralık 2019’da senin gibi değişken nitelikte olan hava grubunun üyesi İkizler burcunda bir Dolunay gerçekleşecek. Dolunay enerjisini haftanın ilk günü itibari ile hissetmeye başlayacaksın. Oldukça hareketli bir hafta..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

-Astrolog Seda Turan

Günlük, Aylık yorumlar ve Detaylı bilgi için ” sedaturan.com.tr  ” adresini ziyaret edin.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak..

Sosyal Medya & Etkinlik Ajansı
Sosyal Medya & Etkinlik Ajansı
bi haftada
21 Produksiyon
bi yetenek
Ambulans Burada
STDW
Umut Durmaz
Koli Paketi
Web Sitesi Kampanya
Umut Durmaz
Fevkalade İşler Atölyesi
UMUT OTO LİNK BİTTİ -->