Bi Haftada Neler Olabilir ki ?

Bi’Haftada Burçlar: 13-19 Ocak 2020 Haftası

0 4.554

Astrolog Seda Turan’nın Yorumları Ile

13-19 Ocak 2020 Haftası Burçlar

Koç Burcu Haftalık Yorum

13-19 Ocak 2020

Oldukça hassas bir hafta sevgili Koç..

Gökyüzü enerjisinin baskın olduğu günler yaşıyoruz. Özel hayatında ciddi konular gündeme geliyor. Evli, ilişkisi olan bir Koç isen, önemli kararlar alabilirsin. Eşin, partnerin ile uzlaşmak adına büyük adımlar atabilirsin. Anlayış görmediğin, sağduyu görmediğin bir hikayede yer almak istemiyorsun. Bekar bir Koç isen, ciddi bir ilişki için özlem duyabilirsin. Mantığına uyan, kalbine dokunan bir ile yeniden bir şansın olup olmadığını denemek adına kolları sıvayabilirsin. Ailevi ilişkilerde finansal meseleler gündeme gelebilir. Alım satım, yatırım konuları üzerine bireysel hareket etmek isteyebilirsin. Yakın ilişkilerde hoş görünün, anlayışının kullanıldığını düşünebilir, mesafeli tutumlar sergilemeye karar alabilirsin..

Kariyer, eğitim, finans, yaşam alanın ile ilgili oldukça önemli adımlar atabilirsin. Finansal anlamda şartları zorlayacağın bir hafta olabilir..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

-Astrolog Seda Turan

Boğa Burcu Haftalık Yorum

13-19 Ocak 2020

Trak burçlarını yakından ilgilendiren bir hafta sevgili Boğa..

Hayatında sessiz bir devrim olduğunun farkında mısın? Özel hayatın, yakın ilişkilerin, ailevi ilişkilerin ciddi ciddi evriliyor. Özel hayatın ile ilgili 2019 yılı geneli itibari ile beklentilerin zaten değişmişti. Şimdi ise, tahammül mülkün yıkıldı sanki, haksız sayılmam değil mi? Hak etmeyene verecek sabrın kalmadı sanki. Süregelen evliliğin, ilişkin ile ilgili önemli günler. Yalnız sana tavsiyem, aldığın kararlardan emin olman, emin olduktan sonra hareket geçmen. Zira sonrasında pişmanlıklar yaşayabilirsin. Eşinin, partnerinin samimi söylemleri seni fazlası ile şaşırtabilir. Aile bütçesini sık sık masaya yatıracağın bir hafta. Ailevi ilişkilerde ise, ebeveyn sağlık sorunları ve çocuklar ile ilgili konular gündeme düşebilir. Bekar bir Boğa isen, aşk bu hafta senin peşinde olacak. Aşk, flört, ilişki adına önemli bir hafta..

Kariyer, eğitim, finans, yaşam alanın ile ilgili ivme alacağın, hareketliliği bol bir hafta. Sürpriz ayrılıklar, başlangıçlar gündeme gelebilir. Ekonomik anlamda temkinli olmalı, güven duyduğun alanlara yatırım yapmalısın. Yeni bir iş söz konusu olabilir..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

-Astrolog Seda Turan

İkizler Burcu Haftalık Yorum

13-19 Ocak 2020

Bu hafta sürprizlere açık olmalı, spiritüel konulara yönelmelisin sevgili İkizler..

Gök kubbe şifa diyor senin için. Önemli günlerden geçiyoruz. Uzun yılların muhasebesini tutup, artı eksi karşılıklarını veren, 19 yıllık Karma’ları geride bırakan bir sürecin sonu olan 10 Ocak Yengeç tutulması ile hepimiz için yeni bir dönem başladı. İçten içe değişimi farkında olmalısın. Hislerin, sezgilerin başkalaştı ve daha da güçlendi. İç sesine daha çok kulak vereceğin bir hafta. Özel hayatın ile ilgili yapıcı, uyumlu, sağduyulu olmaya özen gösterebilir, süregelen evliliğin, ilişkin ile ilgili son derece toparlayıcı, birleştirici bir tavra bürünebilirsin. Ailevi ilişkilerde oldukça önemli konular masaya yatırılırken, uzun süredir üzerine konuşulmayan konular cesaretle gündeme gelebilir, çözüme kavuşabilir. Bekar bir İkizler isen, aşk adına 2020’nin sana büyük sürprizleri olacak. Bu hafta genel anlamda şanslı etkilere sahip aşk adına. Sadece geçmişten gelen, enerjisi tükenmiş, yoran bağları koparmaya özen göstermeli, tekrar tekrar aynı yollarda yürümemelisin..

Kariyer, eğitim, finans, Yaşam alanın ile ilgili cesur adımlar atabilirsin. Bazı teklifleri değerlendirmeden elinin tersi ile itebilirsin. Senin adına yenilikler vadeden bir hafta olduğu için açık görüşlü olmaya özen göstermelisin..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

-Astrolog Seda Turan

Yengeç Burcu Haftalık Yorum

13-19 Ocak 2020

Kendini yeniden tanımladığın bir hafta sevgili Yengeç..

Özel hayatından ailevi ilişkilerine, yakın ilişkilerinden, sosyal çevrene kadar bir çok ilişkide kendini yeniden tanımlıyorsun.. Değer yargıların, erdemlerin, inançların temelden değişiyor diyebilirim bu dönemde. Özel hayatında değer gördüğün kadar varsın artık. Varlığının kıymetini görmeyene pekte vaktin, sağduyun, emeğin olmayacak. Süregelen evliliğin, ilişkin ile ilgili önemli bir hafta. Kritik kararlar haftası diyebilirim. Geçmişe sık sık gideceğin, geçmişi sık sık anacağın bir hafta. Ekonomik anlamda geleceği ilgilendirecek konular masaya yatabilir. Eşin, partnerin ile açık konuşmalar yapabilir, beklentilerini dile getirebilirsin. Sosyal ilişkilerinde enerjisi tükenmiş herkese ”Hoşça kal” demeye meyillisin. Ailevi ilişkilerde destek aradığın bu hafta, yakın ilişkilerinde temizlik yapacaksın. Bekar bir Yengeç isen, bu hafta önemli sürprizler barındırıyor. Sürpriz seyahatler, davetler sürpriz bir flört getirebilir..

Kariyer, eğitim, finans, yaşam alanın ile ilgili radikal kararlara meyillisin. Yatırımlar, alım satım konusunda fazlası ile risk alabilirsin. Geçmişten gelen konuları kapatmaya niyetlisin. Karma’dan gelen Alacak-Verecek konularında bir çok riski göze alıp arınmayı tercih edeceksin. Manevi yüklerin hafifledikçe maddi anlamda da önünün inanılmaz açıldığını göreceksin..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim.. 
-Astrolog Seda Turan

 

Aslan Burcu Haftalık Yorum

13-19 Ocak 2020

Bu hafta aldığın kararları tekrar tekrar gözden geçireceksin sevgili Aslan..

Önemli gök olaylarını peş peşe yaşadığımız 2020’nin en önemli ayı Ocak’tan geçerken, günler kimse için sıradan akmıyor. Sen bir çok konuda güncelleme yapıp, daha çok kendine döndüğün, kendini önemsediğin, önceliklerini değiştirdiğin bir dönemden geçiyorsun. Evli, ilişkisi olan bir Aslan isen, öncelik sıralamasındaki güncelleme en çok eşinin, partnerinin dikkatini çekmiş olabilir. Açık ve sert eleştirilerin gündeme geleceği bu hafta, radikal adımlar atmamaya özen göstermelisin. Finansal anlamda fazlası ile risk almaya, düşünmeden hareket etmeye meyillisin, dikkat. Bekar bir Aslan isen emin olmadığın kişilerle ciddi ilişkilere adım atmamaya özen göstermelisin. Aceleci tutumların pişmanlıklara neden olabilir. Yakın ilişkilerde, ailevi ilişkilerde fazlası ile sıcak tutumlar sergileyebilir, açık konuşmalar yapabilirsin. Bu hafta dengeleri korumaya özen göstermelisin..

Kariyer, eğitim, finans, yaşam alanın ile ilgili oldukça hareketli bir hafta. Sorumluluklarını ihmal etmiyorsun, bilakis çok abartılı bir şekilde çözüme, ileri gitmeye odaklanıyorsun. Ancak bazı eleştiriler alabilir, şov yapmakla itham edilebilirsin. Sakin ve makul ilerlemekte fayda var..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

-Astrolog Seda Turan

Başak Burcu Haftalık Yorum

13-19 Ocak 2020

2020 yılının en önemli haftalarından biri olacak senin adına sevgili Başak..

İddialı durmasını istemem ancak 2020 yılının en önemli haftası senin adına. Özel hayatından, ailevi ilişkilerine kadar seni yakından ilgilendiren ilişkilerinde kadersel, karmik etkilerin meydana geleceği bir hafta olacak. Geride bıraktığımız hafta ciddi gökyüzü olaylarını barındırıyor. Bu hafta ise, etkilerini fazlası ile hissedeceğiz. Evli, ilişkisi olan bir Başak isen, emin olmadan hareket etmemelisin. Bu hafta ipler gerilmekle kalmayıp, ebediyete kadar kopabilir. Bunu gözeterek tepkiler vermelisin. İçsel bir yükselme, tepkisel tutumlar gündeme gelebilir. Anlaşılmamaktan büyük bir şekilde şikayetçi olabilirsin. Beklentilerinin artık çok yükseldiği bu hafta, öfkeden kaçınmalısın. Ebeveyn, çocuk sağlık konularına karşı dikkatli olmalı, meydana gelen bir olayda mutlaka uzmanına başvurmalısın. Bekar bir Başak isen, flört adına elverişli bir hafta olsa da, yeni bir ilişki için dikkat isteyen bir hafta olacak..

Kariyer, eğitim, finans, yaşam alanın ile ilgili sakin ve makul ilerlemeyi tercih etmelisin. Finansal anlamda sıkıntıda olan bir Başak isen, yüzünü güldürecek gelişmeler meydana gelebilir. İş arayışında olan bir Başak isen, bu hafta güzel gelişmeler var..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

-Astrolog Seda Turan

 

Terazi Burcu Haftalık Yorum

13-19 Ocak 2020

Önemli gelişmeler, önemli yol ayrımları var bu hafta sevgili Terazi..

Evli, ilişkisi olan bir Terazi isen, son derece önemli gelişmeler var. Eşin, partnerin ile fikir ayrılıkları gündeme gelebilir. Ev, ofis değişimi, yerleşim alanı ile ilgili beklenmedik değişimler, gelişmeler gündeme gelebilir. Duygusal anlamda alınganlıklara açık olacağın bu hafta, söylemlerinde abartıdan kaçınmalısın. Bekar bir Terazi isen, iletişime dayalı iddialı tutumlarını törpülüyor, yapıcı bir üslup ediniyorsun. Yeni başlangıçlar adına oldukça elverişli bir hafta. Finansal anlamda aile bütçesini desteklemek adına sorumluluk alabilirsin. Çocukları olan bir Terazi isen, çocuğuna dair her konuda fazlası ile titiz tutumlar sergileyebilirsin..

Kariyer, eğitim, finans, yaşam alanın ile ilgili riskli adımlar atmaya meyillisin. Yatırımlar, girişimler, alım satım konularında özen isteyen bir hafta. Sorumsuz tutumlar beklenmedik kopuşlara, bitişlere neden olabilir. Borçlar, vergiler, hukuksal meseleler gündeme gelebilir..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

-Astrolog Seda Turan

Akrep Burcu Haftalık Yorum

13-19 Ocak 2020

Aşk adına ümitli bir hafta sevgili Akrep..

Özel hayatın ile ilgili oldukça şanslı bir hafta sevgili Akrep. Evli, ilişkisi olan bir Akrep isen, eşin, partnerin ile oldukça inatçı tutumlar sergileyebilirsin. Bu hafta ısrarcı ve sert bir üslup edinmediğin sürece, her şeyin yolunda gideceğine şahit olacaksın. Karşılıklı iletişim kurmaya özen göstermeli, eşinin, partnerinin düşüncelerine, fikirlerine daha özenli yaklaşmalısın. Romantizm, tutku, hayattan keyif alma konularında eşin, partnerin ile ortak bir dil yakalayabilirsiniz. Çocukları olan bir Akrep isen, oldukça eğlenceli, çocukların ile uyum içerisinde olacağın bir hafta. Çocuk isteyen bir Akrep isen, gökyüzü seni destekliyor. Bekar bir Akrep isen, 2020 yılının aşk adına en umutlu haftalarında biri senin adına. Yakın çevreden sürpriz arkadaşlıklar, ilişkiler doğabilir..

Kariyer, eğitim, finans, yaşam alanın ile ilgili oldukça iyimser bir hafta. Finansal anlamda gökyüzünün senin desteklediği bir hafta. Yatırımların, alım satım konularına özen göstermelisin. Yenilikçi bir bakış açısı edinebilirsin..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

-Astrolog Seda Turan

Yay Burcu Haftalık Yorum

13-19 Ocak 2020

Bu hafta şanslı destekler göreceğin bir hafta sevgili Yay..

Evli, ilişkisi olan bir Yay isen, eşin, partnerin ile daha keyifli bir iletişim dili edinmeye özen gösterebilirsin. Çocukları olan bir Yay isen, oldukça yapıcı, ilgili bir tavır takınabilirsin. Finansal anlamda ortak hareket edebilir, oldukça makul, ölçülü tercihler yapabilirsiniz. Duygusal anlamda önemsendiğini hissedeceğin, eşine, partnerine değer verdiğini hissettireceğin bir hafta. Bekar bir Yay isen, flörtöz tutumlar sergileyebilir, oldukça sosyal olabilirsin. Sosyal ilişkilerinin pekişeceği, iletişimde ilgi göreceğin bir hafta. Ailevi ilişkilerde aile üyelerinden destek göreceksin. Yenilikçi kararların desteklenecek..

Kariyer, eğitim, finans, yaşam alanın ile ilgili durağanlığın son bulacağı bir hafta. Gökyüzü seni destekliyor. Oldukça karlı anlaşmalar, ortaklıklar, işbirlikleri kurabilirsin. Yeni bir proje, bağlantı, iş başlangıcı sana fazlası ile iyi gelebilir..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

-Astrolog Seda Turan

Oğlak Burcu Haftalık Yorum

13-19 Ocak 2020

Bu hafta senin adına şanslı etkiler barındırıyor sevgili Oğlak..

Evli, ilişkisi olan bir Oğlak isen, oldukça şanslı, keyifli, enerjinin yüksek olacağı bir hafta geçirebilir, aynı şekilde eşinin enerjik, keyifli tutumları ile keyif alabilirsin. Samimi paylaşımların öne çıkacağı bir hafta. Çocukları olan bir Oğlak isen, fazlası ile sağduyulu yaklaşımlar sergileyebilir, çocukların ile aktivitelere katılmaktan, birlikte zaman geçirmekten son derece keyif alabilirsin. Bekar bir Oğlak isen, senin adına Ocak 2020’nin en ”Aşk” dediği bir hafta. Aşk adına oldukça keyifli, şanslı, sürprizlere açık bir hafta. Çocuk sahibi olmak isteyen bir Oğlak isen, bu haftayı değerlendirmelisin. Ailevi ilişkilerinde önceliklerinin değişeceği bir hafta..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

-Astrolog Seda Turan

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

13-19 Ocak 2020

Bu hafta senin adına ciddi gelişmelerin gündeme geleceği bir hafta sevgili Kova..

Evli, ilişkisi olan bir Kova isen, eşin, partnerin ile bir arada, ortak yatırımlar yapmak adına hareket edebilirsin. İletişimden, mahrem alanlarınıza kadar uyum sağlamak adına birbirinize sağduyu ile yaklaşacaksınız. Çocukları olan bir Kova isen, çocukların ile inatlaşmamaya özen göstermelisin. Sinirsel anlamda hassas bir hafta. Bekar bir Kova isen, yakın çevrenden beklenmedik bir itiraf gündeme gelebilir. Ailevi ilişkilerde özgürlükçü tutumların eleştiri alabilir, dikkat..

Kariyer, eğitim, finans, yaşam alanın ile ilgili fazlası ile hassas, detaycı hareket edebilirsin. Yeni başlangıçlar gündeme gelebilir. İşbirlikleri, ortaklıklar, yeni projeler, yatırımlar gündeme gelebilir..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

-Astrolog Seda Turan

Balık Burcu Haftalık Yorum

13-19 Ocak 2020

Bu hafta oldukça keyifli ve bereketli bir hafta sevgili Balık..

Aşk, bereket, bolluk adına seni destekleyen bir hafta sevgili Balık. Hafta geneli itibari ile seni destekleyen bir enerjiye sahip. Evli, ilişkisi olan bir Balık isen, fazlası ile romantik, tutkulu bir hafta olabilir. Eşin, partnerin ile kısa bir tatile bile çıkabilirsiniz. Çocukları olan bir Balık isen, çocukların ile ilgili sağlık, eğitim, sosyal ilişkiler konusunda dikkatli olmalısın. Çocuk isteyen bir Balık isen, bu haftayı değerlendirmelisin. Bekar bir Balık isen, aşk adına seni destekleyen bu hafta, sosyalleşmeye, aktif olmaya özen göstermelisin. İletişime açık olmalı, kendini kapatmamalısın. Ailevi ilişkilerde, yakın ilişkilerde sağduyu göreceğin, destek göreceğin bir hafta..

Kariyer, eğitim, finans, yaşam alanın ile ilgili bereketli bir hafta. Sorumluluklarının farkında olacağın bu hafta, pratik tutumlar sana fayda getirecek. Yeni bir işbirliği, ortaklık gündeme gelebilir. İşlerin kendiliğinden çözüleceği bir hafta..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

-Astrolog Seda Turan

Günlük, Aylık yorumlar ve Detaylı bilgi için ” sedaturan.com.tr  ” adresini ziyaret edin.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak..

Sosyal Medya & Etkinlik Ajansı
Sosyal Medya & Etkinlik Ajansı
bi haftada
21 Produksiyon
bi yetenek
Ambulans Burada
STDW
Umut Durmaz
Koli Paketi
Web Sitesi Kampanya
Umut Durmaz
Fevkalade İşler Atölyesi
UMUT OTO LİNK BİTTİ -->