Bi Haftada Neler Olabilir ki ?

Bi’Haftada Burçlar: 6-12 Ocak 2020 Haftası

0 4.633

Astrolog Seda Turan’nın Yorumları Ile

6-12 Ocak 2020 Haftası Burçlar

Koç Burcu Haftalık Yorum

6-12 Ocak 2020

Bu hafta önemli gelişmeler var sevgili Koç..

26 Aralık 2019’da Oğlak Güneş Tutulmasını yaşadık. Bu hafta ise; 10 Ocak 2020’de Yengeç Ay Tutulmasını yaşayacağız. İki Tutulma arası hepimizin kaderleri yeniden yazılıyor. Sen ailevi ilişkiler, özel hayatın, yerleşik düzenin ile ilgili her alanda etkileniyorsun. Öncü burçlarda meydana gelen Tutulmalar senin için derin konuları gündeme taşıyor. Evli, ilişkisi olan bir Koç isen, bu hafta ciddi duygusal değişimler yaşayabilirsin. Kendini fazlası ile baskı altında hissedebilir, gergin tutumlar sergilemeye meyilli olabilirsin. Eşin, partnerin ile ciddi konuşmalar yapabilir, ciddi konuları ele alabilirsiniz. Bekar bir Koç isen, geçmişte yarım kalmış bir konuya eğilebilirsin. Ailevi ilişkilerde mesafeler artıyor..

Kariyer, eğitim, finans, yaşam alanın ile ilgili her alanda büyük değişimler var. Kendini ifade edebilmek, sosyal kimliğini öne çıkarmak adına büyük bir dönüşümğ başlatabilirsin. Ekonomik anlamda büyük değişimler var..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

-Astrolog Seda Turan

Boğa Burcu Haftalık Yorum

6-12 Ocak 2020

Duygusal hayatını ele alan bir hafta sevgili Boğa..

26 Aralık 2019’da Oğlak Güneş Tutulmasını yaşadık. Bu hafta ise; 10 Ocak 2020’de Yengeç Ay Tutulmasını yaşayacağız. İki Tutulma arası hepimizin kaderleri yeniden yazılıyor. Senin için duyguların öne çıkacağı bu hafta, özel hayatın ile ilgili önemli değişimler gündeme gelebilir. Bekar bir Boğa isen, bu hafta aşk adına büyük gelişmeler var. Ailevi ilişkilerde son derece önemli konular, konuşmalar gündeme gelebilir. Evli, ilişkisi olan bir Boğa isen, eşin, partnerin ile yaşam alanınız, geleceğinizi ilgilendiren konular üzerine büyük konuşmalar yaşabilir, yeni kararlar alabilirsiniz..

Kariyer, eğitim, finans, yaşam alanın ile ilgili oldukça hızlı bir hafta. Yenilikçi bir tavra bürünebilir, askıda kalmış konuları tamamlayıp rafa kaldırabilirsin. Yarım kalmış her ne varsa geride bırakmak istiyorsun..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

-Astrolog Seda Turan

İkizler Burcu Haftalık Yorum

6-12 Ocak 2020

Kendini yenileceğin, kendine zaman ayıracağın bir hafta sevgili İkizler..

Evli, ilişkisi olan bir İkizler isen, bu hafta eşinin, partnerinin programına uyum sağlamak yoracak olsa da günün sonunda kendini iyi hissedeceksin. Bekar bir İkizler isen, arkadaşların aracılığı ile sürpriz bir yakınlaşma, tanışma gündeme gelebilir. Ailevi ilişkilerde son derece paylaşıma açık bu hafta, yeni bir evlilik, ilişki, bebek haberi gündeme gelebilir. Çocuk sahibi olmak isteyen bir İkizler isen, son derece mucizevi bir hafta..

Kariyer, eğitim, finans, yaşam alanın ile ilgili verimli bir hafta. Ancak kendine zaman ayırmak istediğin, özgün düşüncelerin ile üretim yapmak istediğin bir hafta aynı zamanda. Bu sebeple günün, haftanın temposuna kapılmadan, kendi zamanında hareket etmek isteyeceksin. Finansal anlamda sürprizlere açık bir hafta..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

-Astrolog Seda Turan

Yengeç Burcu Haftalık Yorum

6-12 Ocak 2020

Bu hafta baş rolde sen varsın sevgili Yengeç..

26 Aralık 2019’da Oğlak Güneş Tutulmasını yaşadık. Bu hafta ise; 10 Ocak 2020’de Yengeç Ay Tutulmasını yaşayacağız. İki Tutulma arası hepimizin kaderleri yeniden yazılıyor. Öz burcunda gerçekleşen Tutulma ruhsal anlamda seni derinden etkileyebilir. Özel hayatın, ailevi ilişkiler, ruhsal döngün ile ilgili son derece hareketli bir sürece giriyorsun. Evli, ilişkisi olan bir Yengeç isen, senin için önemli bir hafta. “Ya tamam, ya devam” diyeceğin bir Tutulma döngüsü senin için. Duyguların o kadar derinleşiyor ki her olayı kişisel alabilir, tepkisel tutumlar sergileyebilirsin. Sorunları çözümlemek adına değerlendirmelisin bu süreci. Öte yandan diyet yapmak, spora başlamak, fazlalıklarından kurtulmak için ideal bir dönem. Kötü alışkanlıklardan kurtulmak için bu süreci değerlendirmelisin. Bekar bir Yengeç isen, bu hafta oldukça yoğun duygulara kapılabilirsin. Melankoliden kaçınmalı, kendini, iç dünyanı iyileştirmek adına gerekirse profesyonel yardım almalısın. Ailevi ilişkilerde ise, maddi konular ön plana çıkabilir..

Kariyer, eğitim, finans, yaşam alanın ile ilgili sorumlulukların artarken, yarım kalmış meseleleri geride bırakmak için kolları sıvayacaksın. Geçmişten gelen alacaklar, hala askıda kalmış ödemeler önüne çıkabilir. Borçları kapatmak, tahsil etmek konusunda baskın tutumlar sergileyeceksin..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim.. 
-Astrolog Seda Turan

 

Aslan Burcu Haftalık Yorum

6-12 Ocak 2020

Ruhsal anlamda önemli bir hafta sevgili Aslan..

26 Aralık 2019’da Oğlak Güneş Tutulmasını yaşadık. Bu hafta ise; 10 Ocak 2020’de Yengeç Ay Tutulmasını yaşayacağız. İki Tutulma arası hepimizin kaderleri yeniden yazılıyor sevgili Aslan. Son derece önemli, değerli bir hafta. Ancak sen Tutulmaların etkisi ile fazlası ile gergin hissedebilirsin. Baskın tutumların özel hayatın, ailevi ilişkilerin noktasında seni zorlayabilir. Eşinin, partnerinin söylemlerini objektif değerlendirmeye özen göstermeli, radikal adımlar atmaktan kaçınmalısın. Yaşam alanın ile ilgili ani değişimlere meyilli olabilir, son derece öngörüsüz hareket edebilirsin. Bekar bir Aslan isen, geçmiş ilişkilerini artık noktalamalısın. Kendini fazlası ile baskı altına alıyor olabilirsin.

Kariyer, eğitim, finans, yaşam alanın ile ilgili oldukça hareketli geçecek bir hafta. Bilhassa mevcut durumundan rahatsız olan bir Aslan isen, fazlası ile inatçı hareket edebilirsin. Ekonomik anlamda sakin kalmalı, bu dönemde mutlaka temkinli ilerlemelisin. Yeni bir iş kurma arefesinde isen, senin için şanslı bir hafta..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

-Astrolog Seda Turan

Başak Burcu Haftalık Yorum

6-12 Ocak 2020

Hızlı, dönüştürücü, abartılı bir hafta sevgili Başak..

26 Aralık 2019’da Oğlak Güneş Tutulmasını yaşadık. Bu hafta ise; 10 Ocak 2020’de Yengeç Ay Tutulmasını yaşayacağız. İki Tutulma arası hepimizin kaderleri yeniden yazılıyor sevgili Başak. Duygusal anlamda hiç bir konuya sabrın yok. Evli, ilişkisi olan bir Başak isen, eşine, partnerine fazlası ile baskıcı davranabilirsin. Ev düzen, iş düzeni, gelecek planları, çocukların eğitimi vb. derken her konuda hassas tutumlar sergileyebilir, baskıcı söylemlerde bulunabilirsin. Eşinin, partnerinin ekonomik koşulları senin için önemli olabilir. Kaygılarını yönetmelisin. Bekar bir Başak isen, ailevi ilişkiler ön plana çıkabilir. Özel hayatının, sosyal kimliğinin kabul görmediğini düşünebilir fazlası ile tepkisel tutumlar sergileyebilirsin. Sosyal ilişkilerin yeniden şekilleniyor..

Kariyer, eğitim, finans, yaşam alanın ile ilgili her konuda beklentilerin yüksekebilir. Mevcut koşullarını yetersiz bulabilir, iyileştirmek adına büyük değişimlere yönelebilirsin. Ekonomik anlamda fırsatlarla dolu bir hafta..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

-Astrolog Seda Turan

 

Terazi Burcu Haftalık Yorum

6-12Ocak 2020

Bu hafta oldukça önemli sevgili Terazi..

26 Aralık 2019’da Oğlak Güneş Tutulmasını yaşadık. Bu hafta ise; 10 Ocak 2020’de Yengeç Ay Tutulmasını yaşayacağız. İki Tutulma arası hepimizin kaderleri yeniden yazılıyor sevgili Terazi. Senin gibi öncü burçları yakından ilgilendiren bir tutulma döngüsündeyiz. Evli, ilişkisi olan bir Terazi isen, son derece önemli günler. Yaşam alanı, eşin, partnerin ve seninle ilgili kariyer, ekonomi planlaması, kredi yapılandırmaları ile ilgili önemli kararlar ön plana çıkabilir. Yerleşik düzeninde değişimler olabilir. Oldukça hareketli bir hafta. Duygusal anlamda ise, dikkat isteyen bir hafta. Bekar bir Terazi isen, geçmişle bağını komple kopartacak, spiritüel çalışmalara, kişisel gelişim konularına yönelecek, arınmak adına profesyonel yardımlar alacaksın. Şifa adına muazzam bir dönem..

Kariyer, eğitim, finans, yaşam alanın ile ilgili oldukça hareketli bir dönem. Ekonomik anlamda büyük fırsatlar doğabilir..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

-Astrolog Seda Turan

Akrep Burcu Haftalık Yorum

6-12 Ocak 2020

Bu hafta oldukça önemli sevgili Terazi..

26 Aralık 2019’da Oğlak Güneş Tutulmasını yaşadık. Bu hafta ise; 10 Ocak 2020’de Yengeç Ay Tutulmasını yaşayacağız. İki Tutulma arası hepimizin kaderleri yeniden yazılıyor sevgili Akrep. Ekonomik anlamda önemli gelişmeler var. Kariyer, eğitim hayatın ile ilgili büyük değişimler var. Statünde yükseliş gündeme gelirken, yeni iş imkanları, gelir kaynakları gündeme gelebilir. Senin adına önemli bir dönem. Karşına çıkan fırsatları mantıklı bir şekilde değerlendirmeli, tembel tutumlardan kaçınmalısın..

Evli, ilişkisi olan bir Akrep isen, eşinin, partnerinin statüsü, gelir kaynakları değişkenlik gösterebilir. Her iki tarafın ailevi meseleleri gündeme gelebilir. İletişim kurarken kendini en doğru şekilde ifade etmeye fazlası ile önem vereceksin. Fiziksel değişim isteyebilir diyet, egzersiz programları yapabilirsin. Spiritüel çalışmalara yönelebilir, enerjini yükseltmek, hayattaki şansın yükseltmek adına profesyonel yardım alabilirsin. Özellikle bekar bir Akrep isen, ciddi ciddi spiritğel çalışmalara yönelebilirsin..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

-Astrolog Seda Turan

Yay Burcu Haftalık Yorum

6-12 Ocak 2020

Bu hafta oldukça önemli sevgili Yay..

26 Aralık 2019’da Oğlak Güneş Tutulmasını yaşadık. Bu hafta ise; 10 Ocak 2020’de Yengeç Ay Tutulmasını yaşayacağız. İki Tutulma arası hepimizin kaderleri yeniden yazılıyor sevgili Yay.. Özel hayatından, ailevi ilişkilere kadar ciddi değişimler gündeme gelebilir. Ruhsal anlamda ciddi bir değişim içerisindesin. Üzerinde baskı hissettiğin her ne varsa değiştirmek adına adımlar atıyorsun. Evli, ilişkisi olan bir Yay isen, eşin, partnerin ile sorunları çözmek adına büyük girişimlerde bulunabilir, baskıcı bir tavır takınabilirsin. Bekar bir Yay isen, ailevi ilişkilerden, yakın ilişkilere önceliklerini, sınırlarını yeniden belirliyorsun. Geçmişten gelen yarım kalmış konuların aklını, kalbini bulandırmasına izin vermemelisin. Kendini dönüştürmek adına gökyüzü sana fırsatlar sunuyor, değerlendirmelisin..

Kariyer, eğitim, finans, yaşam alanın ile ilgili sorumluluklarında ciddi bir artış bununla beraberde ciddi kazanç kapıları açılabilir. Yeni işbirlikleri, ortaklıklar gündeme gelebilir. Yeni bir iş sahası, eğitim alanı gündeme gelebilir. Bu dönemde karşına çıkan insanları mantıklı bir şekilde değerlendirmelisin..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

-Astrolog Seda Turan

Oğlak Burcu Haftalık Yorum

6-12 OCAK 2020

Bu hafta yine sen baş roldesin sevgili Oğlak..

26 Aralık 2019’da Oğlak Güneş Tutulmasını yaşadık. Bu hafta ise; 10 Ocak 2020’de Yengeç Ay Tutulmasını yaşayacağız. İki Tutulma arası hepimizin kaderleri yeniden yazılıyor sevgili Oğlak. Öz burcunda gerçekleşen Güneş tutulmasının etkilerş halş hazırda devam ederken bir de karşıt burcunda Ay tutuluyor sevgili Oğlak. Frekansın yükselirken, enerjin değişiyor. Kariyer, eğitim hayatın ile ilgili ivme alacağın bir süreç. Ciddi fırsatlar karşına çıkabilir. Mevcut düzeninle sıçrama, yükselme şansı bulabilirsin. Yeteneklerin ile ön plana çıkacağın bir sürecin başlangıcı. Yeni oluşumları destekleyen bir dönem..

Özel hayatın ile ilgili daha olgun, daha sağduyulu, daha sessiz, sakin tutumlara bürünebilirsin. Yoran, yıpratan yüksek tutkularını son 2,5 yılda törpüledin ve yeni sen(den) fazlası ile memnunsun. Evli, ilişkisi olan bir Oğlak isen, eşin, partnerin ile aynı dili konuşmak senin için önemli olacak. Öte yandan eşinin, partnerinin mali değişimleri, statüsü ile ilgili değişimler sizin için önemli olacak. Ailevi ilişkilerde, yakın ilişkilerde misyonunu tamamlamış, tükenmiş ilişkiler son bulacak..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

-Astrolog Seda Turan

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

6-12 Ocak 2020

Bu hafta senin adına iyileştirici bir süreci başlatıyor sevgili Kova..

26 Aralık 2019’da Oğlak Güneş Tutulmasını yaşadık. Bu hafta ise; 10 Ocak 2020’de Yengeç Ay Tutulmasını yaşayacağız. İki Tutulma arası hepimizin kaderleri yeniden yazılıyor sevgili Kova. Ciddi meseleler hafta senin adına. Özel hayatında bir çok problemi, askıda kalmış konuyu masaya yatırmaktan, eşin, partnerin ile tartışmaktan çekinmeyeceksin. Çözüm odaklı hareket etmeyi tercih edeceksin. Ancak karşında seni anlamayan bir eş, partner var ise; ayrılık kararını tereddütsüz gündeme taşıyacaksın. Evliliği ile ilgili iyicil düşünceleri olan, eşinden sağduyu gören bir Kova isen, ne mutlu sana ki aşk büyüyor sevgili Kova. İlişkisi olan bir Kova isen, resmiyete taşımak için kolları sıvayabilirsin. Bekar bir Kova isen, spiritüel konulara yönelebilir, yaşam enerjini yükseltmek, auranı arındırmak adına profesyonel yardım alabilirsin. Haziran 2020’ye kadar gökyüzünden şifa yağarken sen de hayatını dönüştürmek adına fırsatlar yaratacaksın..

Kariyer, eğitim, yaşam, finans alanları ile ilgili sorumluluklarında oldukça iyimser gelişmeler var. Yatırımlar, finansal şanslar gündeme gelebilir. Süregelen işbirliklerin, ortaklıkların yeni gelir kaynakları sağlayabilir..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

-Astrolog Seda Turan

Balık Burcu Haftalık Yorum

6-12 Ocak 2020

Bu hafta ruhsal bir sıçrama yaşayacaksın sevgili Balık..

26 Aralık 2019’da Oğlak Güneş Tutulmasını yaşadık. Bu hafta ise; 10 Ocak 2020’de Yengeç Ay Tutulmasını yaşayacağız. İki Tutulma arası hepimizin kaderleri yeniden yazılıyor sevgili Balık.. Duygusal anlamda ciddi bir gelişmişlik, olgunluk evresine girerken, ruhsal bir büyüme yaşıyorsun. Sezgilerin güçlenirken, her kararda referansın kalbin olacak. Evli, ilişkisi oln bir Balık isen, gerilimden, tepkisel tutumlardan kaçınmaya özen göstermelisin zira Ay Tutulması etkisi ile birlikte köklü bir ayrılık evresi başlayabilir, dikkat. Evliliğin, ilişkin ile ilgili karamsar düşüncelerden kaçınmalı, pozitife odaklanmalısın. Çözüm arayışı yolunda Spiritüel çalışmalardan faydalanmanı öneririm zira gök kubbe Haziran 2020’ye kadar şifa diyor. Eşinin, partnerinin sorumluluk alanları büyüyebilir, yeni gelir kaynakları gündeme gelebilir. Ev, yaşam alanı ile ilgili değişimler gündeme gelebilir. İçsel sorunlarınla baş etmenin formüllerini bulacağın bir hafta. Bekar bir Balık isen, aşk adına ciddi bir gelişme, kayda değer bir başlangıç gündeme gelebilir. Ailevi ilişkilerde, sosyal ilişkilerde sempatik tavırların ile ilgi görüyorsun..

Kariyer, eğitim, finans, yaşam alanın ile ilgili sorumlulukların hafifleyebilir. Askıda kalmış ve yük oluşturan problemli projeleri, işbirliklerini sonlandırma fırsatları yakalayabilirsin. Yeni bir iş sahası gündeme gelebilir..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

-Astrolog Seda Turan

Günlük, Aylık yorumlar ve Detaylı bilgi için ” sedaturan.com.tr  ” adresini ziyaret edin.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak..

Sosyal Medya & Etkinlik Ajansı
Sosyal Medya & Etkinlik Ajansı
bi haftada
21 Produksiyon
bi yetenek
Ambulans Burada
STDW
Umut Durmaz
Koli Paketi
Web Sitesi Kampanya
Umut Durmaz
Fevkalade İşler Atölyesi
UMUT OTO LİNK BİTTİ -->