Bi Haftada Neler Olabilir ki ?

Bi’Haftada Burçlar: 13-19 Mayıs 2019 Haftası

0 4.611

Astrolog Seda Turan’nın Yorumları ile 13-19 Mayıs 2019 Haftası Burçlar

 

Koç Burcu Haftalık Yorum

13-19 Mayıs 2019

Duygusal hayatın ile ilgili pozitif bir hafta sevgili Koç..

Duygusal anlamda seni destekleyen bir hafta olacak diyebilirim.. Evli, ilişkisi olan bir Koç isen, bu hafta fazlası ile romantik tutumlar sergileyebilirsin. Eşin, partnerin ile bir arada olmak, birlikte planlar yapmak isteyebilirsin.. Ebeveyn bir Koç isen, bu hafta fazlası ile hassasiyetlerin ön plana çıkıyor.. Kardeşlerin, çocukların ile ilgili son derece hassas tutumlar sergileyebilirsin..

Bekar bir Koç isen, bu hafta yeni bir aşk bir an da karşına çıkabilir. Özellikle hafta sonu aşka dair hiç beklenmedik gelişmeler gündeme gelebilir.. Eski ilişkin, evliliğin üzerine kalan konuları kapatmayı ve önüne bakmayı tercih edeceksin..

Kariyer, eğitim hayatın ile ilgili atılımlar yapacağın bir hafta olacak diyebilirim.. Finansal anlamda ciddi bir ivme alabilir, ciddi gelişmeler yaşayabilirsin.. Finansal anlamda seni destekleyen bir gökyüzü var..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

Boğa Burcu Haftalık Yorum

13-19 Mayıs 2019

Finansal gelişmelerin öne çıkacağı bir hafta olacak diyebilirim sevgili Boğa..

Kariyer, eğitim hayatın ile ilgili ciddi değişimler gündeme gelebilir. Durağanlıktan, kıtlıktan şikayet eden bir Boğa isen, bu hafta gökyüzü seni destekliyor.. Yeni işbirlikleri, yeni iş imkanları gündeme gelebilir..

Duygusal anlamda alınganlıkların ön plana çıkabilir.. Evli, ilişkisi olan bir Boğa isen, alıngan tutumlar sergileyebilirsin. Eşinin, partnerinin seni anlamadığını, hassasiyetlerini önemsemediğini düşünebilirsin. Ancak iletişimde açık olmayı tercih edebilir isen, bu gibi sorunların önüne geçebilirsin.. Genel anlamda pozitif bir hafta olacak eğer ki alınganlıklarını yönetebilir isen..

Bekar bir Boğa isen, yeni bir ilişki haftanın ilk günleri itibari ile hayatına dahil olabilir. Ciddi bir ilişkiye adım atabilir, yeni bir hayat yolunu aralayabilirsin.. Bu hafta seyahat planların öne çıkabilir. İştahı bol bir hafta olabilir. Kilo problemleri olan bir Boğa isen, dikkat..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

İkizler Burcu Haftalık Yorum

13-19 Mayıs 2019

Şansı yakınında hissedeceğin bir hafta sevgili İkizler..

İletişimde şanslı açılar var.. Hafta geneli itibari ile kendini şanslı hissedeceğin gelişmeler gündeme gelecek diyebilirim. Terfi bekleyen bir İkizler isen, zam isteyen bir İkizler isen, yeni bir iş arayışında olan bir İkizler isen, bu hafta karşına beklediğin fırsatlar bir an da düşebilir..

Duygusal hayatında kendini net ifade etmeye özen göstermelisin. Özellikle evli, ilişkisi olan bir İkizler isen, eşinin, partnerinin seni anlamaya ihtiyacı var diyebilirim. Ailevi ilişkilerde son derece duyarlı tutumlar sergileyeceksin..

Bekar bir İkizler isen, bu hafta flört, sosyal hayat, yeni arkadaşlıklar öne çıkıyor sevgili İkizler. Enerjisi yüksek, keyifli bir hafta olacak diyebilirim..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

Yengeç Burcu Haftalık Yorum

13-19 Mayıs 2019

Duygusal hayatının ön plana çıkacağı bir hafta olacak sevgili Yengeç..

Duygusal anlamda ciddi yükselebilirsin sevgili Yengeç.. Evli, ilişkisi olan bir Yengeç isen, eşine, partnerine olan hislerin, tutkuların yükselebilir. Fazlası ile yakınlık kurma ihtiyacı duyabilir, eşin, partnerin ile bir arada olmaya özen gösterebilirsin. Çocukları olan bir Yengeç isen, fazlası ile hassas, titiz tutumlar sergileyebilirsin. Kardeşleri olan bir Yengeç isen, bu tutumların kardeş ilişkilerine de yansıyabilir..

Kariyer, eğitim hayatı devam eden bir Yengeç isen, bu hafta hiç beklenmedik gelişmeler gündeme gelebilir. Maddi anlamda büyük gelişmeler gündeme gelerek hayat yolunu etkileyebilir. Yeni bir işbirliği gündeme gelebilir. Finansal anlamda seni destekleyen gökyüzü, yeni fırsatları ayağına getirebilir..

Duygusal anlamda seni destekleyen gökyüzü bilhassa uzun zamandır yalnız olan Yengeçler için, büyük aşklar vadediyor..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

Aslan Burcu Haftalık Yorum

13-19 Mayıs 2019

Bu hafta senin adına son derece olumlu etkiler söz konusu sevgili Aslan..

Evli, ilişkisi olan bir Aslan isen, eşin, partnerin ile fazlası ile uyumlu, fazlası ile tutkulu tutumlar sergileyebilirsin. Aynı şekilde eşinden, partnerinden de tutkulu, romantik tutumlar alabilirsin. Oldukça iyimser bir hafta olacak diyebilirim.

Bekar bir Aslan isen, sosyal hayatındaki hızına yetişmek nerede ise imkansız olacak diyebilirim.. Güçlü etkiler var ve ciddi arkadaşlıklar, arkadaşlıklar gündeme gelebilir. Aşkı arayan bir Aslan isen, oldukça güçlü bir ilişkiye adım atabilirsin..

Kariyer, eğitim hayatın ile ilgili olumlu gelişmeler söz konusu. Finansal anlamda seni destekleyen gökyüzü, yeni yatırımları gündeme getirecek..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

Başak Burcu Haftalık Yorum

13-19 Mayıs 2019

Aşka göz kırpan bir hafta seni bekliyor sevgili Başak..

Aşka yeniden adımlar atacağın, kendini güçlü hissedeceğin bir hafta olacak diyebilirim sevgili Başak.. Evli, ilişkisi olan bir Başak isen, oldukça keyifli bir hafta geçirebilirsin. Eşin, partnerin ile aranızdaki uyum artabilir.. Cinsel enerjinin yükseleceği bir hafta olacak diyebilirim.. Tutkulu tutumların eşini, partnerini şaşırtabilir..

Kariyer, eğitim hayatın ile ilgili olumlu gelişmeler söz konusu.. Yeni yatırımlar, yeni girişimler gündeme gelebilir. Yeni kazançlar gündeme gelerek yüzünü güldürebilir..

Bekar bir Başak isen, eski ilişkiler gündeme gelerek seni şaşırtabilir. Öte yandan hafta sonu yeni bir aşk gündeme gelebilir. Sosyal ilişkilerinin ön plana çıkacağı bir hafta olacak. Sürpriz seyahatler gündeme gelebilir..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

Terazi Burcu Haftalık Yorum

13-19 Mayıs 2019

Bu hafta dikkat ve özen isteyen bir hafta sevgili Terazi..

Kariyer, eğitim hayatın ile ilgili ani adımlar atabilir, büyük riskler alabilirsin.. Finansal anlamda özen isteyen bir hafta olacak diyebilirim.. Mevcut, süregelen düzenini korumaya yönelik hareket etmeli, yeni konularda biraz sakin ilerlemelisin..

Duygusal anlamda derinlere ineceğin bir hafta olacak diyebilirim.. Evli, ilişkisi olan bir Terazi isen, eşin, partnerin ile yapıcı bir iletişim kurabilir, aranızdaki uyumun artmasına özen gösterebilirsin. Evliliğin, ilişkin ile ilgili sakinlik ve özen isteyen bir hafta olacak diyebilirim.. Çocuk sahibi olmak isteyen bir Terazi isen, bu hafta yüzünü güldürecek sürpriz bir haber alabilirsin..

Bekar bir Terazi isen, seyahatler, ani gelişmeler gündeme gelebilir. Geçmişi geçmişte bırakmaya özen göstermen gereken bir hafta.. Bitmiş bir ilişkiyi canlandırmak adına olur, olmaz işlere girmemeye özen göstermelisin. Yeni bir ilişkiye adım atmak istiyor isen, yine sakin ve kontrollü olmaya özen göstermelisin.. Ailevi ilişkilerde son derece yapıcı, birleştirici, duygusal bir hafta olacak diyebilirim..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

Akrep Burcu Haftalık Yorum

13-19 Mayıs 2019

Bu hafta senin adına büyük değişimlerin gündeme geleceği bir hafta sevgili Akrep..

Gökyüzünün her hareketinde bir şekilde payının olacağı bir hafta olacak sevgili Akrep.. Haftanın yıldızı sensin diyebilirim.. Bu hafta duygusal anlamda çok şanslı bir hafta sevgili Akrep.. Güzel, pozitif gelişmeler gündeme gelebilir.

Bekar bir Akrep isen, ciddi bir aşk itirafı, yeni bir aşk ilişkisi, evlilik teklifi gibi konular gündeme gelebilir.. Sosyal ilişkilerinde ciddi hareketlilik gündeme gelebilir.. Yeni hobiler edinebilirsin..

Evli, ilişkisi olan bir Akrep isen, evliliği, ilişkisi yolunda giden bir Akrep isen, eşin, partnerin ile aranızdaki uyum artabilir. İletişiminiz pozitif ilerleyebilir.. Aranızdaki tutku, aşk ön plana çıkabilir.. Evliliği, ilişkisi sorunlu ilerleyen bir Akrep isen, bu hafta çok büyük adımlar atabilirsin. Ayrılık için adımlar atabilir, büyük kararlar verebilirsin. Çocuk sahibi olmak isteyen bir Akrep isen, bu haftayı mutlaka değerlendirmelisin..

Kariyer, eğitim hayatın ile ilgili bu hafta oldukça önemli olacak.. Yine kişisel haritalarınıza göre olumlu-olumsuz etkiler gündeme gelecek diyebilirim.. Büyük gelişmeler söz konusu sevgili Akrep.. Finansal anlamda ciddi para girişleri söz konusu olabilir..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

Yay Burcu Haftalık Yorum

13-19 Mayıs 2019

Bu hafta sağlığın ile ilgili hassasiyetlerin öne çıkarken, yatırım fırsatları yüzünü güldürecek sevgili Yay..

Evli, ilişkisi olan bir Yay isen, evlilik hayatında, ilişki hayatında gündemin son derece yoğun olacak diyebilirim sevgili Yay.. Eşin, partnerin ile iletişiminiz, auranız, enerjinize göre olumlu-olumsuz büyük değişimler yaşayabilirsiniz. Evliliği, ilişkisi yolunda giden bir Yay isen, eşin, partnerin ile uyumunuzun artacağını söyleyebilirim.. Evliliğin, ilişkisi sorunlu ilerleyen bir Yay isen, bu hafta büyük yüzleşmeler, ayrılıklar gündeme gelebilir. Herhalükarda dikkat ve özen isteyen bir hafta olacak diyebilirim..

Bekar bir Yay isen, arkadaşlık, dostluk çevreni ön plana alacak ve özen göstereceksin.. Dedikodu kazanı kaynarken, senin için önemli olan konular gündeme gelebilir.. Sırları olan bir Yay isen, dikkatli olmalı ve cümlelerini titizlikle kurmalısın. Aşk adına sürprizlerin gündeme geleceği bir hafta..

Kariyer, eğitim hayatın ile ilgili iyimser etkiler söz konusu olacak.. Finansal anlamda seni destekleyen bir gökyüzü var.. Yatırımlar, alım-satım gündeme gelebilir..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

Oğlak Burcu Haftalık Yorum

13-19 Mayıs 2019

Bu hafta senin adına ”Sürprizlerle” dolu bir hafta sevgili Oğlak..

Ciddi gelişmeler, flash gelişmeler hayatın ile ilgili ciddi değişimlere neden olacak diyebilirim sevgili Oğlak.. Kariyer, eğitim hayatın ile ilgili seni destekleyen bir hafta olacağını öncelikle belirtmek isterim.. Ani para girişleri gündeme gelebilir. Hukuksal konularda istediğin yönde sonuçlar alabilirsin.. Yatırım yapmak istiyor isen, ciddi fırsatlar gündeme gelebilir..

Bekar bir Oğlak isen, uzun zamandır kalbi boş bir Oğlak isen, aşk hiç ummadığın bir şekilde karşına çıkabilir. Ani evlilik teklifi gündeme gelebilir. Özel hayatın ile ilgili beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsin.. Sosyal ilişkilerinde hiç bilmediğin, hiç beklemediğin şeyleri öğrenebilirsin. Arkadaşlık, dostluk, akraba ilişkilerinde flash gelişmeler gündeme gelebilir. İyi-Kötü kendini ortaya koyabilir..

Evli, ilişkisi olan bir Oğlak isen, eşin, partnerin ile uyum içerisinde olmaya özen göstereceksin. Aynı zamanda senin adına pozitif gelişmeler meydana gelecek diyebilirim. Eşinin, partnerinin yapıcı yaklaşımları seni yakından etkileyecek. Evliliğin, ilişkin ile ilgili ümitlerinin artacağı bir süreç olacak.. Ailevi ilişkilerin pekişeceği, eşin, partnerin ile uyumunuzun artacağı bir hafta.. Evlat sahibi olmak isteyen bir Oğlak isen, bu haftayı değerlendirmelisin..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

13-19 Mayıs 2019

Bu hafta ani çıkışların beklenmedik sonuçlar doğuracağı bir hafta olacak diyebilirim sevgili Kova..

Kariyer, eğitim hayatın ile ilgili dikkat ve özen isteyen bir hafta.. Öfke patlamaları yaşayabilir, önünü arkasını iyice araştırmadan ani kararlar alabilirsin. İstifa etmek, ani adımlar atmak, işbirliklerini noktalamak ve gemileri yakmak için uygun bir hafta olmadığını belirtmek isterim..

Evli, ilişkisi olan bir Kova isen, eşinin, partnerinin hassasiyetlerini görmezden gelmemelisin. Eşinin, partnerinin hassasiyetlerini önemsemeli ve nezaketli bir üslupla paylaşmaya özen göstermelisin. Duygusal anlamda kendi içinde yaşayacağın krizler evliliğine, ilişkine zarar vermesin istiyor isen, bu nokta da iletişimini, tutumlarını yönetmen gerekecek..

Bekar bir Kova isen, hiç beklenmedik gelişmeler gündeme gelebilir. Ani bir ilişki gündeme gelebilir. Tutkularının ön plana çıkacağı bir hafta olacak diyebilirim..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

Balık Burcu Haftalık Yorum

13-19 Mayıs 2019

Dikkat dağınıklığını yönetmen gereken bir hafta olacak diyebilirim sevgili Balık..

Kariyer, eğitim hayatın ile ilgili şansının açılacağı bir hafta olacak diyebilirim sevgili Balık.. İşin, kariyerin, yeteneklerin ile ilgili kendini tanıtmak, sunmak istiyor isen, bu haftayı mutlaka değerlendirmelisin. Toplantılar, sunumlar, anlaşmalar için son derece verimli bir hafta.

Duygusal anlamda merak ettiğin konuların cevaplarının geleceği bir hafta olacak diyebilirim. Eşin, partnerin ile ilgili merak ettiğin şeyler söz konusu ise, bu haftayı değerlendirmelisin. Yine aynı zaman da eşin, partnerin ile iletişim uyumunuzun artacağı bir hafta olacak diyebilirim..

Bekar bir Balık isen, aşk adına da son derece pozitif bir hafta olacak diyebilirim. Yine aynı zaman da hobilerin, yeteneklerin, kendine ayırdığın zamanlarla ilgili oldukça pozitif bir hafta olacak..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

*Haftalık burç yorum içeriğimiz Değerli Astrolog Seda Turan’nın izni ile ” sedaturan.com.tr  ” adresinden alınmıştır.

Günlük, Aylık yorumlar ve Detaylı bilgi için ” sedaturan.com.tr  ” adresini ziyaret edin.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak..

Sosyal Medya & Etkinlik Ajansı
Sosyal Medya & Etkinlik Ajansı
bi haftada
21 Produksiyon
bi yetenek
Ambulans Burada
UMUT OTO LİNK BİTTİ -->