Bi Haftada Neler Olabilir ki ?

Bi’Haftada Burçlar: 18-24 Kasım 2019 Haftası

0 5.743

Astrolog Seda Turan’nın Yorumları Ile

18-24 Kasım 2019 Haftası Burçlar

Koç Burcu Haftalık Yorum

18-24 Kasım 2019

Senin adına hareketli bir hafta sevgili Koç..

Ruhsal anlamda büyük bir dönüşümden geçtiğinin farkındasın değil mi? Özel hayatın, ailevi ilişkilerin, yakın ilişkilerin senin için güncelleniyor. Değer yargıların, önceliklerin değişiyor. Sevgi, samimiyet, güven görmediğin hiç bir yerde kalmak istemiyorsun. Özel hayatında radikal kararlar, adımlar, girişimler ön plana çıkabilir. İçin içine sığmıyorsa vardır yüreğinin bir bildiği.. Sezgilerine güvenmen gereken bir dönemden geçiyorsun. Değer verdiğin insanın sözleri, tavrı, tutumları senin için çok çok önem kazanıyor. Eleştirel bir bakış açısına sahip olabilir, açık açık konuşmayı tercih edebilirsin. Ailevi ilişkilerde mesafeli tutumlar sergilemeyi tercih edebilir, biraz kabuğuna çekilebilirsin. Bekar bir Koç isen, artık hayatında uzun soluklu, güven dolu bir ilişki olsun isteyebilirsin..

Kariyer, eğitim, finans, yaşam alanın ile ilgili ufak ufak adımlar atacağın, aklından geçenleri hayata geçireceğin bir hafta. Finansal anlamda fazlası ile arayışa girebilir, yeni gelir kaynakları araştırabilirsin. Eğitim, toplantı, sunum, seyahat, işbirlikleri gündeme gelebilir..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

-Astrolog Seda Turan

 

Boğa Burcu Haftalık Yorum

18-24 Kasım 2019

Hareketli ve sosyal bir hafta sevgili Boğa..

Sosyal ilişkilerinin ön plana çıkacağı, kardeşlerin, kuzenlerin, yakın arkadaşların ile daha çok zaman geçireceğin bir hafta. Özel hayatında bahaneleri, itirazları ya da uyumsuzluğu hoş görmeyeceğin bu hafta, eşin, partnerin ile daha fazla zaman geçirmek isteyebilirsin. Ruhsal anlamda bir tamalama evresinden geçiyorsun. Ne hoşuna gidiyor, neden hoşlanmıyorsun tek tek belirlediğin bir hafta olacak. Bekar bir Boğa isen, sosyal ilişkilerinde ani yakınlaşmalar, iletişimler ön plana çıkabilir. Seni etkileyecek biri ile yeni bir yola çıkabilirsin. Ailevi ilişkilerde ekonomik konuların ön plana çıkacağı bir hafta..

Kariyer, eğitim, finans, yaşam alanın ile ilgili son derece hareketli bir hafta olacak. Ekonomik anlamda riskler alabilir, yeni girişimler, yatırımlar yapabilirsin. Evin, ofisin ile ilgili değişiklikler yapabilir, yer değiştirebilirsin..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

-Astrolog Seda Turan

İkizler Burcu Haftalık Yorum

18-24 Kasım 2019

Şanslı gelişmelerin, iç huzurun ön plana çıkacağı bir hafta sevgili İkizler..
Yönetici gezegenin Merkür Perşembe günü retro transitini bitiriyor ve nihayet rahat bir nefes alıyorsun. Özel hayatında, yaşam alanında, ailevi ilişkilerinde beklediğin anlayışı nihayet görüyorsun. Evli, ilişkisi olan bir İkizler isen, eşinin, partnerinin seni anlaması için fazla çaba sarf etmene gerek kalmayacak. Karşılıklı bir hoş görü, sağduyu oldukça anlamlı kılacak bu haftayı. Bekar bir İkizler isen, dinlenmek, kendine zaman ayırmak, kişisel gelişimine yönelmek isteyebilirsin. Sosyal ilişkilerinde oldukça keyifli, yapıcı bir hafta. Sık sık sosyalleşeceğin bir hafta..

Kariyer, eğitim, finans, yaşam alanın ile ilgili ufak tefek sorunlar, pürüzler olsa da genel anlamda iyimser bir hafta. Kendini ifade ederken sakin ve mantıklı olmaya özen göstermelisin. Yöneticilerin, otoriter figürler ile iletişimde sert olmamaya özen göstermen gerekebilir. Yeni bir fikir, proje, girişim sana fazlası ile şans getirebilir..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

-Astrolog Seda Turan

Yengeç Burcu Haftalık Yorum

18-24 Kasım 2019

Bu hafta kendine geliyor, toparlanıyorsun sevgili Yengeç..
İletişimde, aşkta, ilişkilerde şanslı bir hafta sevgili Yengeç. Evli, ilişkisi olan bir Yengeç isen, kendini güçlü hissedecek ve destek göreceksin. İletişimde oldukça şanslı olacağın bu hafta, sürüncemede kalan konuları çözüme kavuşturacaksın. Ailevi ilişkilerde destek göreceğin, oldukça güçlü bağlar kuracağın bir hafta. Çocuk sahibi olmak isteyen bir Yengeç isen, bu hafta sürpriz bir haber seni mutlu edebilir. Bekar bir Yengeç isen, asla geçmişe bakmak, dönmek istemeyeceksin. Kendini toparlamak, yenilemek, geliştirmek isteyeceksin. İmajın, stilin ile ilgili radikal değişimler yapabilirsin..

Kariyer, eğitim, finans, yaşam alanın ile ilgili şanslı gelişmelerin ön plana çıkacağı bu hafta, durmak, dinlenmek, yerinde saymak istemeyeceksin. Üzerindeki ataleti, rehaveti atıyorsun. Aklından geçenleri hayata geçirmek adına fazlası ile girişimci hareket edebilirsin. Ekonomik anlamda ciddi şanslar, fırsatlar gündeme gelebilir..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim.. 
-Astrolog Seda Turan

 

Aslan Burcu Haftalık Yorum

18-24 Kasım 2019

Flörtöz, konuşkan, bereketli bir hafta senin adına sevgili Aslan..

Senin için oldukça hareketli, yapıcı bir hafta sevgili Aslan. İletişimde kendini şanslı hissedeceğin, içten hareket etme fırsatları bulacağın yeni haftada, özel hayatında yapıcı gelişmeler ön plana çıkacak. Evli, ilişkisi olan bir Aslan isen, eşin, partnerin ile oldukça keyifli iletişimler kurabilir, uyum yakalayabilirsiniz. Sürpriz seyahatler gündeme gelebilir. Ailevi ilişkilerde destek göreceğin bir hafta. Bekar bir Aslan isen, özellikle haftanın ikinci yarısı aşk adına fazlası ile şanslı gelecek..

Kariyer, eğitim, finans, yaşam alanın ile ilgili oldukça verimli, iyimser, sürprizlere açık, destekleyici bir hafta. Küçük dokunuşlarla ofisini, evini, yaşam alanını tazeleyecek, yeni bir soluk kazandıracaksın. Ekonomik anlamda beklediğin desteği göreceksin. İş arayışında olan bir Aslan isen, bu hafta sana şans getirecek..


Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

-Astrolog Seda Turan

Başak Burcu Haftalık Yorum

18-24 Kasım 2019

Nihayet zihnen yoran, duygusal olarak sorgulatan Merkür retro transiti bu hafta bitiyor sevgili Başak..

Hafta geneli itibari ile iyimser bir enerjiye sahip. Ancak Merkür retro transiti 21 Kasım 2019’da sona eriyor ve sen derin bir oh çekiyorsun. Özel hayatında kafana takılan, gönlünü yoran konular nihayet aydınlanıyor. İletişim, ilişkiler onarılıyor. Evli, ilişkisi olan bir Başak isen, eşin, partnerin ile aranızdaki pürüzleri aşıyor, uyum içerisinde hareket etmeyi tercih ediyorsunuz. Ailevi ilişkilerde oldukça barışçıl, sıcak iletişimlerin, paylaşımların öne çıkacağı bir hafta. Sosyal ilişkilerin güncelleniyor zira sen iyi-kötü ayrımını net yapıyorsun. Bekar bir Başak isen, hafta sonu sürpriz bir şekilde gündeme gelecek seyahat sana yeni bir ilişki getirebilir..

Kariyer, eğitim, finans, yaşam alanın ile ilgili bir süredir durağan giden şeyler de artık rahatlıyorsun. Stres, gerilim geride kalıyor. İş ilişkilerin, iletişimlerin, akışın rahatlarken, yüksek tempoya ayak uydurmakta zorlanmıyorsun. Seyahatler, uzak yolculuklar, işbirlikleri gündeme gelebilir. Finansal sürprizler var..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..
-Astrolog Seda Turan

 

 

Terazi Burcu Haftalık Yorum

18-24 Kasım 2019

Kariyer, eğitim hayatında sivrileceğin, aşk hayatında rahatlayacağın bir hafta sevgili Terazi..

Ailevi ilişkilerde, özel hayatında, yakın ilişkilerinde toparlanacağın, kendini özgürce ifade edeceğin, barışçıl bir tutum sergileyeceğin bu hafta, iyi şeyler olabilir sevgili Terazi. Evli, ilişkisi olan bir Terazi isen, bu hafta oldukça romantik, yapıcı gelişmeler ön plana çıkabilir. Eşin, partnerin ile kısa bir mola verebilir, sürpriz bir tatile bile çıkabilirsiniz. Ailevi ilişkilerde bir süredir devam eden, zihnini meşgul eden o konu nihayet çözüme kavuşuyor. Bekar bir Terazi isen, senin adına inanılmaz sürprizlerle dolu bir hafta..

Kariyer, eğitim, finans, yaşam alanın ile ilgili şanslı gelişmelerin ön plana çıkacağı bir hafta. , gündeme gelebilir. Stres yaratan, gerilim yaratan konuları bir şekilde geride bırakmak, yeni sayfalar açmak isteyeceksin..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

-Astrolog Seda Turan

Akrep Burcu Haftalık Yorum

18-24 Kasım 2019

Bu hafta zihinsel anlamda rahatlıyor, derin bir nefes alıyorsun sevgili Akrep..
Ailevi ilişkilerinde, özel hayatında, yakın ilişkilerinde şanslı gelişmeler ön plana çıkıyor. Özel hayatında istediğin yönde hareket etmekte ısrarcı olabilir, eşini, partnerini de aynı yöne çekebilirsin. Ev, mekan değişimi ya da yaşam alanın ile ilgili ufak değişiklikler gündeme gelebilir. Aile bütçesi, alım-satım, yatırım konuları gündeme gelebilir. Romantizmden ziyade samimiyet, güven aradığın bir hafta olabilir. Ailevi ilişkilerde kafanı yoran, yıpratan, seni sürüncemede bırakan konuları geride bırakıyorsun. Bekar bir Akrep isen, yeni bir sayfa açmaya çok yakınsın..

Kariyer, eğitim, finans, yaşam alanın ile ilgili seni destekleyen bir hafta. Son derece tempolu ve hareketli geçecek bu hafta atalete kapılmaya hiç niyetin yok. Ancak bu yoğun tempo da sağlığını ihmal etmemeye özen göstermelisin. Finansal anlamda sana yük olan konulardan kurtuluyorsun..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

-Astrolog Seda Turan

Yay Burcu Haftalık Yorum

18-24 Kasım 2019

Seyahatler, anlaşmalar, iletişimin hızlı akacağı bir hafta sevgili Yay..

Ailevi ilişkiler, özel hayatın oldukça hareketleniyor sevgili Yay.. Yerleşik düzenini eşinin, aile üyelerinin isteği ya da gerekliliği yüzünden değiştirmek durumunda kalabilirsin. Evli, ilişkisi olan bir Yay isen, eşin, partnerin ile fazlası ile gelecek adına konuşabilir, tartışabilir, fikirler üretebilirsiniz. Çocukları olan bir Yay isen, sorumluluk duygun fazlası ile artabilir, baskıcı olmamaya özen göstermelisin. Yeni bir bebek haberi alabilirsin ya da aileye yeni bir üye dahil olabilir. Bekar bir Yay isen, uzaklardan gelen bir haber seni fazlası ile şaşırtabilir..

Kariyer, eğitim, finans, yaşam alanın ile ilgili oldukça keyifli bir hafta. Ancak sen biraz algılamakta, yakalamakta güçlük çekebilir, tempoyu kaçırabilirsin, dikkat. Ekonomik anlamda beklentilerin yükselebilir. Ancak hırslarını törpülemeli sağlıklı bir bütçe planlaması yapmalısın. Yeni bir iş arayışında isen, bu haftanın sana müjdeleri var..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

-Astrolog Seda Turan

Oğlak Burcu Haftalık Yorum

18-24 Kasım 2019

Bu hafta radikal gelişmeler ön plana çıkabilir sevgili Oğlak..

Seni yoran konularda kendince çözüm önerileri geliştireceğin, stratejiler belirleyeceğin bir hafta olacak. Ailevi ilişkilerde, özel hayatında sorumluluk alanlarını daraltmak, yüklerini sevdiklerin ile paylaşmak isteyebilirsin. Eşin, partnerin ile sık sık gelecek adına konuşabilir, planlar yapabilirsiniz. Aile üyeleri ile ekonomik koşulları yeniden gözden geçirebilir, bütçe planlaması yapabilirsiniz.. Özel hayatında samimiyet, güven odaklı hareket etmeyi tercih edeceksin. Eşinin, partnerinin iş, yer değişimi gündeme gelebilir. Bekar bir Oğlak isen, bu haftanın sana büyük sürprizleri, getirileri olacak..

Kariyer, eğitim, finans, yaşam alanın ile ilgili gerilimi geride bırakacağın bir sürece doğru ilerliyorsun. Zira seni yoran Merkür retro transiti 21 Kasım 2019’da son buluyor nihayet ve derin bir oh çekiyorsun.. Yeni bir girişim söz konusu ise, haftanın ikinci yarısını beklemeni öneririm..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

-Astrolog Seda Turan

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

18-24 Kasım 2019

Bu hafta birleştiren, sürprizler yapan, iyicil enerjide bir hafta sevgili Kova..

Özel hayatında naif, yapıcı tutumlar sergilemeye fazlası ile meyillisin. Gerilimi, stresi istemediğin için süregelen evliliğinde, ilişkinde yapıcı, sağduyulu, aşık bir üslup, tutum edinebilirsin. Gelenin, gidenin bol olacağı, sıcak bir hafta. Bekar bir Kova isen, seni etkileyecek kişi ile kalabalık bir ortamda karşılaşabilir, hızlı bir iletişim yürütebilirsin. Ailevi ilişkilerde, yakın ilişkilerde destek göreceğin bir hafta olacak. Bebek müjdesi, yeni bir ev, araba gibi sürprizler dahi getirebilir bu hafta, benden söylemesi..

Kariyer, eğitim, finans, yaşam alanın ile ilgili aceleci hareket etmediğin sürece şanslı bir hafta olacak diyebilirim. Ekonomik anlamda beklediğin ödemeleri alıyorsun. Kredi yapılandırmaları, geri dönüşler gündeme gelebilir. Yeni bir iş, proje gündeme gelebilir..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

-Astrolog Seda Turan

Balık Burcu Haftalık Yorum

18-24 Kasım 2019

Bu hafta zihinsel, ruhsal, duygusal rahatlayacağın, enerjisi yüksek bir hafta sevgili Balık..

Ailevi ilişkilerde, özel hayatında oldukça keyifli gelişmeler var. Ve müjdemi isterim: 21 Kasım 2019’da Merkür retro transiti nihayet son buluyor.. İletişim, ilişkiler rahatlıyor. Özel hayatında beklediğin sağduyuyu, istediğin uyumu yakalıyorsun. Ancak iğneleyici, sert üslup asla düşmemen gereken bir tuzak, bilgine. Ailevi ilişkilerde ekonomi yapılabilir, yeni planlar, yatırımlar gündeme gelebilir. Kardeşlerin, kuzenlerin ile fazlası ile zaman geçirebilir, güven duygunu tazeleyebilirsin. Bekar bir Balık isen, senin adına şanslı bir hafta. Sanata, sosyal hayata fazlası ile meyledebilir, yeni arkadaşlıklar, flörtler kurabilirsin..

Kariyer, eğitim, finans, yaşam alanın ile ilgili oldukça şanslı bir hafta. Sık sık eğitim seminerlerine katılabilir, iş toplantıları yapabilirsin. Fikirlerine, düşüncelerine güvendiğin insanlarla bir araya gelebilir, destek görebilirsin. Kafandaki projeleri geliştirmek adına elverişli bir hafta. Ancak alış verişi abartmaktan mutlaka kaçınmalısın..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

-Astrolog Seda Turan

Günlük, Aylık yorumlar ve Detaylı bilgi için ” sedaturan.com.tr  ” adresini ziyaret edin.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak..

Sosyal Medya & Etkinlik Ajansı
Sosyal Medya & Etkinlik Ajansı
bi haftada
21 Produksiyon
bi yetenek
Ambulans Burada
STDW
Umut Durmaz
Koli Paketi
Web Sitesi Kampanya
Umut Durmaz
Fevkalade İşler Atölyesi
UMUT OTO LİNK BİTTİ -->