Bi Haftada Neler Olabilir ki ?

Bi’Haftada Burçlar: 14-20 Ekim 2019 Haftası

0 5.429

Astrolog Seda Turan’nın Yorumları Ile

14-20 Ekim 2019 Haftası Burçlar

Koç Burcu Haftalık Yorum

14-20 Ekim 2019

Dolunay enerjisi hayatına yansıyor sevgili Koç..

Ruhsal aleminde yeni bir süreç başlıyor.. Duygusal devinimler, değişimler seni fazlası ile etkileyecek diyebilirim.. Özellikle bekar bir Koç isen, özel hayatında büyük değişimler gündeme gelebilir. Fazlası ile derinleşecek bir ilişki ya da adım ile hayatın başka bir yöne doğru akabilir.. Sosyal ilişkilerini gözden geçirip yeni bir imaj çizebilirsin..

Evli, ilişkisi olan bir Koç isen, fazlası ile tepkisel tutumlar sergileyebilirsin. Eşinin, partnerinin sana verdiği değeri sorgulayabilir, fazlası ile alıngan tutumlar sergileyebilirsin. Eşinin, partnerinin değişmesini ya da beklentilerini karşılamasını bekleyebilirsin. Ailevi ilişkilerde gerilimler gündeme gelebilir..

Kariyer, eğitim, finans, yaşam alanın ile ilgili radikal adımlar atabilirsin. Yurt dışı, şehir dışı bağlantılar, yeni başlangıçlar gündeme gelebilir. Bazı projeleri sonlandırabilirsin..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

-Astrolog Seda Turan

 

Boğa Burcu Haftalık Yorum

14-20 Ekim 2019

Baskın bir hafta sevgili Boğa..

Özel hayatında yorucu günler geçiriyor olabilir misin? Evli, ilişkisi olan bir Boğa isen, eşinin, partnerinin hassasiyetleri ön plana çıkabilir. Duygusal anlamda dengede kalmaya ve uyum içerisinde olmaya özen göstermelisin. Yakın çevre ya da ailevi ilişkiler gündeme gelebilir. Eşinin, partnerinin bazı tutumlarına eleştirel bir tavır sergileyebilirsin. Stresten kaçınman gereken bir süreç..

Bekar bir Boğa isen, geçmiş ilişkin, evliliğin ile ilgili seni yoran bir çok konuyu objektif bir şekilde ele alabilir ve fazlası ile çözüm odaklı hareket edebilirsin. Kendine olan saygın artıyor.. Öz güvenini yükseleceği günler. Sosyal ilişkilerin hareketlenirken, yeni ilişkilere açık bir profil çizebilirsin..

Kariyer, eğitim, finans, yaşam alanın ile ilgili oldukça tempolu bir hafta.. Beklentilerin yükselebilir. Oldukça radikal kararlar alabilir, riskli adımlar atabilirsin. Mantıklı hareket etmelisin ve yeni fırsatları değerlendirirken detaycı hareket etmelisin..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..
-Astrolog Seda Turan

İkizler Burcu Haftalık Yorum

14-20 Ekim 2019

Bu hafta dengeler değişiyor sevgili İkizler..

Evli, ilişkisi olan bir İkizler isen, bu hafta dengeler değişebilir, dikkat.. Kendine ve partnerine, eşine mutlaka dengeli yaklaşmalısın. Eşinin, partnerinin hassasiyetleri es geçmemeli ve duyarlı hareket etmelisin. Kendini değersiz görmemeli ve uyum içerisinde hareket etmeye özen göstermelisin..

Bekar bir İkizler isen, geçmiş ilişkin gündeme gelebilir. Ancak yeniden denemek pek mantıklı olmayabilir ve bunu anlaman fazla zaman almayacaktır.. Yeni ilişkiler konusunda ise, aceleci olmamaya özen göstermelisin..

Yeni çevrelere girebilir, yeni başlangıçlar yapabilirsin..
Kariyer, eğitim, finans, yaşam alanın ile ilgili olumlu gelişmeler var. Seni yoran ilişkilerde mesafeli tutumlar sergileyebilir, yoran projeleri, işbirliklerini bitirmek, noktalamak isteyebilirsin.. Yurt dışı, şehir dışı projeler gündeme gelebilir..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..
-Astrolog Seda Turan

Yengeç Burcu Haftalık Yorum

14-20 Ekim 2019

Duygusal anlamda büyük dönüşümler yaşıyorsun sevgili Yengeç..

Evli, ilişkisi olan bir Yengeç isen, eşine, partnerine karşı hassasiyetlerin ön plana çıkabilir. Evliliğine, ilişkine sahip çıkmayı tercih edebilirsin.. Ailevi ilişkilerde sorumlulukların artabilir, kardeş ilişkilerinde dengeler değişebilir.. Duygusal anlamda kendini toparlayacak ve daha güçlü devam edeceksin..

Bekar bir Yengeç isen, geçmişe dair olumsuz ilişkileri, deneyimleri gözden geçirebilirsin. Kendini yormak yerine öz eleştirini yaparak kendini toparlamak ve törpülemek isteyebilirsin. Yeni bir ilişki arefesinde isen, dikkatli ve titiz hareket edebilirsin. Sosyal ilişkilerinde mesafeli tutumların ön plana çıkabilir.

Kariyer, eğitim, finans, yaşam alanın ile ilgili yenilikler gündeme gelebilir.. Bir şeyleri geride bırakmak ve kapanmamış konuları, sürüncemede kalmış konuları sonuca eriştirmek isteyebilirsin.. Yeni projeler konusunda aceleci hareket edebilirsin..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim.. 
-Astrolog Seda Turan

 

Aslan Burcu Haftalık Yorum

14-20 Ekim 2019

Büyük bir değişim evresinde olduğunu farkında mısın sevgili Aslan..

Evli, ilişkisi olan bir Aslan isen, ilişkin, evliliğin ile ilgili çelişkiler yaşayabilir, tepkisel tutumlar sergileyebilirsin. Özel hayatında dengeler değişebilir. Bazı konuları uzatmak istemiyor olabilir, sonuca gitmek isteyebilirsin. Fazlası ile abartabilir, gereksiz gerilimleri tetikleyebilirsin.. Ailevi ilişkilerde kendini değersiz görebilir, yakınlarına tepkili tutumlar verebilirsin.

Kariyer, eğitim, finans, yaşam alanın ile ilgili ani adımlar atabilirsin. Hırslarını yönetmen gereken bir dönemdesin sevgili Aslan.. Yurt dışı, şehir dışı seyahatler, iletişimler, projeler gündeme gelebilir.. Yeni başlagıçlar için acele etmeden hareket etmelisin..

Bekar bir Aslan isen, son derece etkileyici biri ile tanışabilir, ani bir ilişkiye adım atabilirsin. Kendine olan güvenin artıyor. Çevrende ilgi ile takip edilebilir, dikkat çekebilirsin.. Eski alışkanlıkların değişiyor sevgili Aslan..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..
-Astrolog Seda Turan

Başak Burcu Haftalık Yorum

14-20 Ekim 2019

Son derece dönüştürücü bir hafta sevgili Başak..

Özel hayatında büyük değişimlerin gündeme geleceği bir süreç diyebilirim. Evli, ilişkisi olan bir Başak isen, eşin, partnerin ile aranızdaki mesafeleri aşacağınız, birlikte çözüm arayışlarına gireceğiniz bir süreç.. Duygusal gelgitlere kapılmadan, mantıklı hareket etmelisin.. Ailevi ilişkiler, yakın ilişkiler önemli bir dönüşümden geçiyor..

Bekar bir Başak isen, geçmiş ilişkilerini geride bırakmak isteyeceksin.. Kendini iyileştirmek, olumsuz yönlerini törpülemek adına girişimlerde bulunabilirsin. Spiritüel çalışmalara, kişisel gelişimlere yöneleceğin bir süreç olacak diyebilirim..

Kariyer, eğitim, finans, yaşam alanın ile ilgili değişimler güdeme gelebilir.. Fazlası ile girişken tutumlar sergileyebilir, kendini ileriye taşımak adına adımlar atabilirsin..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..
-Astrolog Seda Turan

Terazi Burcu Haftalık Yorum

14-20 Ekim 2019

Senin adına özel gelişmeleri barındıran bir hafta sevgili Terazi..

Evli, ilişkisi olan bir Terazi isen, son derece önemli bir hafta olacak diyebilirim. Eşin, partnerin ile sorunları ya çözüme kavuşturacak ya da tamamen ilişkini, evliliğini koparacaksın. Yaşam alanın ile ilgili değişimler gündeme gelebilir.. Evin, yaşadığın şehir, düzenin ile ilgili değişimler gündeme gelebilir. Ailevi ilişkilerde özgürlükçü tutumların ön plana çıkabilir..

Kariyer, eğitim, finans, yaşam alanın ile ilgili büyük adımlar atabilirsin. Yeteneklerini son derece ön plana çıkabilir, kendini ifade edeceğin alanlara yönelebilirsin.. Oldukça tempolu bir hafta olacak diyebilirim..

Bekar bir Terazi isen, özel anlamda seni etkileyecek, sana özel gelen biri ile tanışabilirsin.. Yenilikçi, enerjik tutumlar sergileyebilirsin. Oldukça değişken ve sürprizlere açık bir hafta..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

-Astrolog Seda Turan

Akrep Burcu Haftalık Yorum

14-20 Ekim 2019

Bu hafta duygusal anlamda önemli gelişmeler var sevgili Akrep..

Özel hayatının ön planda olacağı bir hafta olacak sevgili Akrep.. Evli, ilişkisi olan bir Akrep isen, eşin, partnerin ile aranızda mesafeler olsun istemiyorsun.. Tutkuların, güdülerin ön plana çıkabilir. Son derece hareketli, tempolu, sosyal bir hafta geçirebilirsin.. Huzursuzluğun, duygusal gelgitlerin geride kalıyor.. Ailevi ilişkilerin, kardeş ilişkilerin ön plana çıkabilir. Biraz daha kendine dönük hareket edebilirsin..

Bekar bir Akrep isen, aşka dair derin izler taşıyan, seni derinden etkileyecek biri ile tanışabilir, flört, ilişki adına adımlar atabilirsin.. Oldukça romantik gelişmeler gündeme gelebilir. Senin adına dönüştürücü günler sevgili Akrep.. Sosyal ilişkilerin yeniden şekilleniyor..

Kariyer, eğitim, finans, yaşam alanın ile ilgili oldukça hareketli günler sevgili Akrep. Kariyer, finans, statün ile ilgili değişimler, dönüşümler gündeme geliyor ve ivme alacağın, fırsatlar yakalayacağın bir süreç sevgili Akrep..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

-Astrolog Seda Turan

Yay Burcu Haftalık Yorum

14-20 Ekim 2019

Bu hafta senin adına kendini ön plana alacağın bir sürece ifade ediyor sevgili Yay..

Evli, ilişkisi olan bir Yay isen, evliliğin, ilişkin ile ilgili oldukça hareketli bir süreç olacak diyebilirim.. Eşinin, partnerinin tavır ve tutumlarını önemsediğin, dikkate aldığın, incelediğin bir hafta olacak diyebilirim. Eşine, partnerine karşı beklenti de olduğun konularda fazlası ile tepkili tutumlar sergileyebilirsin.

Bekar bir Yay isen, son derece önemli gelişmeler var.. Sosyal ilişkilerin, ailevi ilişkilerin, yakın ilişkilerin dönüşüyor. Eski alışkanlıkların geride kalıyor.. Hayatın ile ilgili güncellemeler yapacağın, kendini geliştirmek, kendini ileri taşımak adına girişimlerde bulunabilirsin.. Araştırmacı yönün ön plana çıkıyor..

Kariyer, eğitim, finans, yaşam alanın ile ilgili dikkat etmen gereken bir süreç.. Kendini yeni arayışlar içerisinde iken bulabilirsin. Biraz aceleci tutumlar, tavırlar sergileyebilir, sabırsız tutumların ile ön plana çıkabilirsin..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

-Astrolog Seda Turan

Oğlak Burcu Haftalık Yorum

14-20 EKİM 2019

Bu hafta dengeler değişiyor sevgili Oğlak..

Evli, ilişkisi olan bir Oğlak isen, ev, aile, yaşam alanı, çocuklar ile ilgili konuların ön plana çıkacağı bir süreç sevgili Oğlak.. Duygusal anlamda artık daha güçlüsün.. Kendini, değerini farkında olduğun, bildiğin bir süreçtesin. Artık daha ben merkezli bir tavra sahipsin. Eşin, partnerin, yakın çevrende bu durumu kabulleniyor ve önceliklerini hayata geçiriyorsun..

Bekar bir Oğlak isen, özel hayatını derinden etkileyen günler sevgili Oğlak.. Son aylarda oldukça yorgundun ve belki hala yorgunsun. Ancak seni anlayacak, seni taşıyacak, seni tamamlayacak bir ilişki her an gündeme gelebilir. Seni yoran ilişkileri, insanları geride bırakmak istediğin bir süreçten geçiyorsun..

Kariyer, eğitim, finans, yaşam alanın ile ilgili bereketli bir süreç sevgili Oğlak.. Ekonomik anlamda fırsatların gündeme geleceği bir süreç olacak diyebilirim. Ekonomik anlamda fırsatlar gündeme gelirken, statün ile ilgili ivme alacağın gelişmeler gündeme gelebilir..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

-Astrolog Seda Turan

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

14-20 Ekim 2019

Bu hafta kendine döndüğün ve kendini toparlamak adına girişimlerde bulunacağın bir süreç sevgili Kova..

Evli, ilişkisi olan bir Kova isen, eşinden, partnerinden destek göreceğin bir hafta olacak diyebilirim.. Eş, partner desteği, yönlendirmeleri, şefkati ile kendini toparlayacaksın.. Duygusal anlamda yaralarını aşacağın bir süreç olacak.. Ailevi ilişkilerde son derece hassas bir süreç..

Bekar bir Kova isen, oldukça hareketli bir hafta olacak diyebilirim. Eski ilişkilerini geride bırakıyorsun. Seni yoran konular ile ilgili gerek spiritüel, gerek kişisel gelişim alanlarına yönelebilirsin. Çözüm odaklı tutumların kendini geliştirmene yardımcı olacak..

Kariyer, eğitim, yaşam alanın, finansal konularda oldukça yapıcı bir süreç sevgili Kova. Finansal anlamda yeni gelişmeler yaşanabilir. Yatırımlar, işbirlikleri gündeme gelebilir. Kendini ifade edebileceğin alanlara yönelebilirsin..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

-Astrolog Seda Turan

Balık Burcu Haftalık Yorum

14-20 Ekim 2019

Bu hafta duygusal değişimler var sevgili Balık..

Evli, ilişkisi olan bir Balık isen, eşin, partnerin ile oldukça açık ve tepkisel konuşmalar yapabilir, beklentilerini açıkça dile getirebilirsin.. Duygusal yükselmeler yaşayabilirsin. Tansiyonu yüksek tartışmalardan kaçınmaya özen göstermelisin.. Ailevi ilişkilerde hassasiyetlerin ön plana çıkabilir..

Bekar bir Balık isen, son derece derin hislere kapılabilirsin. Romantik bir ilişkinin varlığın ihtiyaç duyabilirsin. Geçmişi anabilir, geçmiş ilişkilerini yadedebilirsin. Ancak seni aşağı çeken duyguları geride bırakmak isteyeceksin.. Sosyal ilişkilerin yeniden şekilleniyor..

Kariyer, eğitim, yaşam alanın, finansal alanlar ile ilgili değişimler gündeme gelebilir.. Ekip değişimi, sektörel değişimler, şehir, ülke değişimi, konum değişimi gündeme gelebilir..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

-Astrolog Seda Turan

Günlük, Aylık yorumlar ve Detaylı bilgi için ” sedaturan.com.tr  ” adresini ziyaret edin.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak..

Sosyal Medya & Etkinlik Ajansı
Sosyal Medya & Etkinlik Ajansı
bi haftada
21 Produksiyon
bi yetenek
Ambulans Burada
STDW
Umut Durmaz
Koli Paketi
Web Sitesi Kampanya
Umut Durmaz
Fevkalade İşler Atölyesi
UMUT OTO LİNK BİTTİ -->