Bi Haftada Neler Olabilir ki ?

Bi’Haftada Burçlar: 15-21 Nisan 2019 Haftası Haftası Burçlar

0 4.607

Astrolog Seda Turan’nın yorumları ile 15-21 Nisan 2019 Haftası Burçlar

 

Koç Burcu Haftalık Yorum

15-21 Nisan 2019

Bu hafta iletişim adına büyük gelişmelerin olacağı bir hafta olacak diyebilirim sevgili Koç..

Evli, ilişkisi olan bir Koç isen, eşin, partnerin ile son derece uyumlu bir şekilde iletişim kurabilir, oldukça çözüm odaklı girişimler de bulunabilirsiniz karşılıklı.. Eşin, partnerin ile sorunları aşmak adına oldukça iyimser bir hafta.. Ailevi ilişkilerde oldukça yapıcı gelişmeler var.. Aile ile ilgili konularda kendini ön plana atacağın gelişmeler olacak..

Bekar bir Koç isen, hafta geneli itibari ile geçmiş ilişkiler, geçmişe dair deneyimler gündeme gelebilir.. Eski eş, partner konuları biraz melankoliye itebilir seni.. Yeniye olan ihtiyacın ile, geçmişin izleri arasında gelgitler yaşayabilirsin.. Sana tavsiyem; karşıt burcunda gerçekleşecek olan Dolunay’ı değerlendirip, geçmişin izlerini silmen yönünde..

Kariyer, eğitim hayatın ile ilgili oldukça güçlü bir hafta.. Yurt dışı, şehir dışı bağlantılar gündeme gelebilir.. Ani seyahatler bir an da gelişen işbirlikleri sana fazlası ile iyi gelecek..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

Boğa Burcu Haftalık Yorum

15-21 Nisan 2019

Bu hafta derinden değişimlerin gündeme geleceği bir hafta olacak sevgili Boğa..

Duygusal anlamda eski alışkanlıkların, eski özlemlerin, eski isteklerin hemen hemen yok gibi.. Bazı şeylerin değiştiğini sen de farkındasın.. Mevcut ilişkin, evliliğin ile ilgili beklentilerin dahi değişmiş durum da, ve değer verdiğin insan seni anlamakta zaman zaman güçlük çekiyor.. Evliliğin, ilişkin ile ilgili biraz hoşgörülü olmaya özen göstermelisin. Eşini, partnerini anlamaya özen göstermelisin. İlişkinin, evliliğinin gerilip, kopmasını istemiyor isen, biraz sağduyu gerekiyor..

Bekar bir Boğa isen, yine geçmişle ilgili gelgitlerin ön plana çıkabilir. Eski ilişkin seni biraz yorabilir.. Eski partnerinin, eşinin senden hala bir şeyler bekliyor olması, duygusal anlamda takıntılı tutumlar sergiliyor olması kafa karışıklığı yaşamana neden olabilir. Ancak sen geçmişle yetinecek, mutlu olacak durum da değilsin.. Artık yeni ufuklara yelken açma zamanı..

Kariyer, eğitim hayatın ile ilgili bu hafta büyük kararlar alabilirsin. Girişimci yönün ön plana çıkacak.. Yeni işbirlikleri, duygusal anlamda da kendini huzurlu hissetmeni sağlayacak..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim.

İkizler Burcu Haftalık Yorum

15-21 Nisan 2019

Bu hafta içsel anlamda huzur aradığın bir hafta olacak sevgili İkizler..

Bekar bir İkizler isen, geçmişle ilgili konuları kapatmayı tercih edeceksin.. Kişisel gelişimine hiç olmadığı kadar önem vereceksin diyebilirim.. Yeni bir ilişki için aceleci olmayacaksın hatta bir süre yalnız kalmayı dahi tercih edebilirsin..

Evli, ilişkisi olan bir İkizler isen, bu hafta eşin, partnerin ile denge de kalmaya, dengeli iletişimler kurmaya özen göstereceksin. Eşinin, partnerinin duygusal tepkilerini, söylemlerini dikkate alacağın bu hafta, çözüm odaklı tutumların ile öne çıkacaksın.. Ailevi ilişkilerde, ebeveyn-çocuk ilişkilerinde sağduyulu, duygusal, çözüm odaklı tutumların ön plana çıkacak..

Kariyer, eğitim hayatın ile ilgili tehditkar, çirkin rekabet güden insanlar biraz yorulmana neden olabilir. Ancak fazlası ile güçlü hissedeceğin bu hafta, motivasyonunu yüksek tutacaksın.. Finansal anlamda yeni kazançlar gündeme gelebilir..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

Yengeç Burcu Haftalık Yorum

15-21 Nisan 2019

Bu hafta radikal olayların gündeme geleceği bir hafta sevgili Yengeç..

Evli, ilişkisi olan bir Yengeç isen, yaşam alanın, ailevi düzenin ile ilgili değişimler gündeme gelebilir. Evliliğin, ilişkin ile ilgili beklentilerinin değiştiğini farkına varabilirsin.. Eşini, partnerini yetersiz bulabilirsin.. Ancak çözüm odaklı ve uyumlu olmayı tercih edebilir isen, son derece olumlu gelişmeler gündeme gelebilir. Ayrılık ve değişim dileyen bir Yengeç isen, bu hafta radikal adımlar atabilirsin..

Bekar bir Yengeç isen, geçmişle ilgili oldukça ağır yüzleşmeler yaşayabilirsin. Duygusal anlamda gelgitler yaşayabilirsin.. Yakın geçmişi bütünü ile alıp, aslında ne kadar haksızlıklar yaşandığını farkına varabilirsin.. Geçmişle yüzleşmeli ve bir şekilde arınarak geri de kalmasına izin vermelisin.. Yeni bir sayfa açabilmek için, geçmişin izlerinden sıyrılmayı göze almalısın.. Sosyal ilişkilerinde güven aradığın bir hafta olabilir..

Kariyer, eğitim hayatın ile ilgili gökyüzü bir süredir uzaklara işaret ediyor sevgili Yengeç.. Yurt dışı, şehir dışı bağlantılar, işbirlikleri, kariyer planlamaları, finansal kaynaklar gündeme gelebilir.. Geçmişten süregelen bağlantılar ile ilgili olumlu gelişmeler gündeme gelebilir..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

Aslan Burcu Haftalık Yorum

15-21 Nisan 2019

Bu hafta duygu ve düşüncelerin değişeceği bir hafta olacak sevgili Aslan..

Evli, ilişkisi olan bir Aslan isen, eşin, partnerin ile büyük konuşmalar yapabilirsin.. Eşin, partnerin ile geleceğe yönelik düşüncelerin üzerine büyük konuşmalar, yüzleşmeler yaptıktan sonra, planlarınızı değiştirecek teklifler de bulunabilirsin.. Eşinin, partnerinin maddi planlamaları üzerine fikirler yürütebilirsin.. Yenilikçi ve baskın tutumların eşin, partnerin ile ortak hareket etmenize neden olacak..

Bekar bir Aslan isen, bu noktada da duygularından ziyade düşüncelerin ön planda olacak sevgili Aslan. Sosyal çevrenle ilgili oldukça radikal değişikliklere gidebilirsin. Yeni kalabalıklar, yeni arkadaş gurupları, yeni bir statü senin için önemli olacak.. Yeni bir ilişki için aceleci tutumlar sergileyebilirsin..

Kariyer, eğitim hayatın ile ilgili oldukça iddialı, oldukça şaşalı bir hafta olabilir. Gösterişe önem vereceğin bu hafta, tavır ve tutumların da aşırıya kaçabilirsin. Radikal adımlar atarken, büyük riskler alabilirsin.. Biraz sakin olmanı öneririm..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

Başak Burcu Haftalık Yorum

15-21 Nisan 2019

Bu hafta güçlü ilişkilerin ön plana çıkacak sevgili Başak..

Kariyer, eğitim hayatın ile ilgili oldukça hareketli bir hafta olacak.. Bir süredir beklenti de olduğun konular ile ilgili yol kat edebilirsin.. Beklentilerin yönünde finansal akış, geri ödemeler gerçekleşebilir. Hukuksal sorunları olan bir Başak isen, önemli gelişmeler gündeme gelebilir..

Evli, ilişkisi olan bir Başak isen, hırslarından arınmaya özen göstermelisin. Zira baskın tutumların evliliğine, ilişkine zarar vermene neden olabilir.. Eşinin, partnerinin hoşgörüye ihtiyacı olabilir. Geçmişle ilgili konuları yeniden gündeme getirmekten kaçınmalısın.

Bekar bir Başak isen, gerilimli ilişkilerden, ortamlardan kaçınmayı tercih edeceksin.. Sana iyi gelen konulara, hobilere, kişilere, etkinliklere, aktivitelere yöneleceksin.. Yeni bir ilişki için kararsız tutumlar sergileyebilirsin. Aklını karıştıran iki kişi arasında kalabilirsin.. Aceleci olmamaya özen göstermelisin..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

Terazi Burcu Haftalık Yorum

15-21 Nisan 2019

Bu hafta senin adına önemli değişikliklerin gündeme geleceği bir hafta olacak sevgili Terazi..

Yaşam alanın ile ilgili radikal değişiklikler yaşanabilir.. Yeni bir iş, yeni bir ideal, yeni bir fikir büyük değişimleri gündeme getirebilir. Kariyer, eğitim hayatın ile ilgili büyük adımlar atabilir, büyük riskler alabilirsin. Yurt dışı, şehir dışı bağlantılar ev, yaşam alanın ile ilgili de değişimleri gündeme getirebilir..

Evli, ilişkisi olan bir Terazi isen, eşine, partnerine karşı yaptırımcı bir tutum sergileyebilirsin. Bu durum aranızdaki iletişimi olumsuz yönde etkileyebilir. Biraz hoşgörülü, biraz sakin olmaya çalışmalısın. Eşinin, partnerinin tavır ve tutumları ile ilgili her detayı kişisel almamaya özen göstermelisin. Stilin, görünümün, duruşun ile ilgili değişimler eşini, partnerini fazlası ile şaşırtabilir..

Bekar bir Terazi isen, eski ilişkilerin önüne düşebilir.. Hafta ortasında öz burcunda gerçekleşecek olan Dolunay, sana geçmişi hatırlatabilir. Eski eş, partner ile barışma konuları gündeme gelebilir.. Ancak sen biraz sakin ve mantıklı ilerlemeye özen göstermelisin..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

Akrep Burcu Haftalık Yorum

15-21 Nisan 2019

Bu hafta duygusal meseleler, yakın ilişkiler gündeme gelebilir sevgili Akrep..

Evli, ilişkisi olan bir Akrep isen, eşin, partnerin ile derin paylaşımlarda bulunabilirsiniz.. Tutkularının öne çıkacağı bu hafta, değer verdiğin insanla aranızda yaşanan ufak çaplı anlaşmazlıkları aşmak adına da karşılıklı girişimlerde bulunabilirsiniz.. Ailevi ilişkiler de güçlü gelişmeler gündeme gelebilir.. Finansal ve yaşam alanları ile ilgili değişimler gündeme gelebilir..

Kariyer, eğitim hayatın ile ilgili oldukça verimli bir hafta olacak.. Bir önceki haftanın yarım kalmış konuları gündeme gelebilir. Bir şeyleri tamamlamak adına oldukça baskın oldukça girişimci tutumlar sergileyebilirsin.. Yeni bir iş arayışında isen, bu haftayı değerlendirmelisin..

Bekar bir Akrep isen, bu hafta sana hitap eden konulara, arkadaşlara, guruplara, çevrelere yönelebilirsin. Arkadaş, dostluk, kardeş ilişkilerinde oldukça yapıcı tutumlar sergileyebilirsin. Bazı alışkanlıklarını değiştirme yoluna gidebilirsin.

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

Yay Burcu Haftalık Yorum

15-21 Nisan 2019

Bu hafta yaşam alanın, sosyal çevren değişebilir sevgili Yay..

Kariyer, eğitim hayatın ile ilgili değişiklikler gündeme gelebilir sevgili Yay.. Yeni bir iş bağlantısı, yeni bir işbirliği, yeni bir proje gündeme gelebilir. Finansal anlamda riskli adımlar atabilirsin sevgili Yay..

Evli, ilişkisi olan bir Yay isen, eşin, partnerin ile sağlıklı bir iletişim şekli edinmeye özen göstermelisin. Eşinin, partnerinin bazı konularda seni yanlış anlaması mümkün. Kendini ifade ederken mutlaka ne istediğini, ne beklediğini net bir şekilde ifade etmelisin. Ailevi ilişkilerde, yakın ilişkilerde biraz sağduyu gerektiren bir hafta olacak..

Bekar bir Yay isen, duygu ve düşüncelerini rahatlıkla ifade edeceğin arkadaşlıklar edinmek isteyebilirsin.. Rahatlıkla kendini ifade edebileceğin, rahat hareket edebileceğin sosyal çevrelere katılmak isteyebilirsin.. Yeni bir ilişki gündeminde ise, biraz sakin ilerlemeyi tercih etmelisin.. Aceleci tutumların yine yanlış anlaşılmaları beraberinde getirebilir..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

Oğlak Burcu Haftalık Yorum

15-21 NİSAN 2019

Bu hafta ani gelişecek olaylar gündemin seyrini değiştirecek sevgili Oğlak..

Kariyer, eğitim hayatın ile ilgili güçlü gelişmeler söz konusu.. Bazı konularda risk almadan, sakin ve ihtiyatlı ilerlemeye özen göstermelisin. Yeni bir işbirliği kurmak üzere isen, tüm detayları gözden geçirmelisin.. Süregelen ve beklenti de olduğun konular ile ilgili olumlu sonuçlar alacaksın diyebilirim.

Evli, ilişkisi olan bir Oğlak isen, eşin, partnerin ile biraz sıkıntılı konular üzerine yüzleşmeler yaşayabilirsin. Eşinin, partnerinin bağımsız tutumlarını oldukça tepkili bir şekilde ele alabilirsin.. Eşin, partnerin ile sert konuşmalar yapabilirsin.. Sana tavsiyem oldukça açık tutumlar sergilemen yönünde.. Eşinin, partnerinin söyleyecekleri var. Ailevi konularda fazlası ile özverili tutumlar sergiledin şimdi biraz kendine dönme zamanı..

Bekar bir Oğlak isen, bu hafta geçmişle ilgili konular, kişiler gündeme gelebilir. Seni yoran, sıkan kimseleri geri planda bırakma isteyeceksin.. Duygusal anlamda değişimler geçiriyorsun.. İdeallerin, düşüncelerin değişiyor.. Fazlası ile özgür bir ruha sahip olabilirsin. Yeni bir ilişkiye girişmeden önce tüm detayları gözden geçirmek isteyebilirsin..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

15-21 Nisan 2019

Bu hafta senin adına ciddi değişimler gündeme gelecek diyebilirim sevgili Kova..

Kariyer, eğitim hayatın ile ilgili biraz sakinlik gerektiren bu hafta, riskli konulara, riskli işbirliklerine adım atabilirsin.. Yeteneklerinin ön planda olacağı bu hafta, bazı konularda detayları gözden kaçırma eğiliminde olabilirsin.. İşbirlikleri, ortaklıkları olan bir Kova isen, biraz dikkatli ve araştırmacı olmaya özen göstermelisin..

Evli, ilişkisi olan bir Kova isen, duygusal anlamda dolup dolup taşacağın bir hafta olabilir.. Tepkilerini yüksek verebilirsin.. Bazı konularda içine attığın, geride bıraktığın konuları ani bir şekilde gündeme getirebilirsin. Değer verdiğin insanla karşılıklı nezaket çerçevesinde açık bir üslupla konuşmayı tercih etmelisin. Tepkilerini yüksek tutarsan bazı konularda yıkımla gündeme gelebilir..

Bekar bir Kova isen, hareketli bir hafta geçireceğine şüphe yok.. Onaylamadığın, kendine sakladığın duyguların, ilişkin var ise, biraz yorucu bir hafta olacak diyebilirim. Tutkularını yönetmekte güçlük çekebilirsin. Mantıklı olmaya özen göstermelisin..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

Balık Burcu Haftalık Yorum

15-21 Nisan 2019

Bu hafta duygusal meselelerin ön plana çıkacağı bir hafta olacak sevgili Balık..

Evli, ilişkisi olan bir Balık isen, duygusal meselelere eğileceksin diyebilirim. Eşin, partnerin ile duygusal anlamda beklentilerin üzerine konuşabilirsin. İlgi göstermediğini düşündüğün eşine, partnerine uyarılar da bulunabilirsin. Bazı konuların yeniden açılması sinirsel anlamda yıpranmana neden olabilir. Sakin ve mantıklı ilerlemeye özen göstermelisin..

Kariyer, eğitim hayatın ile ilgili duygusal tepkiler vermemeye özen göstermelisin. Ekip çalışması yapan, işbirlikleri olan bir Balık isen, mantıklı olmaya özen göstermelisin. Yöneticilerin ile konuşmak, beklentilerini dile getirmek için uygun bir hafta olmayabilir. Zamanlamanın önemli olacağı bu hafta, finansal anlamda tedbirli olmaya özen göstermelisin..

Bekar bir Balık isen, eski duygusal meseleler yine gündeme gelebilir. Eski eşin, partnerin ile ilgili özlemlere kapılabilirsin.. Ancak bazı şeylerin artık geride kaldığını, artık geçmişe dönülmeyeceğini farkına varacaksın.. Kendine zaman ayırmayı tercih etmelisin. Spiritüel konular gündeme gelebilir ve sana fazlası ile iyi gelebilir..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

*Haftalık burç yorum içeriğimiz Değerli Astrolog Seda Turan’nın izni ile ” sedaturan.com.tr  ” adresinden alınmıştır.

Günlük, Aylık yorumlar ve Detaylı bilgi için ” sedaturan.com.tr  ” adresini ziyaret edin.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak..

Sosyal Medya & Etkinlik Ajansı
Sosyal Medya & Etkinlik Ajansı
bi haftada
21 Produksiyon
bi yetenek
Ambulans Burada
UMUT OTO LİNK BİTTİ -->