Bi Haftada Neler Olabilir ki ?

Bi’Haftada Burçlar: 17-23 Haziran Haftası

0 5.644

Astrolog Seda Turan’nın Yorumları ile

17-23 Haziran 2019 Haftası Burçlar

 

Koç Burcu Haftalık Yorum

17-23 Haziran 2019

Şanslı hissedeceğin konuların ön plana çıkacağı bir hafta sevgili Koç..

Kariyer, eğitim hayatın ile ilgili finansal meseleler ile ilgili, yatırımların, girişimlerin ile ilgili konuların ön planda olacağı bu hafta, yeni işbirlikleri, yeni başlangıçlar gündeme gelebilir. Sorunlu projeleri sonlandırma şansları yakalayabilir, ciddi bir yükten kurtulabilirsin.

Evli, ilişkisi olan bir Koç isen, sıcak ilişkilerin, iletişimlerin ön plana çıkacağı bir hafta olacak.. Duygusal anlamda özgür hissedeceğin, sevecen, sempatik tutumlar sergileyeceğin bir profile bürünebilirsin. Eşin, partnerin ile iletişiminiz iyi yönde akacak. Ailevi ilişkilerde de küslükler son bulabilir.

Bekar bir Koç isen, uzaklarla ilgili ilişkiler, flörtler, sosyal ilişkiler gündeme gelebilir. Sık sık seyayat yapabilirsin.

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..
-Astrolog Seda Turan

Boğa Burcu Haftalık Yorum

17-23 Haziran 2019

Gelir kaynaklarının ön plana çıkacağı bir hafta olacak sevgili Boğa..

Sorunlu ilişkileri sonlandırmak isteyeceğin bu hafta, eşin, partnerin ile aranızda gündeme gelen problemleri de sonlandırmak isteyeceksin. Eşinin, partnerinin tutumları eğer barışçıl yönde, çözüm odaklı değil ise, ayrılık kararı alabilir ve net adımlar atabilirsin. Evliliği, ilişkisi ile ilgili problemleri olmayan bir Boğa isen, eşin, partnerin ile aranızda sorun olsun istemeyeceksin. Son derece tedbirli, dikkatli bir tutum sergileyebilirsin.

Kariyer, eğitim hayatın ile ilgili oldukça hareketli bir hafta olacak diyebilirim. Başkalarının kaynaklarından faydalanabileceğin bir hafta. Yeni işbirlikleri, ortaklıklar, anlaşmalar gündeme gelebilir.

Bekar bir Boğa isen, bu hafta ciddi anlamda bir arınma sürecine girebilirsin. Seni yoran konulara eğileceğin bu süreçte, melankoliden mutlaka kaçınmalısın. Yüreğini sıkıştıran problemleri geride bırakmaya niyetlisin..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..
-Astrolog Seda Turan

İkizler Burcu Haftalık Yorum

17-23 Haziran 2019

Şanslı gelişmelerin ön plana çıkıyor sevgili İkizler..

Bekar bir İkizler isen, bu hafta aşk kapını çalacak sevgili İkizler. Süregelen ilişkin evliliğe taşınırken, yeni başlamış flörtün resmi ilişkiye dönebilir. Yakın ilişkilerde dostun, düşmanın iç yüzünü göreceğin bu hafta, melankoliden ve kötücül hislerden uzak durmalısın..

Kariyer, eğitim hayatın ile ilgili oldukça yapıcı bir hafta. Sürpriz kazanımlar gündeme gelebilir. Bu haftayı es geçmemeli, girişimlerde bulunmalı kendini ve bulunduğun alanı geliştirmek adına adımlar atmalısın.

Evli, ilişkisi olan bir İkizler isen, bu hafta oldukça şanslı hissedeceksin. Eşin, partnerin ile bir çok konuyu kolaylıkla aşma şansı bulabilirsin. Eşinin, partnerinin yapıcı tutumları ön plana çıkabilir.

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..
-Astrolog Seda Turan

Yengeç Burcu Haftalık Yorum

17-23 Haziran 2019

Yeni işbirliklerinin, girişimlerinin ön plana çıkacağın bir hafta sevgili Yengeç..

Kariyer, eğitim hayatında ivme alacağın bir hafta olacak diyebilirim sevgili Yengeç.. İş, eğitim, sorumluluk alanların ile ilgili iyicil etkiler hissedebilir, yapıcı gelişmeler yaşayabilirsin. İş arayışında olan bir Yengeç isen, bu hafta senin adına şanslı sürprizler barındırıyor..

Evli, ilişkisi olan bir Yengeç isen, eş-partner ailesinden ve kendi ailenden destek göreceğin bir hafta olacak. Yüreğini sıkıştıran konuları yakınların ile paylaşabilir, çözüm önerilerine uyabilirsin. eşin, partnerin ile iletişiminizin iyiye döneceği bu hafta, sempatik tutumların ile öne çıkıyorsun..

Bekar bir Yengeç isen, bu hafta oldukça hızlı geçecek. Yeni ilişkiler, iletişimler, çevreler, sosyal hayatındaki hareketlilik sana yeni bir flört getirebilir..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..
-Astrolog Seda Turan

Aslan Burcu Haftalık Yorum

17-23 Haziran 2019

Mutlu hissedeceğin bir hafta sevgili Aslan..

Bu hafta senin adına hızlı akacak sevgili Aslan.. Bekar bir Aslan isen, ciddi bir ilişki gündeme gelebilir. Kendini çekici, karizmatik hissedeceğin bu hafta, karşı cins iltifatlarına hazır olmalısın..

Evli, ilişkisi olan bir Aslan isen, eşinin, partnerinin yapıcı yaklaşımları yüzünü güldürecek.. Seyahatler, sanatsal faaliyetler, organizasyonlar ön plana çıkıyor. Eşin, partnerin ile zaman geçirmekten keyif alacaksın..

Kariyer, eğitim hayatın ile ilgili oldukça destekler enerjiler var. Yeni gelir kaynakları edinebilir, bulunduğun alanda ilerlemek adına girişimlerde bulunabilirsin. Bir süredir askıda kalan konular nihayet çözüme kavuşuyor..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..
-Astrolog Seda Turan

Başak Burcu Haftalık Yorum

17-23 Haziran 2019

Yatırımlarının ön plana çıkacağı bir hafta sevgili Başak..

Kariyer, eğitim hayatın ile ilgili yapıcı gelişmeler var sevgili Başak.. Son derece verimli, bereketli bir hafta olacak diyebilirim. Ofis değiştirebilirsin. Yeni bir şehir, ülke değişimi yaşayabilirsin. Finansal anlamda büyük sürprizler var..

Evli, ilişkisi olan bir Başak isen, eşin, partnerin ile ortak geleceğiniz üzerine ciddi kararlar alabilirsiniz. Yeni bir ev alabilir, varolan aracınızı değiştirebilirsiniz. Eşinin, partnerinin desteğini göreceğin bu hafta, bir süredir seni yoran problemlerden kurtuluyorsun..

Bekar bir Başak isen, bu hafta sosyal ilişkilerinde güzel gelişmeler yaşanacak. Sürpriz organizasyonlar, davetler hayatına renk katacak.. Hiç beklemediğin bir ortamda yeni bir flörte adım atabilirsin..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..
-Astrolog Seda Turan

Terazi Burcu Haftalık Yorum

17-23 Haziran 2019

Yeni, pozitif gelişmelerin ön plana çıkacağı bir hafta sevgili Terazi..

Kariyer, eğitim, sorumluluk alanların ile ilgili yeni başlangıçlar var.. Eğitim görebilir, kurslara katılabilirsin. Kendini geliştirmek adına girişimlerde bulunabilirsin. Yeni bir sektöre geçiş yapabilirsin. Beklediğin işbirlikleri gündeme gelebilir..

Evli, ilişkisi olan bir Terazi isen, eşin, partnerin ile aranızdaki sorunları çözebilir, birlikte ortak hareket edebilirsiniz.. Evin, ofisin, yaşam alanın ile ilgili değişimler gündeme gelebilir. Şehir dışı, yurt dışı seyahatler gündeme gelebilir..

Bekar bir Terazi isen, yeni arkadaşlıklara açık bir profil çizebilirsin. Yeni başlangıçlar seni ciddi anlamda olumlu yönde etkileyebilir.. Bir çok konuda kendini aştığının farkında mısın? Artık keyifli bir süreç başlıyor..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..
-Astrolog Seda Turan

Akrep Burcu Haftalık Yorum

17-23 Haziran 2019

Gelir kaynaklarının ön plana çıkacağı bir hafta sevgili Akrep..

Finansal anlamda seni destekleyen bu hafta, yeni gelir kaynakları edinebilirsin. Kariyer, eğitim, sorumluluk alanların ile ilgili ivme kazanacağın bu hafta, ciddi fırsatlar yakalayabilirsin..

Evli, ilişkisi olan bir Akrep isen, eşin, partnerin ile aranızdaki pürüzleri karşılıklı adımlarla aşabilirsiniz. Eşinin, partnerinin desteğini hissedeceğin bu hafta yeni bir yatırım gündeme gelebilir..

Bekar bir Akrep isen, aşka dair büyük sürprizler var.. Aşk adına senin için beklenmedik gelişmeler vadeden bu hafta, yakın ilişkilerin, arkadaşlık ilişkilerin olumlu yönde pekişecek.. Ailevi ilişkilerde yatırım, gelir, finans konuları öne çıkarken, sürpriz gelişmeler yüzünü güldürecek..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..
-Astrolog Seda Turan

Yay Burcu Haftalık Yorum

17-23 Haziran 2019

 Finansal anlamda yeni gelişmelerin ön plana çıkacağı bir hafta sevgili Yay..

Evli, ilişkisi olan bir Yay isen, eşin, partnerin ile birlikte hareket etmeyi tercih edebilirsiniz. Karşılıklı sorumluluk bilinci yükleri hafifletmesinde yardımcı olacak.. Finansal anlamda eşinin, partnerinin desteğini görebilirsin. Ev dekorasyonu, değişimi gündeme gelebilir..

Kariyer, eğitim hayatın ile ilgili ivme alacağın, finansal anlamda beklentilerine karşılık verecek bu hafta. İş hayatında iyimser gelişmeler var.. İşlerinde problemleri olan bir Yay isen, bu haftayı değerlendirmelisin..

Bekar bir Yay isen, eski ilişkin gündeme gelebilir. Yeni bir ilişki için başlangıçlar meydana gelebilir. Yakın ilişkilerinden, sosyal ilişkilerine ön planda olacağın bu hafta, sürpriz seyahatler gündeme gelebilir..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..
-Astrolog Seda Turan

Oğlak Burcu Haftalık Yorum

17-23 Haziran 2019

Spiritüel arınma, finansal gelişmeler ile ilgili bir hafta sevgili Oğlak..

Senin adına son derece sezgisel, mistik bir hafta sevgili Oğlak.. Evli, ilişkisi olan bir Oğlak isen, eşin, partnerin ile sağlığınıza bir hayli özel gösterebilirsiniz. Birlikte spor, diyet programına başlayabilir, ciddi sonuçlar alabilirsiniz. Eşinin, partnerinin iş yoğunluğu seni biraz yoracak olsa da genel anlamda iyimser bir hafta..

Bekar bir Oğlak isen, gireceğin ortamlarda zekası ve entelektüel tutumları ile seni kendine çekecek biri ile tanışabilirsin. Yeni bir ilişki arefesinde isen, ilişkin resmiyete taşınabilir.. Öte yandan haberci rüyalar seni şaşırtabilir. Spiritüel anlamda büyük bir arınma süreci geçirebilirsin.

Kariyer, eğitim hayatın ile ilgili oldukça destekleyen bu hafta, tempo yoracak olsa da finansal anlamda ciddi iyileşmeler gündeme gelebilir. Bir süredir beklediğin ödemeler geri dönebilir, kredi yapılandırmaları yüzünü güldürebilir. Hukuksal sorunları olan bir Oğlak isen, son derece olumlu sonuçlar gündeme gelebilir..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

-Astrolog Seda Turan

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

17-23 Haziran 2019

Fırsatlarla dolu bir hafta sevgili Kova..

Kariyer, eğitim hayatın ile ilgili oldukça destekler enerjiler var sevgili Kova.. İş, eğitim, sorumluluk alanların ile ilgili ivme alacağın bu hafta, yeni gelir kaynakları edinebilirsin. Ciddi anlamda büyük fırsatlar ayağına gelebilir. Sorun yaşadığın projeler, işbirlikleri sorunsuz şekilde son bulabilir..

Evli, ilişkisi olan bir Kova isen, eşin, partnerin ile uzun seyahatlere çıkabilir, yeni ortamlara yönelebilirsiniz. Arkadaş, dost, yakın çevre ilişkilerinin gündeme geleceği bu hafta, eşin, partnerin ile birbirinize zaman ayırmakta güçlük çekebilirsiniz.

Bekar bir Kova isen, seni tutana aşk olsun. Sosyal, hareketli, keyifli bir hafta seni bekliyor. Egzotik yerlere gidebilir, ruhuna dokunacak deneyimler edinebilirsin. Flörtöz bir ruh halin var ve yeni bir ilişki gündeme gelebilir..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..
-Astrolog Seda Turan

Balık Burcu Haftalık Yorum

17-23 Haziran 2019

Karlı gelişmelerin ön planda olacağı bir hafta sevgili Balık..

Bu hafta senin adına oldukça verimli bir hafta sevgili Balık. Kariyer, eğitim hayatın ile ilgili ivme alacağın bu hafta, büyük bir başlangıç gündeme gelebilir. Zam, terfi, şehir, ülke değişimi söz konusu olabilir. Problemleri işbirlikleri son bulabilir.

Evli, ilişkisi olan bir Balık isen, eşin, partnerin ile kafanı meşgul eden konularda aydınlanma yaşayabilirsin. Açık konuşmalar, yüzleşmeler yaşanabilir. Ancak konu her ne olursa olsun, sonuç senin adına iyimser ve şanslı olacak..

Bekar bir Balık isen, girdiğin ortamlarda ilgiyi üzerine topluyorsun. Son derece dikkat çekici olacağın bu hafta, hayranlarından iltifatlar gelebilir. Aynı anda birden fazla karşı cinsle iletişime girebilirsin. Yanlış adımlar atmamak adına ağırdan almayı tercih etmelisin.

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..
-Astrolog Seda Turan

Günlük, Aylık yorumlar ve Detaylı bilgi için ” sedaturan.com.tr  ” adresini ziyaret edin.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak..

Sosyal Medya & Etkinlik Ajansı
Sosyal Medya & Etkinlik Ajansı
bi haftada
21 Produksiyon
bi yetenek
Ambulans Burada
UMUT OTO LİNK BİTTİ -->