Bi Haftada Neler Olabilir ki ?

Bi’Haftada Burçlar: 4-10 Kasım 2019 Haftası

0 5.396

Astrolog Seda Turan’nın Yorumları Ile

4-10 Kasım 2019 Haftası Burçlar

Koç Burcu Haftalık Yorum

4-10 Kasım 2019

Duygularının, ilişkilerinin ön plana çıktığı bir hafta sevgili Koç..

Kariyer, eğitim, finans, yaşam alanın ile ilgili risk almaktan kaçınmalı ve mutlaka ihtiyatlı hareket etmelisin. Duygusal tepkilerden kaçınmalı ve emin olmadığın ortaklıklara, işbirliklerine girmemelisin. Bu hafta seyahatler ön plana çıkabilir. Unutkanlık yaşayabilirsin. Bu sebeple pasaportunu, kimliğini, rezervasyonlarını iki kere kontrol etmelisin.

Özel hayatın ile ilgili otoriter tutumlardan, baskın tutumlardan kaçınmalısın. Değer verdiğin insana fazlası ile baskıcı bir yaklaşım sergileyebilir, ben merkezli hareket edebilirsin. Bu durum aranızdaki uyumun bozulmasına neden olabilir. Bekar bir Koç isen, geçmişte kalmış bir hikayenin yeniden gündemini alması adına hızlı hareket edebilir, yeniden şansın olup olmadığını anlamak adına girişimlerde bulunabilirsin. Ailevi ilişkilerde, yakın ilişkilerde elemeler yapacağın bir hafta..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

-Astrolog Seda Turan

 

Boğa Burcu Haftalık Yorum

4-10 Kasım 2019

Keyifli bir hafta seni bekliyor sevgili Boğa..

Kariyer, eğitim, finans, yaşam alanın ile ilgili sürpriz gelişmeler gündeme gelebilir. Şanslı gelişmeler yaşayabilirsin. Emek verdiğin alanlarla ilgili olumlu dönüşler alabilirsin. Ancak Merkür retro da olduğu için bazı aksaklıklar gündeme gelebilir ancak genel itibari ile her şeye rağmen senin kazanacağın bir hafta olacak diyebilirim..

Özel hayatın ile ilgili sabırsız, baskın tutumlar sergilemeye meyilli olabilirsin. Fazlası ile beklentiye girebilir ya da değer verdiğin insanın beklentileri ile ilgili sıkıntılar yaşayabilirsin. Ailevi ilişkilerinin, sosyal ilişkilerinin özel hayatına yansıması seni fazlası ile rahatsız edebilir. Zira özel hayatının sana ”özel” kalmasını istiyorsun.. Ancak bir şeyleri dengeye koymak adına artık bazı yapıcı adımlar atmalısın ve sosyal ilişkilerinde senin için özel olan alanları net çizgilerin ile belli etmelisin.. Bekar bir Boğa isen, sürprizlere açık bir hafta.. Senin adına gerçekten ön plana çıkacağın bir hafta olacak..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

-Astrolog Seda Turan

İkizler Burcu Haftalık Yorum

4-10 Kasım 2019

Seyahatler, işbirlikleri, inançların ve derinlerin ile ilgili gündem oluşturacak bir hafta sevgili İkizler..

Kendine daha çok zaman ayırmak, kendi özeline odaklanmak, kişisel gelişimini ilerletmek adına fazlası ile hevesli olabilirsin.. Kendini geliştirmek adına gerek kişisel, gerek kültürel açıdan ya da eğitim ile ilgili araştırmalar yapabilir, girişimlerde bulunabilir ve hatta yeni bir eğitim programına dahil olabilirsin. Seyahatler, geziler, keşifler gündeme gelebilir. Ailevi ilişkiler, yakın ilişkiler konusunda biraz mesafeli ve ketum tutumlar sergileyebilirsin. Ailevi ilişkileri ya da yakın ilişkileri uyum içerisinde yönetecek olsan da, özel hayatında mesafeli ve ketum tutumların değer verdiğin insanla problemler yaşamaya neden olabilir, dikkat.. Eşine, partnerine karşı mutlaka ölçülü olmalı ve dengeli iletişim kurmalısın. Bekar bir İkizler isen, her ne kadar geçmişin kapılarını zorluyor olsa da sen yalnız kalmayı tercih edebilirsin.

Kariyer, eğitim, finans, yaşam alanın ile ilgili denge isteyen bu hafta ekonomik açından mutlaka kontrollü olmalı gereksiz alış verişlerden, alım-satımlardan kaçınmalısın. Zira Merkür retroda ve bu seni fazlası ile hayal kırıklığına uğratabilir. Teknoloji alış verişi düşünüyor isen, 24 Kasım’ı beklemelisin..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..
-Astrolog Seda Turan

Yengeç Burcu Haftalık Yorum

4-10 Kasım 2019

Finans, kariyer, özel hayatın ön plana çıkacağı bir hafta sevgili Yengeç..

Ailevi ilişkiler, yakın ilişkilerin, eşin, partnerin, yaşam alanın, yerleşik düzenin gibi konular ön plana çıkabilir. Bu dönemde fazlası ile sabırsız ya da memnuniyetsiz bir tavra sahip olabilirsin. Ancak bu durum özellikle ailedeki otoriter figürlerle ya da eş, partner ile sorunlar yaşamana neden olabilir. Miras, nafaka, tazminat, vergi gibi ödemeler, yatırımlar, gelişmeler gündeme gelebilir. Bekar bir Yengeç isen, ruhsal dönüşümüne yönelebilir ve yalnız kalmayı tercih edebilirsin. Bu dönemde spiritüel bir programa ya da kişisel gelişim ile ilgili bir eğitime dahil olabilirsin..

Kariyer, eğitim, finans, yaşam alanın ile ilgili hırslı ve aceleci hareket etmez isen, bu hafta beklenmedik sürprizler yapabilir sana.. Uzaklar, şehir dışı, yurt dışı ile ilgili işbirlikleri, projeler, seyahatler gündeme gelebilir.. Eğitim ya da akademik bir sıçrama yaşayabilirsin..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim.. 
-Astrolog Seda Turan

 

Aslan Burcu Haftalık Yorum

4-10 Kasım 2019

Ailevi ilişkiler, özel hayatın, kişisel gelişimin ile ilgili konuların ön plana çıkacağı bir hafta sevgili Aslan..

Özel hayatın, ailevi ilişkilerin ile ilgili fazlası ile eleştirel, fazlası ile memnuniyetsiz bir bakış açısına, üsluba sahip olabilirsin sevgili Aslan.. İçine ne attın ise, içinde ne biriktirdin ise, son derece agresif bir üslupla, tutumla dile getirebilir, tepkisel tutumlar sergileyebilirsin. Eşin, partnerin ile tartışmalara girebilir, net tavırlar sergileyebilirsin. Ailevi ilişkilerde finansal meseleler üzerine eğilebilir, koşullarını iyileştirmek adına baskıcı tutumlar sergileyebilirsin. Bekar bir Aslan isen, yeni arkadaşlıklar, flört kurmak adına yeniliklere meyilli olabilir, geçmiş ilişkilerine, yarım kalmış konulara nokta koyabilirsin. Bilinçaltının uyandığı, içsel dönüşümün için önemli bir hafta.. Gökyüzü seni fazlası ile zorluyor ancak agrasyon çözüm olmayacaktır. Mutlaka yapıcı olmaya özen göstermeli ve akli selim hareket etmelisin..

Kariyer, eğitim, finans, yaşam alanın ile ilgili önemli gelişmelerin ön plana çıkacağı bu hafta, şanslı gelişmeler yaşayabilirsin. Sürpriz bir yatırım ya da proje gündeme gelebilir. Ancak Merkür retro pozisyonda olduğu için dikkatli olmakta fayda var..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..
-Astrolog Seda Turan

Başak Burcu Haftalık Yorum

4-10 Kasım 2019

Bu hafta senin adına önemli, özel bir hafta sevgili Başak..

Ailevi ilişkilerin, özel hayatın, bu alanda verdiğin emekler ve aldığın karşılıklar-değer sistemi ile ilgili fazlası ile önemli konular gündeme gelebilir. Zira değer verdiğin insanın sana karşı tutumu senin için bu hafta her şeyden daha önemli olacak.. Ailevi ilişkilerde otoriter tutumlar sergileyebilir, yıkıcı bir tavra sahip olabilirsin. Ancak bazı konularda mantık dışı hareket etmemeye özen göstermelisin. Özellikle haftanın ilk günlerinde tartışmalardan, iddialı çıkışlardan kaçınmalısın. Yaşam alanını değiştirmek istiyor isen, eşine, partnerine, aile üyelerine ve belki de ev arkadaşına açıkça dile getirmeli yıkıcı tutumlardan kaçınmalısın. Ruhsal anlamda melankoliye meyilli olabilirsin. Bu haftayı sağlıklı bir şekilde değerlendirir, kişisel gelişimine odaklanır isen, özel hayatında ve ailevi ilişkilerinde gelişen olaylara makul ve akli selim yaklaşımlar sergileyebilir isen, yakın gelecekte gerçek anlamda şanslı gelişmeler yaşayacaksın diyebilirim.. Ancak bu haftayı çok iyi değerlendirmek gerekir.. Bekar bir Başak isen, eski ilişkine odaklanabilir ve fazlası ile ısrarcı olabilirsin.

Kariyer, eğitim, finans, yaşam alanın ile ilgili gökyüzü seni destekliyor ancak Merkür retro konumda olduğu için abartıdan ve aceleden kaçınmalısın. Finansal anlamda sürpriz gelişmeler gündeme gelebilir..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..
-Astrolog Seda Turan

 

 

Terazi Burcu Haftalık Yorum

4-10 Kasım 2019

Ailevi ilişkiler ve kariyerde şanslı gelişmeler ön plana çıkabilir sevgili Terazi..

Ailevi ilişkilerde, özel hayatında ”kim haklı-kim haksız” iddialaşmalarından, kavgalarından kaçınmalısın sevgili Terazi.. Zira fazlası ile hırçın, baskın tutumlara sahip olabilirsin. Bu durum aile üyeleri ile ya da eşin, partnerin ile problemler yaşamana neden olabilir, dikkat.. Özellikle haftanın ilk günlerini sakin ve sağduyulu geçirmeli, değer verdiğin insanlar ile bu yönde iletişimler kurmalısın.. Bekar bir Terazi isen, aşk adına şanslar, sürprizler vaad eden bu hafta, ani seyahatler, organizasyonlar, davetler sana heyecan verici flörtler, arkadaşlıklar getirebilir. Ev düzeni, dekoratif değişimler, küçük dokunuşlar gündeme gelebilir.

Kariyer, eğitim, finans, yaşam alanın ile ilgili oldukça desteklendiğin bir hafta. Finansal anlamda geçmişten kalma projeler, ödemeler geriye dönebilir, yeniden değerlendirmek şansı yakalayabilirsin. Ailevi işbirliklerinde ya da miras, nafaka, vergi, tazminat ile ilgili konularda şanslı gelişmeler yaşayabilirsin..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

-Astrolog Seda Turan

Akrep Burcu Haftalık Yorum

4-10 Kasım 2019

Yaşam alanın, ailevi ilişkilerin ön plana çıkabilir sevgili Akrep..

Ailevi ilişkilerde özellikle kardeş konuları, ilişkileri, hikayeleri, sorunları ön plana çıkabilir. Seninle ilgisi olsun ya da olmasın sorumluluk alman gereken konular gündeme gelebilir. Sabrını zorlayan konularda mutlaka makul ve sağduyulu olmaya özen göstermelisin. Unutmamalısın karmik günlerden geçiyoruz ve bugün yaptıkların yakın geleceğine yatırımın olacak.. Özel hayatında söz savaşlarından kaçınmalısın zira iletişim gezegeni Merkür retroda ve hemen hemen herkes (Merkür Retro konumda doğmuş kişiler hariç) akıl tutulması yaşıyor.. Anlaşılmayı bekliyor isen, Kasım 2019’un ikinci yarısını beklemeni öneririm.. Bekar bir Akrep isen, kalabalık ortamlar, sosyal ilişkiler yeni flörtleri destekliyor olacak ve öte yandan eski partnerin, eşin adımlar atabilir..

Kariyer, eğitim, finans, yaşam alanın ile ilgili yoğunluk yaşayacağın bir hafta. Fazlası ile hareketli ve tempolu günler geçirebilirsin. Güne, ana, işe, projene adapte olmakta güçlükler çekebilirsin.. Ancak planlı ve programlı hareket edebilir isen, bu hafta son derece karlı, kazançlı gelişmeler kaydedebilirsin..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

-Astrolog Seda Turan

Yay Burcu Haftalık Yorum

4-10 Kasım 2019

Değişim, yerleşik düzenin, sosyal ilişkilerin ön plana çıkabilir sevgili Yay.

Son derece hareketli bir hafta olacağını garanti ederim. Oldukça sürprizli, değişime açık, beklenmedik olayları tetikleyen bir gökyüzü enerjisi var senin adına.. Oldukça mantıklı ve makul olmalı, gözlemci bir şekilde hareket etmelisin. Ancak bu konuda çok başarılı olacağını düşünmüyorum. Özel hayatın ile ilgili seçimler yapman gereken bir konu, durum gündeme gelebilir. Ailevi ilişkiler ile özel hayatın arasında kalacağın gündemler yaşayabilirsin. Eşinin, partnerinin düşüncelerini fazlası ile önemseyeceğin bu hafta, aile üyelerine mesafeli tutumlar sergileyebilirsin. Bekar bir Yay isen, yerleşik düzenin ile ilgili değişimlere odaklanabilirsin.. Eski dostlukları, arkadaşlıkları geri de bırakmak isteyebilirsin. Aşk adına sabır isteyen, sağduyu isteyen bir hafta sevgili Yay..

Kariyer, eğitim, finans, yaşam alanın ile ilgili sürprizlere açık bir hafta.. Ani sıçramalar, değişimler yaşayabilirsin. Kazançların ile ilgili değişimler gündeme gelebilir. Ekonomik anlamda şanslı bir hafta..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

-Astrolog Seda Turan

Oğlak Burcu Haftalık Yorum

4-10 KASIM 2019

Ailevi ilişkiler, özel hayatın ve yakın çevre konularının ön plana çıkacağı bir hafta sevgili Oğlak..

Ruhsal dönüşümünü en çok bu yıl yaşadın.. Yaz ayları ve geride bıraktığımız son iki ay senin için karmik etkiler taşıyordu. Hiç bir olaya, kişiye, konuya eskisi gibi bakmıyorsun, ruhunla yaşamayı tercih ettiğin bir süreci yaşıyorsun.. Yakın çevren, aile üyelerin, eşin, partnerin ile ilgili yeni bakış açıları ediniyorsun.. Bu hafta bu konular ön plana çıkabilir. Aile üyelerin, eşin, partnerin ile ilgili beklentilerin değişebilir. Tepkilerini ölçülü tutmalı ve sağduyulu hareket etmelisin. Zihnin ve iletişimin gezegeni Merkür retro harekette olduğu için iyimser attığın adımlar ya da söylemler dahi yanlış anlaşılmalara zemin oluşturabilir. Öte yandan ailedeki eril figürler baba-ağabey-eş-partner konuları gündeme gelebilir. Huzur aradığın bu hafta özellikle haftanın ilk kısmını iyi yönetmelisin zira haftanın ikinci yarısı daha barışçıl ve uyumlu bir gökyüzü enerjisine sahip senin adına.. Yeni bir birliktelik başlatmak için uygun bir hafta olmayabilir. Eski eşin, partnerin yeniden bir şans isteyebilir. Ancak karar verirken aceleci olmaktan kaçınmalısın. Finansal meseleler, miras, nafaka, tazminat, vergi konuları gündeme gelebilir. Özellikle haftanın ikinci yarısı eşin, partnerin, yöneticin, baban yani otoriter figürler tarafından destekleneceğin bir hafta olacak..

Kariyer, eğitim, finans, yaşam alanın ile ilgili aceleci ya da ani değişimlerden kaçınman gereken bu hafta, sürpriz sıçramalar yaşayabilirsin.. Eskiden kalma bir ödeme hesabına düşebilir. Kredi yapılandırmaları gündeme gelebilir. Eski bir proje ya da yatırım kazanç getirebilir. Süregelen sektöründe ön plana çıkabilirsin..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

-Astrolog Seda Turan

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

4-10 Kasım 2019

Kendinle yüzleştiğin, yeniliklere adım attığın bir hafta senin adına sevgili Kova..

Özel hayatında, ailevi ilişkilerinde biraz daha bireysel hareket edeceğin, ben merkezli hareket edeceğin bir hafta olacak diyebilirim sevgili Kova.. Son derece yenilikçi bir ruha sahip olabilirsin. Kişisel gelişim alanlarına yönelebilir, imajın, stilin ile ilgili yenilikler yapabilirsin.. İletişim ve zihin gezegeni Merkür retro da olduğu için iletişimde yanlış anlaşılmalar gündeme gelebilir. Eşin, partnerin, değer verdiğin insan ile uyum yakalamakta ve huzurla iletişim kurmakta güçlük çekebilirsin. Kendini ifade ederken son derece iddialı tutumlar sergileyebilirsin. Değer verdiğin insana sevgini, ilgini hissettirmeyi ihmal etmemelisin. Bekar bir Kova isen, sosyal medya hesaplarında fazlası ile zaman geçirebilir, yeni arkadaşlıklara yoğunlaşabilirsin. Ancak tanıştığın kişi sosyal medyada tanıdığın gibi çıkmayabilir..

Kariyer, eğitim, finans, yaşam alanın ile ilgili özen isteyen bu hafta, abartılı, iddialı tutumlardan kaçınmalısın. Son derece inatçı tutumlar sergileyebilir, yanlış, hatalı kararlar alabilirsin.. Özellikle yatırımlar ve ortaklıklar konusunda aceleci olmamalısın. Seyahatler, uzaklarla bağlantılı işbirlikleri, projeler gündeme gelebilir..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

-Astrolog Seda Turan

Balık Burcu Haftalık Yorum

4-10 Kasım 2019

Bu hafta öfkeni kontrol etmeli, ailevi ve özel ilişkilerinde denge gözetmelisin sevgili Balık..

Yaşam enerjinin yükseleceği bu hafta kariyer, eğitim, finansal planlamanı güncelleyebilir, yenilikçi adımlar atabilirsin. Her ne kadar gökyüzü seni destekliyor olsa da Merkür retro da bunu göz ardı etmeden hareket etmelisin. Yaşam alanın ya da çalışma alanın ile ilgili değişimler yapabilirsin. İşbirliklerinde, ortaklıklarda yeni bir süreç başlıyor..

Özel hayatında, ailevi ilişkilerinde baskı ve iddialı çıkışlar yapabilirsin. Değer verdiğin insan eşin, partnerin, ilgi duyduğun insan sana ayak uydurmakta güçlük çekebilir. Biraz sözlerin önem kazanacağı bir hafta olacak.. Özellikle haftanın ilk yarısında sağduyulu ve gözlemci bir bakış açısında olmanı öneririm. Zira haftanın ikinci yarısında daha barışçıl ve uyumlu bir gökyüzü enerjisi olacak. Pişmanlıklar yaşamak istemiyor isen, tatlı dilli iletişim kurmaya özen göstermelisin. Yeni bir aşk, ilişki arayışında isen, uzaklardan gelen bir haber, mesaj, telefon seni heyecanlandırabilir..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

-Astrolog Seda Turan

Günlük, Aylık yorumlar ve Detaylı bilgi için ” sedaturan.com.tr  ” adresini ziyaret edin.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak..

Sosyal Medya & Etkinlik Ajansı
Sosyal Medya & Etkinlik Ajansı
bi haftada
21 Produksiyon
bi yetenek
Ambulans Burada
STDW
Umut Durmaz
Koli Paketi
Web Sitesi Kampanya
Umut Durmaz
Fevkalade İşler Atölyesi
UMUT OTO LİNK BİTTİ -->