Bi Haftada Neler Olabilir ki ?

Bi’Haftada Burçlar: 6-12 Mayıs 2019 Haftası

0 5.723

Astrolog Seda Turan’nın Yorumları ile 6-12 Mayıs 2019 Haftası Burçlar

 

Koç Burcu Haftalık Yorum

6-12 Mayıs 2019

YeniAy haftası oldukça güzel bir enerjiye sahip sevgili Koç..

Duygusal anlamda seni tamamlayacak enerjiler söz konusu diyebilirim. Bekar bir Koç isen, sürpriz bir tanışma seni bambaşka diyarlara götürebilir. Yeni bir ilişki filizlenirken kendini bambaşka ülkeler de, şehirler de bulabilirsin. Aşk çok uzaklardan gülümseyebilir sevgili Koç..

Bekar bir Koç isen, aşka dair beklentilerin şekil değiştirecek diyebilirim. Eşine, partnerine karşı tavrın, tutumların daha sakin, daha naif bir hale bürünebilir.. Eşin, partnerin ile uyum içerisinde hareket etmeye önem verebilirsin. Ancak ayrılık düşüncesi olan bir Koç isen, ciddi adımları bu hafta gündeme taşıyabilirsin.

Ekonomik anlamda hareketlilik sana heyecan verecek.. Maddi anlamda iyimser gelişmeler var. Hareketli ve tempolu bir hafta olacak diyebilirim..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim.

Boğa Burcu Haftalık Yorum

6-12 Mayıs 2019

Senin adına iyimser bir hafta sevgili Boğa..

Kararsız kaldığın konularda netleşeceğin bir hafta olacak diyebilirim. Evli, ilişkisi olan bir Boğa isen, arafta kaldığın konular ile ilgili kesin sonuçlar alacaksın diyebilirim.. Eşin, partnerin ile aranızda yaşanan anlaşmazlıkları nihai bir kararla sonuçlandıracaksın. Eş, partner ile ilgili sorunları olmayan bir Boğa isen, oldukça keyifli, hoşgörülü bir hafta geçireceksin diyebilirim..

Bekar bir Boğa isen, yeni bir ilişki için gereken enerjiye sahip olacaksın.. Yeni bir ilişki için yeni heyecanlara kapılabilir, girişimler de bulunabilirsin. Sosyal ortamlar da boy sergileyeceğin bir hafta olacak..

Kariyer, eğitim hayatın ile ilgili ani ve hızlı değişimlerin gündeme geleceği bir hafta olacak. Finansal anlamda iyileştirici, bereketli bir hafta olacak..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim.

İkizler Burcu Haftalık Yorum

6-12 Mayıs 2019

Bu hafta senin adına karmaşayı, kafa karışıklığını geri de bırakacağın bir hafta olacak sevgili İkizler.

Evli, ilişkisi olan bir İkizler isen, eşin, partnerin ile ilgili bir çok konu da rahatlayacaksın. Enerjinin yükseleceği, kendini daha keyifli hissedeceğin bir hafta olacak diyebilirim. İletişim de tutarlı ve yapıcı yönünü eşini, partnerini de rahatlatacak..

Kariyer, eğitim hayatın ile ilgili ani değişimler gündeme gelebilir. Yükseliş, terfi gündeme geleceği gibi, ayrılık, istifa konuları da gündeme gelebilir..

Bekar bir İkizler isen, bu süreçte olabildiğince makul ve ölçülü olmaya özen göstermelisin. Ani kararlarla yanlış insanları hayatına çekmemelisin…

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

Yengeç Burcu Haftalık Yorum

6-12 Mayıs 2019

Bu hafta senin adına yenilikçi, iyimser bir hafta sevgili Yengeç..

Evli, ilişkisi olan bir Yengeç isen, eşin, partnerin ile ilgili bir çok konu da yanıldığını düşünebilir, farkındalıklar yaşayabilirsin. Bu kişisel harita (natal) göre olumlu-olumsuz değişir bu süreçte sevgili Yengeç.. Sana tavsiyem şu ki; durum her ne olursa olsun aniden adımlar atmaman.. Zira heyecanla, öfkeyle, sevinçle, üzüntüyle vereceğin bir karar bir sonra ki adımda pişmanlıklar getirebilir. Sakin ve makul ilerlemelisin..

Kariyer, eğitim hayatın ile ilgili elverişli bir iş sahası, yeni bir sektör gündeme gelebilir. Varolan bir proje çok olumlu sonuçlar doğurabilir. Yeni bir başlangıcı gündeme gelebilir..

Bekar bir Yengeç isen, duygusal anlamda sürprizlere açık bir hafta..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

Aslan Burcu Haftalık Yorum

6-12 Mayıs 2019

Bu hafta oldukça iyimser, sürprizli bir hafta sevgili Aslan..

Evli, ilişkisi olan bir Aslan isen, eşin, partnerin ile aile gündemine oturabilirsiniz. Ön plan da olacağın, evliliğinin, ilişkinin gözler önünde olacağı bir hafta olabilir. Sosyal, kalabalık, bol iştahlı bir hafta..

Kariyer, eğitim hayatın ile ilgili iyimser, yapıcı bir hafta.. Aceleci ve fevri olmadığın sürece karşına çıkan fırsatları olumlu şekilde değerlendirebilirsin.. Bereketini kaçırmamalı, alış-verişte kendini kaybetmemelisin..

Bekar bir Aslan isen, oldukça sempatik bir karşı cinsle ani bir flörte adım atabilirsin. Flört adına seni destekleyen bir hafta..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

Başak Burcu Haftalık Yorum

6-12 Mayıs 2019

Bu hafta senin adına hızlı başlayıp, hızlı bitecek sevgili Başak..

Kariyer, eğitim hayatın ile ilgili ciddi gelişmeler var, benden söylemesi. Finansal anlamda güzel gelişmeler var sevgili Başak.. Finansal anlamda seni destekleyen gökyüzü, fırsatlara odaklan, girişimci yönünü öne çıkar diyor..

Bekar bir Başak isen, yeni bir ilişki gündeme gelebilir. Sosyal ilişkilerin iyileşebilir. İletişim de şanslı gelişmeler yaşanabilir..

Evli, ilişkisi olan bir Başak isen, ayrılık ve benzeri bir kararın, yıkıcı bir sürecin yok ise; (ki böyle bir durumda da seni destekleyen bir gökyüzü var, kararlarının arkasında duracak, yeni bir sürece adım atacaksın.) yapıcı, romantik bir hafta geçirebilirsin. Uzun zamandır istediğin eve taşınabilir, evinle ilgili değişimleri yapabilirsin. Eş, partnerden destek göreceğin bir hafta..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

Terazi Burcu Haftalık Yorum

6-12 Mayıs 2019

Bu hafta senin adına oldukça pozitif bir hafta sevgili Terazi..

Evli, ilişkisi olan bir Terazi isen; eşin, partnerin ile iş, kariyer, eğitim tempo demeden kısa bir seyahate çıkabilirsiniz. Uzakta yaşayan ailenize ziyaretler yapabilirsiniz. Ebeveyn bir Terazi isen, çocuklarına karşı son derece hassas, ilgili bir tavra bürüne bilirsin. Duygusal anlamda hassas, paylaşımcı, iyimser bir ruha bürüne bilirsin. Sevildiğini hissetmek istediğin, sevgini sonuna karar hissettireceğin bir hafta olacak diyebilirim..

Bekar bir Terazi isen, hava da aşk kokusu var sevgili Terazi. Romantik, tutkulu bir ruh haline kapılabilirsin. Yeni bir tanışma, flört için heyecanlar duyabilirsin. İletişimin hızlı akacağı bir hafta olacak diyebilirim..

Kariyer, eğitim hayatın ile ilgili karmaşadan kaçınacağın bir hafta olacak.. Kafanın dikine gitmeden, mantıklı tutumlar sergilediğin sürece sürpriz kazanımlar dahi olabilir..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

Akrep Burcu Haftalık Yorum

6-12 Mayıs 2019

Bu hafta senin adına şanslı sürprizler var sevgili Akrep..

Yüreğini ne sıkıştırıyorsa bırak gitsin.. Zira senin için şifa kapıları aralanıyor sevgili Akrep.. Son zamanlarda dilime doladığım şu karma var ya (instagram sayfamda paylaştığım yazılarım da, gökyüzü gündemindeki yazılarım da, canlı yayınlarım da) senin için eğer istiyor isen, iyi tarafta kalma niyetinde isen, sana şifa getiriyor, dönüşme şansı sunuyor sevgili Akrep.. Duygusal anlamda tıkalı olan alanlarının şifalanacağı bir süreç olacak diyebilirim..

Duygusal anlamda iyimser etkiler var, değerlendirmelisin. Evli, ilişkisi olan bir Akrep isen, eşin, partnerin ile son derece yoğun bir hafta geçirebilirsiniz. Belli bir gündem olmasa da gündelik konular kafa yorabilir. Fiziksel anlamda bir miskinlik gündeme gelebilir ancak birbirinize destek olarak aşacaksınız diyebilirim..

Bekar bir Akrep isen, kendine daha çok zaman ayıracaksın.. Sosyal ilişkilerinde seçici bir tavra bürüneceksin.. Ailevi ilişkilerinde sevgiye, şefkate önem vereceksin ve sık sık bir araya gelmek isteyeceksin..

Kariyer, eğitim hayatın ile ilgili hareketli bir hafta olacak. Uzaklarla ilgili projeler, şirketler, anlaşmalar, girişimler, işbirlikleri, eğitimler gündeme gelebilir..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

Yay Burcu Haftalık Yorum

6-12 Mayıs 2019

Bu hafta senin adına ruhani anlamda yüceleceğin bir hafta olacak sevgili Yay..

Evli, ilişkisi olan bir Yay isen, kendi içine dönmen eşin, partnerin ile karşı karşıya gelmenize ya da gereksiz gerilimlere neden olabilir. Biraz nezaketli bir üslup sanırım bu ve benzeri sorunların önüne geçecektir sevgili Yay.. Ailevi ilişkiler de mesafeli tutumların ön plana çıkabilir. Ebeveyn bir Yay isen, çocukların ile iletişimine özen göstermelisin..

Kariyer, eğitim hayatın ile ilgili sürpriz açılımlar gündeme gelebilir.. Uzaklarla ilgili işbirlikleri, iş alanları, ortaklıklar, projeler, eğitim konuları gündeme gelebilir. Bitirmekte zorlandığın, seni yoran konuları, işbirliklerini, projeleri sonuçlandırabilirsin.

Bekar bir Yay isen, duygusal anlamda çelişkiden, ikilemlerden mutlaka kaçınmalısın. Beklenmedik olumsuzlukların içinde kalmak istemiyor isen, denge de kalmaya özen göstermelisin..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

Oğlak Burcu Haftalık Yorum

6-12 Mayıs 2019

Bu hafta senin adına temposu yüksek bir hafta sevigli Oğlak..

Evli, ilişkisi olan bir Oğlak isen, eşin, partnerin ile ortam gündemleriniz, ailevi konularınız gündeme gelebilir.. Karşılıklı destek gerektiren bir hafta olacak diyebilirim. Ancak karşılıklı programlarınızın yoğun olması zaman zaman anlaşmazlıkları gündeme getirebilir.. Duygusal anlamda yükseleceğin bir hafta olacak diyebilirim. Hassasiyetlerin ön plana çıkabilir.. Sevildiğini hissetmek istediğin bir hafta diyebilirim..

Kariyer, eğitim hayatın ile ilgili sürpriz gelişmeler var.. Karmana göre iyi-kötü gelişmeler.. Sıradan günlerden geçmediğimizi sürekli olarak vurguluyorum.. Gökyüzünün ağır topları öz burcunda seyrediyor, ki retro harekette üstelik.. Senin adına İlahi günler.. Arınmak, yeni kapılar aralamak için hassas bir süreçten geçiyorsun.. Miras, sürpriz gelir, kazanç kapıları, büyük gelişemeler yaşanabilir. Ancak negatif bir karma da ise, tam tersi sonuçlar doğabilir. Temkinli ve mantıklı ilerlemeyi tercih etmelisin..

Bekar bir Oğlak isen, yeni bir flört, tanışma, arkadaşlık gündeme gelebilir. Geçmişten sürpriz isimler karşına çıkabilir. Aceleci olmamalı ve ne istediğini bilerek hareket etmelisin.. Sosyal ilişkiler de kıskanılacağın bir süreç olabilir..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

6-12 Mayıs 2019

Bu hafta senin adına hareketli ve iyimser bir hafta sevgili Kova..

Bu hafta miskinlikten kaçınmaya özen göstermelisin sevgili Kova.. Duygusal anlamda gelgitlerin kariyer, eğitim hayatında karar vermekte, adım atmakta, girişim de bulunmakta seni zorlayabilir.. Hatta bir takım bahaneler ile seyahatlere dahi çıkabilirsin..

Bekar bir Kova isen, gelgitli, uzatmalı ilişkileri sonlandırmak isteyebilirsin. Seni tüketen, aşağı çeken ilişkilere, kişilere mesafeler koyabilirsin. Sosyal ilişkiler de samimiyet aradığın bir hafta olacak diyebilirim..

Evli, ilişkisi olan bir Kova isen, eşin, partnerin ile standart alanlarınızdan, yaşam alanlarınızdan uzaklaşmak isteyebilir, birbirinizi destekleyerek seyahat, tatil programları yapabilirsiniz.. Ebeveyn bir Kova isen, çocukların ile zaman geçirmekten keyif alabilirsin. Duygusal anlamda hırpalayan konuları görmezden gelebilir, kulak arkası edebilirsin. Sanki bir şeylerden kaçındığın bir dönem.. Ya da harekete geçmeden önce enerji depoladığın bir dönem de diyebiliriz..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

Balık Burcu Haftalık Yorum

6-12 Mayıs 2019

Bu hafta senin adına biraz kaçış, biraz yüceleceğin, biraz hareketli bir hafta sevgili Balık..

Evli, ilişkisi olan bir Balık isen, eşin, partnerin ile çok büyük problemleriniz yok ise, aranızdaki tutku, romantizm yükselebilir. Birlikte işe, kariyere, eğitime biraz ara verip seyahate dahi çıkabilirsiniz. Bir arada olmaktan keyif alabilir, iştahı bol bir hafta geçirebilirsiniz. Eşin, partnerin ile ilgili aşamadığın problemler, sorunlar söz konusu ise, bu hafta ciddi adımlar atabilir, kendi başına kalmak adına köşeye çekilebilirsin.

Kariyer, eğitim hayatın ile ilgili zaman zaman aceleci olsan da, bu hafta biraz köşene çekilmek isteyeceksin. Mevcut koşullarını koruyarak sakin kalmayı tercih edeceksin.. Sevdiklerini ziyaret edebilir, biraz ortamlardan uzaklaşabilirsin. Yeni bir projeye adım atmadan önce kendini gözden geçireceksin..

Bekar bir Balık isen, sosyal iletişimler ön plana çıkacak diyebilirim.. Sanal iletişimler, sosyal ağlardan arkadaşlıklar, zaman öldürmek amaçlı ufak flörtler gündeme gelebilir.. Yeni bir ilişki için kendini yeteri kadar hazır hissetmeyebilirsin..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

*Haftalık burç yorum içeriğimiz Değerli Astrolog Seda Turan’nın izni ile ” sedaturan.com.tr  ” adresinden alınmıştır.

Günlük, Aylık yorumlar ve Detaylı bilgi için ” sedaturan.com.tr  ” adresini ziyaret edin.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak..

Sosyal Medya & Etkinlik Ajansı
Sosyal Medya & Etkinlik Ajansı
bi haftada
21 Produksiyon
bi yetenek
Ambulans Burada
UMUT OTO LİNK BİTTİ -->