Bi Haftada Neler Olabilir ki ?

Bi’Haftada Burçlar: 29 Nisan-5 Mayıs 2019 Haftası

0 5.705

Astrolog Seda Turan’nın Yorumları ile 29 Nisan-5 Mayıs 2019 Haftası Burçlar

 

Koç Burcu Haftalık Yorum

29 Nisan-5 Mayıs 2019

Bu hafta güçlü etkilere sahip sevgili Koç..

Duygusal anlamda gelgitlerini yöneteceğin, isteklerine odaklanacağın bir hafta olacak diyebilirim.. Bekar bir Koç isen, seninle görüşmek isteyen eski eşine-partnerine bir şansı daha olmadığını net bir şekilde ifade edeceksin. Hoşlandığın biri söz konusu ise, bu hafta duygularını dile getirmenin bir yolunu bulacaksın..

Evli, ilişkisi olan bir Koç isen, bu hafta genel anlamda denge isteyen bir enerjiye sahip.. Özellikle eşin, partnerin ile iddialı meseleler üzerine sert ve baskın konuşmalar yapmamaya özen göstermelisin. Ortak çevrenizden gelecek olan sürpriz haberler, davetler sizlerde de heyecan uyandıracak.. Ebeveyn bir Koç isen, çocukların ile ilgili iyimser gelişmeler var..

Kariyer, eğitim hayatın ile ilgili ivme alacağın, kazanımlar el de edeceğin bir hafta olabilir. Fırsatları değerlendirmelisin..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

Boğa Burcu Haftalık Yorum

29 Nisan-5 Mayıs 2019

Bu hafta senin adına yenilikçi bir hafta sevgili Boğa.

Duygusal konularda ciddi gelgitler yaşıyorsun bir süredir.. Süregelen evliliğin, ilişkin ile ilgili gelgitlerin fazlası ile yıpratıyor seni.. Haftanın son günü öz burcunda gerçekleşecek olan YeniAy etkilerini hafta ortası itibari ile göstermeye başlayacak.. Mevcut ilişkin, evliliğin ile ilgili ikilemde kaldığın meseleleri çözecek, nihayi sonuca kavuşarak rahatlayacaksın..

Bekar bir Boğa isen, aynı cemiyetten olduğun biri ile yakınlaşabilir, sürpriz bir ilişkiye adım atabilirsin. Sosyal hayatın hareket kazanıyor..
Kariyer, eğitim hayatın ile ilgili çözüm odaklı ve yapıcı olmaya özen göstermeli, iddialı çıkışlar yapmadan önce iyice araştırmalısın..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

İkizler Burcu Haftalık Yorum

29 Nisan-5 Mayıs 2019

Bu hafta senin adına verimli ve keyifli bir hafta olacak diyebilirim sevgili İkizler..

Duygusal konular da hafifliyor, kendini daha özgür hissediyorsun bu hafta.. Süregelen evliliğin, ilişkin ile ilgili seni meşgul eden, yoran konularda rahatlıyorsun. Eşinin, partnerinin yapıcı ve çözüm odaklı tutumları ön plana çıkacak. Akşam programlarına ilgi artıyor..

Bekar bir İkizler isen, bu hafta oldukça iyimser gelişmeler olacak diyebilirim. Sürpriz organizasyonlar, seyahatler hayatına renk kattığı gibi yeni bir arkadaşlığı, flörtü gündeme getirebilir..

Kariyer, eğitim hayatın ile ilgili belki de Nisan 2019’un en keyifli haftası olacak diyebilirim.. Karşına çıkan her şeyi mantık süzgecinden geçirmeli ve fazla bekletmeden değerlendirmelisin..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

Yengeç Burcu Haftalık Yorum

29 Nisan-5 Mayıs 2019

Bu hafta senin adına yükselişlerin gündeme geleceğin bir hafta olacak sevgili Yengeç..

Duygusal anlamda yapıcı gelişmeler var.. bir süredir ruhani anlamda seni yoran, yıpratan sınavlar verdin özellikle yakın ilişkilerde ve özel hayatında.. Şimdi eşinin, partnerinin, yakın çevrenin seni anlayacağı, onaylayacağı bir sürecin başlangıcı olacak diyebilirim..

Bekar bir Yengeç isen, kendini hafiflemiş ve özgür hissedeceksin.. Yapıcı söylemlerin, umut dolu bakışların birilerinin dikkati çekecek, benden söylemesi..

Kariyer, eğitim hayatın ile ilgili eğildiğin alanlar da yükselişler yaşayabilirsin. Becerilerini geliştireceğin ve sergileyeceğin bir hafta olacak diyebilirim..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

Aslan Burcu Haftalık Yorum

29 Nisan-5 Mayıs 2019

Bu hafta senin adına iyimser ve sürpriz gelişmeler var sevgili Aslan..

Duygusal anlamda beklediğin haberleri alabilirsin. Bekar bir Aslan isen, ilgi duyduğun insanla yakınlaşma ya da ilişki başlatma şansı bulabilirsin. Sosyal çevrende ön plana çıktığın bir hafta olacak..

Evli, ilişkisi olan bir Aslan isen, eşin, partnerin ile uyum yakalayacağınız, ortak çevreler de boy sergileyeceğiniz bir hafta olacak.. Aile toplantıları, kalabalık sofralar haftanın favori aktiviteleri arasında yer alacak diyebilirim..

Kariyer, eğitim hayatın ile ilgili iyimser ve bereketli bir hafta olacak diyebilirim. Finansal anlamda iyileşmeler var..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

Başak Burcu Haftalık Yorum

29 Nisan-5 Mayıs 2019

Bu hafta sürprizlere açık olmalısın sevgili Başak..

Emek verdiğin ve ihmal ettiğin konularla ilgili sonuçlar alacağın bir hafta olacak diyebilirim. Mevsimsel rehaveti üzerinden atarak haftaya daha konsantrasyonu yüksek bir ruhla başlayabilirsin. Finansal anlamda duruma göre iyi, duruma göre kötü kabul edilebilecek gelişmeler var.. İhmal ettiğin alanlarla ilgili bilhassa dikkatli olmalısın.

Bekar bir Başak isen, bu hafta geçmişle ilgili karşılaşmalar, tesadüfler can sıkabilir. Geçmişe pekte şans vermek niyetinde değilsin. Yeni ile ilgili de aceleci olmaman gerektiğini farkında olacak gelişmeler yaşadın. Şimdi sakin ve akli selim ilerlemenin zamanı..

Evli, ilişkisi olan bir Başak isen, eş-partner aileleri ile ilgili konular gündeme düşebilir.. Eşinin, partnerinin özel hayatınıza başka konuları, kişileri yansıtması biraz canını sıkabilir. Nezaket ve hoşgörü senin için kurtarıcı olacak.. Finansal paylaşımlarla ilgili sürprizler gündeme gelebilir.

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

Terazi Burcu Haftalık Yorum

29 Nisan-5 Mayıs 2019

Bu hafta güzel gelişmeler yüz güldürüyor sevgili Terazi..

Gökyüzü durdurak bilmiyor ancak iyimser gelişmeler de yok değil.. Duygusal anlamda içine su serpecek haberler alabilirsin. Bekar bir Terazi isen, yüzünü güldürecek tecrübeler edinebilirsin. Kardeş ilişkilerinde iyileşmeler, aile içi sıcak ilişkiler özgüvenin ve keyfini yerine getirecek.

Kariyer, eğitim hayatın ile ilgili verim alacağın, bereketli bir hafta olacak diyebilirim. İş arayışında olan bir Terazi isen, bu hafta kesinlikle iyi haberler var.. Bütçeni sarsacak alış verişlerden kaçındığın sürece finansal anlamda iyimser bir hafta diyebilirim.

Evli, ilişkisi olan bir Terazi isen, bazı söylemler can sıkabilir. Eş, partner ailesi ile ilgili konuşmalar, söylemler senin kulağına çalındıkça şaşırabilir, tepkisel tutumlar sergileyebilirsin. Eşinin, partnerinin başına buyruk tutumlar sergilediğini düşünüyor isen, bu durumu çözüme kavuşturacak basit formüller sana yardımcı olacak..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

Akrep Burcu Haftalık Yorum

29 Nisan-5 Mayıs 2019

Bu hafta tezcanlı tutumların ön plana çıkıyor sevgili Akrep..

Oldukça tezcanlı, sonuç odaklı bir ruha bürünebilirsin sevgili Akrep.. Bu durum özellikle kariyer, eğitim, sorumluluk alanlarında kendini gösterecek diyebilirim. Bugünün işini, yarına bırakmak istemiyorsun.. Çözüm odaklı, pratik tutumların öne çıkıyor..

Evli, ilişkisi olan bir Akrep isen, eşin, partnerin senin tempona ayak uydurmakta güçlük çekeceği aşikar.. Beklenmedik organizasyonlar, beklenmedik davetler, programlar biraz sıkışıklığa, zaman konusunda sorunlara neden olabilir. Yapıcı bir üslubun olacak ancak değer verdiğin insanın emrivakiden hoşlanmadığını göz ardı etmemelisin.

Bekar bir Akrep isen, bu hafta sürpriz gelişmeler en çok kendini bu alan da gösterecek diyebilirim. Yeni bir ilişki an meselesi..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

Yay Burcu Haftalık Yorum

29 Nisan-5 Mayıs 2019

Bu hafta ufak aksilikler, bazı rötarlar yeni kapıları aralayabilir sevgili Yay..

Kariyer, eğitim hayatın ile ilgili yaşanacak bazı aksilikler, ayrılıklar sana yeni ve beklenmedik kapıları aralayabilir.. Bu hafta karşına çıkan kimselere, olaylara, projelere, konulara kesinlikle duyarsız kalmamalısın..

Evli, ilişkisi olan bir Yay isen, eşinin, partnerinin miskin tutumlar sergilediğinden, bir şeyleri ihmal ettiğinden şikayetçi olabilirsin. Biraz yaptırımcı bir üslup, biraz emri vaki bir üslup edinebilirsin. Eşinin, partnerinin seni anlamakta güçlük çektiği noktalar da ısrarcı tutumlar sergileyebilirsin. Aile ilişkilerinde hassasiyet isteyen bir hafta olacak.

Bekar bir Yay isen, bir süre yalnız kalmak isteyebilir, flörtöz tavırlarını geri plana atabilirsin. Arkadaş çevren değişiyor, artık eski hobilerinden, tanıdıklarından, ortamlarından zevk almadığını farkına varabilirsin..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

Oğlak Burcu Haftalık Yorum

29 Nisan -5 Mayıs 2019

Bu hafta yeni işbirlikleri, yeni tanışmalar gündem olacak sevgili Oğlak..

Kariyer, eğitim hayatında ön plana çıkacağın, yeteneklerinle rakiplerin arasından sıyrılacağın bir hafta olacak diyebilirim sevgili Oğlak.. Finansal anlamda bir süredir devam eden sorunlar ya da tıkanıklıklar çözüme kavuşacak.. Yeni bir proje, işbirliği, ortaklık sana nefes olacak..

Evli, ilişkisi olan bir Oğlak isen, eşin, partnerin ile ortak kararlar alabilirsiniz.. Gerek ekonomik, gerek çocuklarla ilgili konularda ortak hareket etmek isteyebilirsiniz. Aranızdaki uyum aile ilişkilerinde de ön plana çıkarak, sevinç kaynağı olacak.. Tutkulu aşık ve anaç tutumların eşinin, partnerinin de yüreğini okşayacak..

Bekar bir Oğlak isen, sürprizlere açık olmalısın. Hiç beklenmedik bir ismin aşk itirafı seni ziyadesi ile şaşırtacak gibi görünüyor..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

29 Nisan-5 Mayıs 2019

Bu hafta güçlü etkileşimler var sevgili Kova..

Yüzünü güldürecek gelişmeler olacak diyebilirim. Gökyüzündeki retrolar, sert açılar devam ederken, zaman zaman yüreğin sıkışmış gibi hissediyor olsan da, yüzünü güldürecek gelişmeler de azımsanacak gibi değil sevgili Kova.. Bebek isteyen bir Kova isen, sürpriz bir gelişme mutluluktan havalara uçmana vesile olabilir. Eşin, partnerin ile aranızda sürtüşmeler var ise, uyumlu ve yapıcı bir hafta olacak diyebilirim..

Kariyer, eğitim hayatın ile ilgili yine olumlu gelişmeler var.. Finansal anlamda üreteceğin yeni çözümler, sürpriz işbirlikleri kurtarıcın olacak.

Bekar bir Kova isen, arkadaş ilişkilerini geliştirmek adına akşam programlarına, etkinliklerine zaman ayıracaksın. Arkadaşların ile sık sık bir araya gelmek isteyebilirsin. Gireceğin ortamlarda gerçekleşecek bir yakınlık seni heyecanlandırabilir..
Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

Balık Burcu Haftalık Yorum

29 Nisan-5 Mayıs 2019

Bu hafta biraz romantik biraz başına buyruk bir ruh haline sahip olabilirsin sevgili Balık..

Duygusal anlamda gelgitlerinin öne çıkacağı haftanın ilk günleri, özel hayatında ileri giden konuşmalar yapmamaya özen göstermelisin. Evli, ilişkisi olan bir Balık isen, ani tepkilerin beklenmedik sonuçlar doğurabilir.. Hafta ortası itibari ile hava yumuşuyor ve değer verdiğin insanla uyumunuz artıyor..

Bekar bir Balık isen, sert üslubun aile içi ilişkiler de öne çıkabilir. Bu nokta da sağduyu konusunda ihmalkar olmamalısın. Yeni bir arkadaşlık seni heyecanlandırabilir. Ancak aceleci olmamalısın.

Kariyer, eğitim hayatın ile ilgili sevindirici gelişmeler var diyebilirim. Yüzünü güldürecek gelişmeler var.. Temposu yüksek bir hafta olacak. İşbirlikleri oldukça iyimser gelişecek..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..

*Haftalık burç yorum içeriğimiz Değerli Astrolog Seda Turan’nın izni ile ” sedaturan.com.tr  ” adresinden alınmıştır.

Günlük, Aylık yorumlar ve Detaylı bilgi için ” sedaturan.com.tr  ” adresini ziyaret edin.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak..

Sosyal Medya & Etkinlik Ajansı
Sosyal Medya & Etkinlik Ajansı
bi haftada
21 Produksiyon
bi yetenek
Ambulans Burada
STDW
Umut Durmaz
Koli Paketi
Web Sitesi Kampanya
Umut Durmaz
Fevkalade İşler Atölyesi
UMUT OTO LİNK BİTTİ -->