Bi Haftada Neler Olabilir ki ?

Bi’Haftada Burçlar: 27 Mayıs – 2 Haziran 2019 Haftası

0 5.755

Astrolog Seda Turan’nın Yorumları ile 27 Mayıs – 2 Haziran 2019 Haftası Burçlar

 

Koç Burcu Haftalık Yorum

27 Mayıs – 2 Haziran 2019

Kararlı tutumlarının ön plana çıkacağı bir hafta sevgili Koç..

Kariyer, eğitim hayatın ile ilgili ivme alacağın bir hafta olacak diyebilirim. Kariyer, eğitim hayatın ile ilgili eğitimlere başvuracağın, araştırmalar yapacağın bir hafta olacak.. Süregelen projelerinde, işbirliklerinde ivme alabilirsin.

Özel hayatında eşine, partnerine karşı sahiplenici, baskıcı tutumlar sergilememeye özen göstermelisin.. Eşinin, partnerinin ihtiyaçlarını ön plana alabilirsin. Ebeveyn bir Koç isen, kardeşleri olan bir Koç isen, çocuklarına, kardeşlerine olan hassasiyetlerin ön plana çıkabilir.

Bekar bir Koç isen, bir süre zihnini, ruhunu dinlemek isteyebilirsin. Ancak yine de arkadaşlıklarına, dostluklarına zaman ayırmaktan geri durmayacaksın..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..
-Astrolog Seda Turan

Boğa Burcu Haftalık Yorum

27 Mayıs – 2 Haziran 2019

Duygusal hassasiyetlerinin ön plana çıkacağı bir hafta olacak sevgili Boğa..

Eşine, partnerine karşı son derece korumacı, yapıcı yaklaşımlar sergileyebilirsin. İnatlaşmaların öne çıkacağı bir hafta olasa da, tansiyonu yüksek tartışmalardan bilhassa kaçınmayı tercih edeceksin. Ebeveyn bir Boğa isen, çocuklarına zaman geçirmekten son derece keyif alabilirsin. Ailevi ilişkilerde sık sık bir araya gelmek, kalabalık aile sofraları ön plana çıkabilir.

Kariyer, eğitim hayatın ile ilgili yeniliğe göz dikeceğin bu hafta, araştırmacı yönün ön planda olacak.. Gelir kaynaklarını geliştirmek, genişletmek adına girişimlerde bulunabilirsin.

Bekar bir Boğa isen, seninle yakından ilgilenen birileri olduğunu fark ediyorsun.. Kabuğundan çıkıp, dış dünyaya döneceğin bir hafta..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..
-Astrolog Seda Turan

İkizler Burcu Haftalık Yorum

27 Mayıs – 2 Haziran 2019

Bu hafta oldukça popülersin sevgili İkizler..

Girdiğin her ortamda ön plana çıkabilirsin. sosyal ilişkilerini pekiştirebilir, yeni arkadaşlıklar edinebilirsin. Bekar bir İkizler isen, bu hafta yeni bir flört gündeme gelebilir.. Ailevi ilişkilerde de samimiyet, sıcak iletişimler ön plana çıkıyor..

Kariyer, eğitim hayatın ile ilgili bir süredir üzerine çalıştığın konularda sonuçlar alacaksın. İş arayışında olan bir İkizler isen, bu haftayı mutlaka değerlendirmelisin. Ekonomik anlamda yenilikler var..

Evli, ilişkisi olan bir İkizler isen, eşin, partnerin ile ortak kararlar almaya özen göstereceksin. Ev, eşya değişimi, alım-satım gündeme gelebilir. Ebeveyn bir İkizler isen, ailece konforlu bir şekilde tatil yapabileceğiniz yerleri araştırabilirsin.

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..
-Astrolog Seda Turan

Yengeç Burcu Haftalık Yorum

27 Mayıs – 2 Haziran 2019

Bu hafta son derece yapıcı bir enerji de sevgili Yengeç..

Geçen hafta yüreğini sıkıştıran konularda aydınlanma yaşayacağın bir hafta olacak diyebilirim. Kendini daha hafif hissedecek, ailevi ilişkilerine, sosyal ilişkilerine ağırlık vereceksin. Daha çok sosyalleşeceğin, yeni ortamlar keşfedeceğin, sürpriz seyahatlerin gündeme geleceği bir hafta olacak.. Bekar bir Yengeç isen, bu seyahatler sürpriz bir ismi karşına çıkarabilir. Kişisel bakımına özen göstereceğin bir hafta olacak..

Kariyer, eğitim hayatın ile ilgili risklere girmekten kaçınacağın bir hafta olacak diyebilirim. Süregelen işbirliklerini, projelerini korumaya ve geliştirmeye yönelik hareket edeceksin. Yüksek bütçeli alış-verişlerden mutlaka kaçınmalısın.

Evli, ilişkisi olan bir Yengeç isen, eşinden, partnerinden anlayış bekleyebilirsin. Son derece açık sözlü olacağın bu hafta, eşine, partnerine karşı açık konuşmalar yapabilirsin. Duygusal anlamda samimiyete olan ihtiyacın son günlerde artmıştı deneyimlediğin üzre, bu hafta bu nokta da beklentilerine karşılık bulacaksın.

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..
-Astrolog Seda Turan

Aslan Burcu Haftalık Yorum

27 Mayıs -2 Haziran 2019

Bu hafta abartıdan kaçınmaya özen göstermelisin sevgili Aslan..

Kariyer, eğitim hayatın ile ilgili iyice emin olmadan, araştırmadan riskler almaktan mutlaka kaçınmalısın. Fazlası ile tez canlı tutumlar sergileyebilir, hüsranlara uğrayabilirsin. Süregelen işbirliklerini, projelerini geliştirmeye yönelik hareket etmelisin ve abartıdan kaçınmalısın. Zira Haziran 2019 sana beklenmedik fırsatlar sunacak, biraz sabır..

Özel hayatında ilgili, yapıcı eş, partner profili çizeceksin. Eşin, partnerin ile aranızdaki ufak pürüzleri çözümlemek adına geçerli ve sempatik çözümler bulacaksın diyebilirim. Eşin, partnerin ile sık sık seyahatlere çıkabilir, sosyalleşebilirsiniz. Ebeveyn bir Aslan isen, çocuklarına olan hassasiyetin bu hafta artabilir..

Bekar bir Aslan isen, bu hafta sürpriz bir isim, karşılaşmak, iletişim seni son derece şaşırtabilir. Biraz kararsız hissedebilirsin. Sevdiğin insanlara zaman ayırmayı ihmal etmemelisin. İmajın, stilin ile ilgili değişimlere gidebilir, estetik konularına merak salabilirsin.

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..
-Astrolog Seda Turan

Başak Burcu Haftalık Yorum

27 Mayıs – 2 Haziran 2019

Bu hafta biraz meraklı bir profil çizebilirsin sevgili Başak..

Özel yaşamında son derece sorgulayıcı, meraklı, araştırmacı bir ruha bürünebilirsin. Evli, ilişkisi olan bir Başak isen, eşini, partnerini farkında olmadan bunaltabilirsin. Ölçülü olmaya mutlaka özen göstermelisin. Bir süredir eşini, partnerini ikna etmeye çalıştığın o tatile bu hafta çıkabilirsiniz. Ailevi ilişkilerde sevdiklerinden destek göreceğin bir hafta olacak diyebilirim. Ebeveyn bir Başak isen, kendisinden küçük kardeşleri olan bir Başak isen, kardeşlerine, çocuklarına karşı son derece hassas tutumlar sergileyebilirsin.

Kariyer, eğitim hayatın ile ilgili iyicil etkiler, pozitif gelişmeler gündeme gelebilir. Haziran 2019’un destekleyen enerjisi ufak ufak hayatına dahil olabilir. Bir süredir istediğin değişimi bu hafta gerçekleştirebilirsin. Yeni bir iş sahası, ortaklık, işbirliği gündeme gelebilir.

Bekar bir Başak isen, eskiye yönelik takıntılı hareket etmekten vazgeçiyorsun. Seni yoran insanları, konuları, kişileri, hikayeleri sonlandırmaya, tamamlamaya yönelik hareket edeceksin. Son derece özgüvenli tutumlar sergileyeceksin. Sosyal yaşamın hareketlilik kazanıyor..
Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..
-Astrolog Seda Turan

Terazi Burcu Haftalık Yorum

27 Mayıs -2 Haziran 2019

Bu hafta imajın, stilin, estetik konuları ön plana çıkıyor sevgili Terazi..

Kişisel görünümüne, stiline, imajına önem vereceğin bir hafta olacak. Evli, ilişkisi olan bir Terazi isen, eşinin, partnerinin maddi, manevi seni desteklemesi isteyebilir, desteğini yanında hissetmek isteyebilirsin. Fikir alış verişinin öne çıkacağı bu hafta, son derece konuşkan olacaksın. Eşin, partnerin ile aranızdaki tutkunun, romantizmin arttığını fark edeceksin. Ailevi ilişkilerde ebeveyn-çocuk, kardeş ilişkileri gündeme gelebilir. Birleştirici, yapıcı olmaya özen göstermelisin.

Kariyer, eğitim hayatın ile ilgili yenilikçi tutumlar sergileyeceksin diyebilirim. Yeni fikirlere açık tutumun, sorun oluşturan alanlarda şifa sağlayacak diyebilirim. İşbirliklerinde, projelerinde sonuç odaklı hareket edeceksin. Yeni bir gelir kaynağı el de edebilirsin.

Bekar bir Terazi isen, bu hafta son derece güçlü bağlar kurabileceğin bir flört, ilişki gündeme gelebilir. Arkadaşlık, dostluk ilişkilerinde ise, samimiyetin ön plana çıkacağı bir hafta olacak.. Kilo sorunları olan bir Terazi isen, tükettiklerine dikkat etmeli ve yeni egzersiz, diyet programına başlamalısın..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..
-Astrolog Seda Turan

Akrep Burcu Haftalık Yorum

27 Mayıs – 2 Haziran 2019

Duygusal anlamda seni destekleyen bir hafta sevgili Akrep..

Evli, ilişkisi olan bir Akrep isen, eşin, partnerin ile uyumunuz artacak diyebilirim. Uzun seyahatler, tatil programları ön plana çıkabilir. Eşinin, partnerinin hareketliliği sana da yansıyacak. Aile toplantıları, kalabalık yemek sofraları, eğlenceli programlar enerjini freshleyecek. Ebeveyn bir Akrep isen, çocukların ile kaliteli zaman geçirmeye özen göstereceksin. İmajın ile ilgili değişime gidebilirsin.

Kariyer, eğitim hayatın ile ilgili oldukça verimli bir hafta. Haziran 2019 seni mali açıdan destekleyecek bir enerjiye sahip. Bu hafta itibari ile ufak ufak etkileri hayatına yansıyabilir. Tükenmiş, düşük enerjili projelerin, işbirliklerinin sonlanmasına izin vermeli ve sabit fikirli tutumlar sergilemekten mutlaka kaçınmalısın..

Bekar bir Akrep isen, bu konu da aceleci olmayacak ve kişisel alanlarına yöneleceksin diyebilirim. Kilo değişimi isteyebilir, yeni bir egzersiz, diyet programına başlayabilirsin. kalabalık ortamlara girmekten çekinmeyeceksin. Arkadaşlık ilişkilerinde bazı isimleri eleyebilirsin.
Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..
-Astrolog Seda Turan

Yay Burcu Haftalık Yorum

27 Mayıs – 2 Haziran 2019

Ciddi kararlar arefesinde bir hafta sevgili Yay..

Haziran 2019 enerjisi ufak ufak hayatlarımıza yansırken, büyük değişimlere gitmeden önce uzun uzadıya düşüneceğin bir hafta olacak.. Evliliğin, ilişkin ile ilgili seni rahatsız eden alanları iyileştirmek isteyeceksin. Eşine, partnerine karşı uyarıcı konuşmalar yapabilirsin. Evliliğini, ilişkini sonlandırmak istiyor isen, bu hafta kararını iyice gözden geçirecek, planlı hareket edeceksin. Ailevi ilişkilerde destek beklediğin bir hafta olacak. Ebeveyn bir Yay isen, çocukların ile aranızdaki bağların güçleneceği bir hafta olacak diyebilirim.

Kariyer, eğitim hayatın ile ilgili üzerindeki ataleti atıyor, daha girişimci bir ruha bürünüyorsun. Yeni bir işbirliği, gelir kaynağı, proje arayışına girebilirsin. İletişime dayalı başarılar el de edebilirsin.

Bekar bir Yay isen, sık sık yakın dostların, arkadaşların, aile üyelerin ile bir araya gelmek isteyebilir. Sevgiyle, samimiyetle besleyecek iletişimler geliştirebilirsin. Hayatına yeni birini dahil etmeden önce son derece araştırmacı bir kimliğe bürünebilirsin.

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..
-Astrolog Seda Turan

Oğlak Burcu Haftalık Yorum

27 Mayıs – 2 Haziran 2019

Senin adına destekleyen etkileri ile öne çıkan bir hafta sevgili Oğlak..

Kariyer, eğitim hayatın ile ilgili ani gelişmeler gündeme gelebilir. Gökyüzü seni destekliyor. Yeni kazanımlar, gelir kaynakları el de edebilirsin. Aile kökenli gelirler de artışlar olabilir. Miras, toprak konularında olumlu sonuçlar alabilirsin. Süregelen projelerinde, işbirliklerinde ani yükselişler gündeme gelebilir.

Bekar bir Oğlak isen, bu hafta sürprizler gündeme gelebilir. Gelen davetleri geri çevirmemelisin. Kişisel bakımına, imajına önem vermeli ve sık sık sosyalleşmelisin. Zira aşık nereden geleceği hiç belli olmaz, değil mi?

Evli, ilişkisi olan bir Oğlak isen, eşine, partnerine karşı sorgulayıcı tutumlarına bir son verecek ve daha yapıcı bir profil çizeceksin. Bir süredir dinlenmediğini farkında mısın? Eşinin, partnerinin söylemlerine kulak vermeli ve artık bir tatil için ”mola” vermelisin. Duygusal anlamda tatmin edici bir hafta olacak genel anlamda.. Kardeş ilişkilerinde, ebeveyn-çocuk ilişkilerinde yapıcı bir hafta.

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..
-Astrolog Seda Turan

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

27 Mayıs – 2 Haziran 2019

Bu hafta son derece tempolu, sürprizlere açık bir hafta sevgili Kova..

Duygusal anlamda eşinin, partnerin ilgisini, samimiyetini içten bir şekilde yanında hissedeceksin. Eşine, partnerine karşı ön yargılar koymadan yaklaşmayı tercih edebilirsin. Kısa bir seyahat, sürpriz bir organizasyon evliliğine, ilişkine renk katabilir. Ebeveyn bir Kova isen, çocukların ile eğlenceli zamanlar geçirebilirsin. Aileye yeni bir üye katılabilir 🙂

Kariyer, eğitim hayatın ile ilgili üzerinde çalıştığın projeler ile ilgili, süregelen işbirlikleri ile ilgili araştırmalar yapacağın, gözden kaçan bir şeyler olup-olmadığını araştıracağın bir hafta olacak diyebilirim.. Geri dönmemiş ödemelere odaklanabilirsin. Son derece meraklı bir yapıya bürünebilirsin bu alanda.. Yeni bir işbirliği, proje arayışında isen, haftanın ortası itibari ile sürpriz gelişmeler gündeme gelebilir..

Bekar bir Kova isen, bu hafta girdiğin ortamlarda caziben, karizman ile fazlası ile ilgili görebilir, yeni arkadaşlıklara açık bir profil çizebilirsin. Her ne kadar çapkın, flörtöz tutumların ile öne çıkacak olsan da, hayatına yeni birini dahil etmekte acele etmeyeceksin.

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..
-Astrolog Seda Turan

Balık Burcu Haftalık Yorum

27 Mayıs – 2 Haziran 2019

Bu hafta oldukça mistik, oldukça meraklı, oldukça aydınlatıcı bir hafta sevgili Balık..

Kariyer, eğitim hayatın ile ilgili bir süredir beklediğin fırsatlar karşına çıkabilir. Son derece yapıcı gelişmeler gündeme gelebilir. Gelir kaynaklarını geliştirmek, genişletmek adına ilham verici fikirler üretebilirsin. Aileden, ortaklarından, güvendiğin insanlardan destek beklediğin bir hafta.

Evli, ilişkisi olan bir Balık isen, eşin, partnerin ile aranızdaki iletişime dayalı pürüzler şifalanacak diyebilirim. Gerek özel yaşamında, gerek ailevi ilişkilerinde, gerek ebeveyn-çocuk ilişkilerinde şanslı etkileşimler var sevgili Balık.

Bekar bir Balık isen, kişisel gelişimine, görünümüne, imajına, stiline yönelebilirsin. Çok radikal adımlar dahi atabilirsin. Yeni bir arkadaşlık, flört kalbinin kapısını zorlarken, eskiye dönüp bakmak aklını bulandırabilir, dikkat..

Keyifli bir hafta geçirmeni dilerim..
-Astrolog Seda Turan

Günlük, Aylık yorumlar ve Detaylı bilgi için ” sedaturan.com.tr  ” adresini ziyaret edin.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak..

Sosyal Medya & Etkinlik Ajansı
Sosyal Medya & Etkinlik Ajansı
bi haftada
21 Produksiyon
bi yetenek
Ambulans Burada
UMUT OTO LİNK BİTTİ -->